Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

a Ja film oglądam i musze dopuszczać siostre do kompa bo w poniedziałek zdaje egzamin na prawojazdy, a że kompa w domciu nie posiada to do mnie przylazła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Jestem już , musiałam doprowadzić się doładu i wramach tego wsadziłam sobie uroczy kolorek na główkę. Osad jest taka sobie, nie przepadam za takimi filmami. Może gdzieś jest dobra komedia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
poszłabym potańczyć, co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! No i dobiłyście do 1000 :) Z moich obliczeń wynika, że to balerinka :) Pozdrawiam i dobrej nocy :) A tym , które imperzuja udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki mam nadzieje ze ktoras tu dzisiaj zajrzy z ranca :) musiałam wczoraj zniknąć nagle i juz nie mialam czasu sie pozegnac. trafilismy z mezem na impreze do siostry, i to calkiem przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja chcę być dobrej mysli, ale jak zakładam z góry, że jednak się mylę to jutrzejszy test (jak okaże się rozzarowaniem) to będzie mniej bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj maz lezy i walczy z kacem, ja wypilam tylko jedno piwko zeby jakos jescze wsiasc do auta :P i dowiesc go do domu impra nawet sie udala tylko byla nie zaplanowana i moglismy zbyt dlugo zabalowa ale to i tak nie przeszkodzilo mojemu mezowi zeby sie zalac :P a ty co robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Zapewne znowu nikt nic do mnie nie napisze,ale witam was serdecznie.Wczoraj mielismy z mezusiem wieczor piwno-filmowy.Chyba troche przesadzilam z piwkiem, bo jakos swiat mi sie dziwnie szybko obraca;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenka32🖐️ i jeszcze ja to wieczorek udany:D Ja nic nie pije jak na razie. A nóż okaże się, że jutro II kreseczki będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×