Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Gość mea29
STARACZKA gratuluję z całego serca!!!!! Tantusia, trzymam kciuki, Życzę Nam wszystkim epidemii!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z nasza tabelka dziewczyny powpisujcie się?? NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Z chęcią dopiszę do tabelki, ale muszę jeszce trzy, cztery cykle zaczekać. Mocno trzymam kciuki za wszystkie i wszystkich ( bo bez nich to nic z tego). NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce Pozdrowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta milych pan??? halo!!! balerinka 🌻 Joanna82 🌻 Urszulaxxx 🌻 i jeszcze ja 🌻 Madzia28 🌻 tofikowa 🌻 a_guu 🌻 Kosona 🌻 mea29 🌻 maybee 🌻 bella36 🌻 gawit_27 🌻 peppetti 🌻 Selenka32 🌻 Anastazja123 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlamka
Dziekuje dziewczyny za kciuki. Ide na sniach do gina na kontrole, mam nadzieje, ze zleci dobre badania i bakterii NIET! Listopad musi byc moj! Dziekuje jeszcze raz, bo jestem sama ze wszystkimi problemami ostatnio. 3mam za Was mocno kciuki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE, jestem tu nowa, I MAM nadzieje ze przyjmiecie mnie do klanu: \"STARACZEK\". NO ja mam troszkę dłuże starania niż Wy tzn 6, ale nie trace nadziei. Koleżanko staraczko gratuluje FASOLKI, tez bym chciała po 2c strarań zajść w ciąże. pozdrawiam. aktulanie Moj Mąż zdecydował sie na zazywanie tabletek ZEŃ SZENIA i B12 na poprawienie plemnikczków, bedzie brał zalecane dawki, i zobaczymy co bedzie dalej. NAPISZCIE JAK WASI Partnerzy się wspomagają? p.s PAŻDZIERNIK NALEZY DO MNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz razem ze mna lyka folik, nie wiem czy to jakis sens ale jest przyjemniej , ze razem sie do tego przygotowujemy. juz nie wspominam o tym jak mi pomaga stworzyc dzidziusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i mam pytanie. Czy pracując na umowę zlecenie można zarejestrować się w urzędzie pracy jako bezrobotny? Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->DO I JESZCZE JA... FAJNIE ZE KTOS JEST NA TYM FORMU, JA WŁASNIE ZAJADAM NALEŚNIKA Z JABŁKIEM, PYCHA. HM TO FAJNIE ZE BIERZECIE RAZEM FOLIK, NO JA BIORE SAMAM BO MOJ MĄŻ bierze od dzisaj ten ŻĘN SZEN podobno rezultaty sa po 1 miesiącu....!!!!hm!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKA PRACOWALAM NA UMOWE ZLECENIE PRWIE 2 LATA I NIE BYLAM W TYM CZASIE BEZROBOTNA I NIE CHODZILAM DO UDZEDU P. ODNOTOWYWAC SIE CZYLI RACZEJ NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
querrella wiesz ja sie nie faszeruje tabletkami , tylko ograniczam sie poki co do foliku, bo chce miec zdrowego dzidziusia i reszta meza tez nie chce faszerowac ma chory zoladek niestety w tak mlodym wieku, mam nadzieje ze pto minimum nam wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->do Staraczka chyba mozna, bo wtakiej umowie nie masz ubezpieczenia. a jak sie zerejstrujesz to masz płacone ubezpieczenie przez urząd. Moim zadniem mozesz sie zarejestrować, MOZE wejdz na jakąś stronę PUP.. DZIĘKUJE ZA PRZYJECIE MNIE DO GRONA, WIEM ZE TY ZŁOŻYŁAŚ TEN TEMAT...MAM NADZIEJE ZE W TYM ROKU ZARAŻĘ SIE CIĄŻA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×