Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

ale tempo nie jest miarodajnym faktorem...nie mozna sie nim sugerować, jak juz ro przynajmniej dwa powinny byc analizowane.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ale jeszcze tlko chwilke, bo wlasnie koncze prace oprocz temp jeszcze sluz i mozna okreslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka skarbie 😘 a może jednak dołączysz się do nas. Pomęcz trochę męża i do dzieła ;) A tak prawdę mówiąc to ja już chyba tu nie za bardzo posuję bo prawdopodobnie nie jestem w ciąży choć @@@ jeszcze ani widu ani słychu ;) :p A teraz uciekam do męża 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze uciekac juz bo mi autobus ucieknie, a_guu pomysle, pomysle ;) buzka 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE nie mozna za wczesnie przesądzac czy jest sie w c... czy nie .... na spokojnie. a ile staracie się z Meżem o Fasolkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA jesli pytanie bylo do mnie, to jak pisalam, my sie nie staramy jeszcze choc maz juz by chcial. Na razie sie nastawiam :) a co z tym przesadzaniem, bo chyba sie zgubilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze poszyście spac wszystkie, no cóż słodkich i kolorowych snów zycze wszystkim tym z brzuszkami i bez brzuszków BUZIAKI 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany dziewczynki Wy to \"płodne\"jesteście zwłaszcza w tworzeniu naszego topiku :) Sorki bardzo, ale nie udało mi się wszystkiego przeczytać:( Wiem, że mamy 2 mamusie :) Staraczka i tantusia gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rany mam nadzieję, że wkrótce do Was dołączę! CO do testów ciążowych to ja im bardzo nie ufam. Pierwsza ciążę wykrył dopiero 3, tak więc jak któraś testowała, a wyszło na nie, a @ brak i sa objawy ciąży to na serio jest duża szansa na to, że pod serduszkiem jest malutka fasolka :) Okres mi się dziś skończył, więc niedługo rozpoczynamy nasz pierwszy cykl starań! No mam nadzieję, że prześlecie nam troszkę swoich ciążowych fluidów :) (do do staraczki i tantusi) :) Trzymajcie się wszystkie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co tu tak pusto o tej porze, nikt kawusi nie pije mnie dzis obudzila pani doktor moja ginekolog ze mam sie jak najszybciej wstawic u mniej w zwiazku z poniedzialkowymi badaniami, no i ide jutro rano, az sie boje co to takiego pilnego ze nie mozna zwlekac z wizyta. Ale jestem poddenerwowana najgorsze to to ze nie wiem jakie mi badania robili wiem ze na tarczyce ale co tam na skierowaniu jeszcze bylo to nie mam pojecia. buziaki z ranka i czekam na nastepna wiadomośc ze któraś z nas wie ze juz bedzie mamusią ;););) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Dzień dobry wszystkim, Jestem bardzo ciekawa czy dzisiejszy dzień będzie dla naszego topiku tak uroczy jak poprzednie!!!! Miłegodnia dla awszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie laseczki na naszym topiku 👄 nie moglam was znalezc, tak jakos pusto ale stronki i tak leca pozdrawaim wszystkich bardzo serdecznie ja od wczoraj zaczelam dzialac z mezem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babeczki!!!!!! Ale pustki jak nigdy ;) Wszystkie namiętnie starają się o fasolkę???? :D ;) Co do mnie to właśnie dowiedziałam się jasności. Poświęcę się, życiu zawodowemu ;) Pod warunkiem, że wreszcie mnie ktoś doceni i zechce. Plany związane z ciążą przekładam na za rok tak więc nie myliłam się poprawiając tabelkę. Czeka mnie teraz tydzień znienawidzonego przeze mnie koloru - czerwony ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja - nie jest tak łatwo aby ktoś docenił twoje starania. Sześć lat szukam pracy. Pomijam tam mało znaczące prace dorywcze w marketach i malutkich zakładach. Praca która by mnie zadawalała nie jest chyba dla mnie a przynajmniej z moim wykształceniem, choć nie jest to wyzsze to i tak za wysokie na zatrudnienie się jako sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a mozecie przedstawić tą tabelkę, i dopiszcie ze mam 27 lat plisssss. Aguu, a ja własnie skonczyłam czerwony tydzień....i az sie boje mysleć o następnych staraniach .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA ......................27........POMORZE .........6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-gu szkoda, ze musisz odlożyc starania ale czasm tak nam sie dziwnie w życiu uklada, ja rok temu tez jak sie zdecydowalam na ciąże musialam odkladać bo akurat prace stracilam a to takie denerwujące :( Teraz mam wszystko poukładane wiec mam nadzieje ze sie wkrotce uda choć w tym cyklu to raczej nie bo juz mnie piersi bolą jak na @ a ta powinna byc dopiero ok 24. 10. Wklejam sie do tabelki moze to bedzie szczęście i dla mnie QUERRILLA dopisałam Ci wiek ;) NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak sie nagle miło i gwarno zrobiła na topiku. a_guu nie martw sie praca, ja tez szukam od paru miesiecy, i mam tez problem z wykształceniem, bo tez za duze, doktorow nigdzie nie chca, nawet na przedstawiciela handlowego nie mowiac juz o sklepie,brat - student szukal tydzien pracy i pracuje od poniedzialku w butiku z meska odzieza w w centrum Plaza a ja od stycznia i nic, odpisuja mi ze niestety nie maja stanowiska dla kobiety i dotego z takim wyksztalceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×