Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

A ja tam chciałabym zobaczyć minę mojego męża. Śmiać mi się chce ja sobie przyponę jak dla żartu powiedziałam do niego taśku a on z radości o mało nie spowodowałby wypadku, bo zaczął skakać jak małpka :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuu---nie koniecznie...jesli test z moczu nie wykryl to ciaza moze byc mlodziutka wiec na usg tym bardziej nie bedzie widac zrob bete lub za kilka dni powtorz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> do I JESZCZE JA.... a mam 27 latek na karku..wczoraj miaałam problemy z interentem, i zpołaczeniem z ta stroną :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak miałam okropne przejście z @@@ (kilka miesięcy temy) Oczywiście po tabsach to pierwsze co zrobił to usg, żeby uspokoić sumienie, że nie jestem w ciąży. On twerdzi, że będzie widoczne zagnieżdżone jajeczko. Nawet sam pokazał jak to wygląda. Chyba wie co mowi - to najlepszy gin w mieście. Zresztą sam mi powiedział, że jak @@ zacznie się spóżniać ok tygodnia to już warto przejść się do niego na usg. Nie chcę się spierać ale mówię tylko to co sam mi mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo czy ja tu jestem najmłodsza stażem małżeńskim???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka no to super:) czekamy z niecierpliwoscia to ze ejstes w ciazy to juz wiemy tylko jestesmy ciekawe ktory to tydzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :-) u mnie 3 tydz od zaplodnienia, a 4 tydz ciazy kalendarzowej ;-) tak przynajmniej z moich obliczen wyglada....musze ie na wizyte do gin umowic... a_guuu, bella36 teraz WY ????? trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam , kobitki....tylko o sobie pisze i pisze...no , zaaferowana jestem ze hej..... ale basta! piszcie co u Was ciekawam okrutnie, zamieniam sie w \"sluch\" - wzrok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusiu - masz prawo cieszyć się i dzielić się z nami tą radosną nowiną, bo to przecież Twój dzień :) My cieszymy się razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika29 - oj, do testowania to jeszcze ho ho i trochę ;) w stopce jest data mojej ostatniej @, a teraz jeszcze się rozchorowałam i pierwsze muszę się wyleczyć, dopiero po następnej zacznę starania, chyba że jakimś cudem wyzdrowieją w ciągu 5 dni :) Moniczko, a ty ile się starasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusia---staraczka---mam nadzieje ze zzostaniecie tu z nami i bedziecie nas zarazac swoja radoscia no i ciaza;) ze nie uciekniecie na topki dla ciezarnych...no dobra mozecie ale zebyscie tu zawsze wracaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Na tym topiku jestem po raz pierwszy. Gratuluje wszystkim zaciążonym, no i czytam z zaciekawieniem co tam u staraczki. mam nadzieje, ze wyniki odbierzesz dzis i nie bedziesz nas trzymala w napieciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magge fajnie, że do nas zaglądasz :) Ty też się teraz starasz o dziecko ? Czy może dopiero rozważasz tą kwestię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee 🌻 o nie nie, nigdzie sie nie wybieram!!! zostaje na szczesliwym topiku, zreszta on przeciez powolutku zacznie sie zamieniac w topik o ciazy....zobaczycie!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc..., ja tez juz zaczęłam się starać. W zeszłym miesiącu zrobilam sobie betahcg i wyszło mi, że to pierwszy tydzien. Cykl mam 26-32 dni, ale ostatnio najczesciej 28. Jak juz się ucieszyła to 30 dnia dostalam @, znów zrobiłam beta i niestety....:( Ale dalej działamy prężnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magge - jeśli tylko masz ochotę, przyłącz się do nas :) zapraszamy. Jak to mówią - w kupie raźniej hi hi hi I życzę owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×