Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Dzień płodny przypadł na 05.10. A @ mam dostać 24.10.Licząc od dnia dzisiejszego to za 6 dni.Przepraszam, bo wcześniej napisałam,że za 7. Żyję jeszcze wczorajszym dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a temperature sobie mierzylas? mierzysz? znasz swoja normalna? to by pomoglo przy okresleniu czy @ nadchodzi... jestem dobrej mysli i zycze Ci aby @ nie nadeszlaa Ty obys do ciezarnych na naszym topiku sie dolaczyla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss1982 zapraszamy do naszej tabeleczki :-) NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss1982 witaj Niestety - kochanie się w dni płodne nie gwarantuje, że od razu zajdziesz w ciążę. Tak łatwo nie ma ;) Ale za wcześnie zrobiłaś test - musisz poczekać co najmniej do dnia spodziewanej @ i wtedy powórzyć Trzymamy za Ciebie kciuki :) Oj ale mam teraz sajgon w pracy !!!! Uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tofikowa, tez mam sajgon w pracy!! kupiłam sobie na te starania w przyszłym tygodniu koronkową koszulke na wieczór.... moze pomoże, :):):):) hi,hi, pozdrawiam wszystko przede mna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne przecież zartowłam a WOGÓLE Z takimi tekstami to sie nie ujawniaj jak nie masz odwagi czegoś konkretnego napisać!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż podchoszi do tego bardziej spokojnie. Mówi ,że to nie tak hop siup i trzeba się trochę napracować.Ale nie mogę tego zrozumieć, że niektóre dziewczyny, które nie planowały zajść w ciążę już za pierwszym razem wtopiły.A my pragniemy mieć dzidzię i jakoś nie wychodzi. Tantusia jak się wpisać w tą listę, bo za bardzo nie wiem.Właściwie taki czynny udział w takim forum to MÓJ PIERWSZY RAZ:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć TANTUSIA, OCZYWIŚCIE nie do Ciebie była ta poprzendia wiadomość. piekny wieczór mieliści e z Mężem ten bukiet Róż i wogole.... o Matko jak fajnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - cześć Wow - koronkowa koszulka - na pewno pomoże :D hi hi hi Jak się u Ciebie sprawdzi i zajdziesz teraz w ciążę, to w przyszłym cyklu też wykorzystam Twój pomysł i zakupię taką koszukę ;) hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam full roboty w pracy, ale lubie tak sobie zajrzec codziennie od czasu do czasu... Gratuluję Ci, a chyba najpiękniejsze momenty w sklepach z rzeczami dla Małych Dzieci -małe spodenki, bluzy-AZ PISZCZE JAK oglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten wpis \"nie ma szans\" to moje dzieło - cośik mi się pomyliło i zamiast mojego nicku skopiowałam część postu z innego topiku :o Taka niezdara ze mnie - nie chciałam nikogo urazić, zwłaszcza Ciebie QUERRILLA . sss1982 - kopiujesz tą tabelkę i wklejasz do swojego postu, a potem dopisujesz swoje dane. Jak będziesz miała jakieś problemy, chętnie pomogę i wpiszę Cię, tylko napisz jak masz na imię, skąd jesteś itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no była droga... ale planuje tym razem świece poustawiac w pokoju....i zaskoczyc Mojego M.... CHCE BYC JUŻ W CIĄŻY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już załapałam jak się wpisać-chyba:).Pozdrawiam.Papapa. NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 20.sss1982............................24......świętokrzyskie......3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samopoczucie fantastyczne - za 2 godziny koniec pracy :) A potem idę na zakupy - zrobię sobie jakiś prezent na imienieny ;) QUERRILLA - kiedy będziesz testowała ? sss1982 - widzę, że poradziłaś sobie z tabelką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy ktoras cos wie? moze przeoczylam? staraczka na usg miala isc....cos wiadomo??? jakos nam zniknela z topiku.... halo staraczkaaa....juz sie postaralas ;-) ale wracaj do nas!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, gdzie Staraczkaa ? Staraczkoo, wróć 😭 I Balerinkę wcięło, I jeszcze ja też się nie odzywa, i cała reszta milczy ? Czyżby dziewczyny zabrały się za starania już od południa ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi prosze, czy bete robi sie na czczo i w jakis okreslonych godzinach?? jutro o 10 mam wizyte u gina, moze udaloby mi sie odrazu krew oddac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TO WSZYTSKIEGO dobrego z okazji uroimienin a ja do 16;30 w pracy :( a starania zaczynamy nie wiem kiedy bo w tym cyklu test owulacyjne bede robiła....a Moj Mąż od tyg faszeruje sie wit i medykamentami poprawiającymi plemniczki.....bo ma tylko czas od konca roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że nie trzeba być na czczo, ale tego nie jestem pewna na 100 % W sumie poziom beta hcg rośnie od ciąży, a nie od jedzienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - imieniny miałam we wtorek, tym niemniej ślicznie dziękuję za życzenia 🌻 Czemu Twój mąż ma czas tylko do końca roku ? Wyjeżdza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... jezeli do grudnia nie zjade w ciąże to idziemy na szczegółowe badania obydwoje .:( ALE o tym teraz nie mysle będzie co ma być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - bardzo dobrze, że teraz o tym nie myślisz, bo trzeba być nastawionym optymistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano, byle sie nie dać zwariować!!!! myslenie pozytywne jest bardzo ważne.... Na razie ciesze sie tymi staraniami, bo badź co bądź one zbliżają Mnie i Mojego Męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×