Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Gość mea29
Querrilla witam!!! Dziewczyny, każda praca jest lepsza niż żadna. Zdaję sobie doskonale sprawę, że bez środków na godziwe życie jest ciężko. Ja miałam sporo szczęścia i mam pracę ok, no prawie ok, bo pracuję od 9 do nocy ( czasami 11 -12). Właśnie przywlokłam się i padam, wię odezwę się jutro. Miłej nocy!!! Staraczke jeszcze raz gratuluję !!!! ( powoli Ci zazdroszczę !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti jak tam pierwszy dzien powrotu do pracy? mam nadzieje, ze taktownie Cie przyjeli i nie poplynely lzy.... Tantusia czekamy na dobre wiadomosci od Ciebie, nie trzymaj nas w napieciu jak staraczkaaa :-) spoznilam sie do pracy, bo czekalam do ostatniej chwili na wiadomosc :-) Kamilko jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!!!!!! Tofikowa widzialas wpis madziaki i telewizorka na tamtym forum?Tak mi ich szkoda i jestem przerazona! Querrilla witaj 🌼 maybee 4 miesiace przeleca , jak z bata strzelil, a my poczekamy na Ciebie ;-) Dla wszystkich ogarnietych epidemia.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie No, pierwszy dzień pracy mam za sobą!! Jutro drugi - mam nadzieję, że będzie lepiej. i jeszcze ja - niestety nie da sie tak łatwo zapomnieć gdy umiera własne dziecko i przechodzi się gehennę. Wiem, że większość z Was nie jest w stanie tego zrozumieć. Życzę Wam wszystkim abyście nie miały okazji poznać tego uczucia, tej pustki i ogromnego bólu. tofikowa - ja również jestem chora :( i również marzę o bliźniakach :) wow - staraczka - gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Querilla - miło, że zajrzałaś tutaj. Buziaki dla Wszystkich dziewczyn zmykam spać, jestem okrutnie zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie starające się dziewczyny i naszą (tymczasowo ;) ) jedyną ciężaróweczkę ;) tantusia - prosimy o szybki raport :) nie trzym nas w takim napięciu jak Staraczkaa mea29 - te 3 lub 4 miesiące czekania szybko miną, nawet nie obejrzysz się, a tu już będzie styczeń :) QUERRILLA - serdecznie witamy fajnie, że dołączyłaś do nas. maybee - dobry ginekolog, do którego masz zaufanie to połowa sukcesu ;) ja chyba będę dalej szukała. bella36 - tak widziałam wpis Madziaki i Telewizorka :( skrobnęłam też pod starym nickiem parę słów do nich. Tak bardzo im współczuję, aż łzy poleciały mi z oczu. Ten świat jest czasem cholernie okrutny i niesprawiedliwy ... Peppetti - życzę szybkiego powrotu do zdrowia. U mnie niestety nie jest wesoło - nabawiłam się zapalenia jelit, tylko nie wiem jak. Oj czasem brzusio boli, oj boli ... Jutro biorę urlop i idę do poradni specjalistycznej. A ja myślałam, że najzwyczajniej w świecie zatrułam się. Mam nadzieję, że wyleczę się do następnej @ I malutki żarcik na dobry początek dnia: W przedszkolu Jasiu siedzi na nocniczku i płacze. - Dlaczego płaczesz? - pyta pani wychowawczyni - Bo pani Zosia powiedziała, że jak ktoś nie zrobi kupki to nie pójdzie na spacer. - I co? Nie możesz zrobić... - Ja zrobiłem, ale Wojtek mi ukradł... \\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - widziałam, że chciałaś dopisać się do tabelki. Pomagam :) NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA ................................POMORZE .........6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam w ten słoneczny wtorkowy poranek i kawunie zapraszam, dla tych co nie pija kawki to pyszna herbatke szwedzka mam. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona Ale zimno. brrrrrr. Rano na trawie był już szron. Zaraz idę robić gorącą herbatkę, po jestem już po kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cudowne sloneczko, ale zimno brr Tantusia my juz czekamy z niecierpliwoscia, daj znac czy jestes I vice :-) Kosona i Tofikowa [kwiatek} na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella36 - dziękuję za kwiatek :) Tantusia chyba zatrzasnęła się w łazience z tym testem ;) Byłoby cudownie, gdyby kolejna z nas zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba psyche mi nawala.Czuje sie ciazowo, a test ujemny.Moze za wczesnie go robilam? ostatnia @ mialam 23.09.Dzisiaj popatrzylam na ten test i jest slabunia 2 kreseczka, ale wiem ze po 15 min od wykonania testu juz nie ma co patrzec. Musze dac sobie na wtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella32 - a ilu dniowe masz cykle ? Bo jeśli dobrze liczę to masz dzisiaj 25 d.c., może faktycznie za wcześnie było na test ? I jeszcze jedno - odradzam test ROMED. Pookazał mi drugą bladą kreskę, mimo że nie byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle mam 25-27 dni, wiec raczej nie powinno byc za wczesnie na test, robilam go w 10 dobie od owu, wiec powinen byc miarodajny.Moj pospiech w testowaniu z powodu wyjazdu na spoznione wakcje, bo w przeciwnym wypadku uleglyby one zmianom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , bo nie mam wczesniej zwiastunow nadchodzacej @.Poprostu przychodzi i jest.Moje samopoczucie jest inne i to mnie myli albo odwala mi i tyle :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane 🖐️🌼 kawy bym się napiła a tu nici:( dzisiaj jadę do laboratorium na beta hcg. O 10. mam już być, więc kochane trzymać kciuki mimo tego, że na wyniki trzeba czekać do tygodnia. Zwariuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaaa bedziemy cię podtrzymywac na duchu zebys przez ten czas nie zwariowała;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaaa, czemu tak dlugo??? Wynik powinien byc z dnia na dzien.Poszukaj innego labolatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Staraczkaa 🌻 Trzymam kciuki :) Naprawdę, tak długo trzeba czekać na beta hcg ? Myślałam, że góra 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella36 no właśnie Pani przy rejestracji na moje zapytanie ile czasu trzeba czekać na wynik powiedziała, że do tygodnia, ale nie sugerowała, że za tydzień odbiór. Ja i tak będę dzwoniła i chodziła tam codziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny i jak mamy następna cięzarną cos juz wiecie bo dopiero weszłam i nie w temacie jestem .ale dzisjaj rano mroźno na dworze co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do staraczki
slyszalam ze taki wynik testu mozna odebrac nawet za godzine... wiec nie wiem.. moze poszukaj innego labolatorium ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ staraczka nooo to gratulacje moje najszczersze:D pierwsza zapoczątkowałaś zaraze ciążową:) teraz tantusia i bella a później wszyyystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, bo moja surowica jezdzila do oznaczenia beta hcg do Krakowa i wynik byl po 24 godz od pobrania krwi. Nie pozostaje Ci nic innego tylko dowiadywac sie, ale to pro forma, bo Ty JESTES W CIAZY!!!!Tradycyjnie zegnam sie z Wami i lece do pracy.Widac na Tantusie nie doczekam sie :-) a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki!! Wczoraj jakoś to mi przeszło bokiem ale dzis ni mam ochoty na nic. Miałam taką szczerą nadzieję, że to już teraz. Do tego ta cholerna jesień i chyba jakiegoś doła załapałam. Właśnie siedzę przy olbrzymim kubasie kawy i stosie racuchów :p Zdają sobie sprawę, że przytyję od tego ale co tam jak nie mogę przytyć będęc w ciąży to przynajmniej w taki sposób. DZIEWCZYNKI RATUNKU!!! Już nie mogę wytrzymać brzych mnie boli kilka dni a @@@ nie widać. Nigdy nie miałam zwiastunów nadejcia @@@ tak więc zaczynam się martwić, że co złego się dzieje, bo ciąże już teraz mogę wykluczyć. Teraz mąż zaczyna też się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×