Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

cześc dziewczyny o widze że są nowe rozmowczynie jak fajnie mam pytanie?? powiedzcie mi jak to jest z tą temper dokładnie bo już sie pogubilam przed @powinnaspadać a jak w ciazy to rośnie ????? czyli jak to dokladnie jest ja wczoraj mierzyłam i miałam 36,8 a dzisjaj rano jak wstałam dwa razy mierzyłami za pierwszym razem 36,2 a póżniej 36,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona znam kogoś kto okłamał w CV i nie napisał o studiach bo chiał za wszelką cenę się gdzieś dostać i robi teraz w jakimś centrum w butiku ;) Ja co prawda nie mam wyższego ale jak widzę informatyk i do tego ekonomista to mi mówią \"Pani to niech się stara o pracę w swoim zawodzie a pracę w sklepie zostawi pozostałym :o A jak szukam pracy w swoim zawodzie to krzyczą o wyższe PARANOJA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenka temperatura rosnie po owulacji. Nieco opada tuż przed @@@ a jeżeli utrzymuje się i @@@ brak to może oznaczac ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może źle cosik mierzysz???? 36,5 na 2 dni przed @@@@????????? Nie spotkałam się jeszcze z takim zjawiskiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anstazja , dziękuje za dopisanie mi WIEKU :):) O MATKO, JA przoduje w tej cholernej tabelce ...:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-gu pierwsza dopisałaś wiek QUERRILLi co do temperatury ja chyba wszystko przeczytałam na ten temat ale moja calkiem od normy odstaje :( tempka powinna najpierw spasc niewiele jakies 0,02 - 0,04 stopnia i to jest dzien owu powinnien sie łączyc z obwitym sluzem podobnym do bialka jaja kurzego (u mnie śluzu tez brak) a na drugi dzien tempka juz powinna byc wyzsza o 0,3 stopnia i ta wyzsza ma sie utrzymywac conajmniej 3 dni to swiadczy o owulacji ten skok ma byc wyzszy niz temperature mielismy przez 6 ostatnich dni Potem caly czas tempka w granicach 37 stopni ma byc i w dzien @ spada albo dzien przed @ jak spadnie to z dzidzi nici :( mam nadzieje ze w miare jasno sie wypowiedzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja u mnie też jest dziwnie bo tempka jest bliko 38 po owulacji no i ostatnio nie spadła przed @@@@. Jak to się mówi co krajj to obyczaj ;) Przełóżmy to na nasze - każdy organizm jest inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te pare razy ukrylam doktora, ale i tak ic z tego, jestem inzynierem i nie chce inzynierow nigdzie do sklepu szczegolnie bez zadnej praktyki, jestem po ekonomicznymliceum ale to byylo dawno i dla innych nie liczy sie to ze jetstem tez ksiegowa, tragedia, a mialo byc tak pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc morał jest taki albo zeta albo magister. Inne wykształcenia się nie liczą. Sami niech się zdecydują czego chcą. A tak szczerze to zaskoczyłaś mnie. Bardzo pozytywnie oczywiście. Ale żeby z takim wykształceniem nie dostać pracy??!! Normalnie skandal. A starałś się na dyrektorkie stanowiska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dyrektora to trzeba miec niestety doświadczenie którego mi brakuje, jedynie co to moge byc dyrektorem szkoły jakiejs bo mam 6 lat stazu w szkole i na uczelni ale niestetynie mam odpowiednich pleców zeby dostac prace w szkole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach po prostu brak słów. Ja narazie uciekam. Zjawię się za jakieś 2-3 godzinki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 może przypomnimy sobie tabelke której dziewczyny w niej nie ma proszę o wpis????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) staraczkaaa powiedzialas juz mezowi? (moze przegapilam jakis wpis?) I co On? PS. mnie nie ma w tabelce, ale, jak pisalam wczoraj, na razie sie nie staram, wiec sie nie wpisuje. Mam nadzieje, ze nie macie nic przeciwki, ze czasem cos wtrace? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam buciki i doczepiłam karteczkę, na której widniał napis \" tatusiu zobaczymy się za 8 miesięcy\" Najpierw wielkie oczy zrobił na mnie a później ogromniasty uśmiech na jego twarzy. Słowa \" Dziękuję, że będę tatą\" zapamiętam do końca życia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cudowne i wzuszajace jednak pomimo moich planow ze zrobie cos w podobnym stylu nie wiem czy dotrzymam slowa ostatni test jaki robilam to robilismy go z mezem razem od poczatku do konca i byl przy kazdym szczegole robienia testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnei przy pierwszej ciązy było podbnie zrobilam test i ucieklam z lazienki, a on czekał :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chcialabym tez zrobic taka niespodzianke ale nie wiem czy bede umiala takie cos zachowac prze tyle dni w tajemnicy jej nawet nie wiem czy umialabym ale to fajnie tak poinformowac meza ze bedzie tatusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaa super że ci sie wszystko powiodło pewnie dzisjaj wszyscy koledzy wiedza męża taki szczęśliwy Gratuluje jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Jak miło oderwać się na chwilę od pracy. Za oknem piękne słońce, a ja muszę tyrać. Do tego moja druga połowa jest od dziesięciu dni gdzieś w świecie i mam problemy z zaśnięciem. Czuję się jak po spotkaniu z walcem. Jeśli chodzi o poszukiwanie pracy, to radzę nie mówić o dobrym wykształceniu. Często pracodawcy nie mają żadnego i nie chcą zatrudniać osób ich przewyższających. Jak samopoczucie Mamuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×