Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Tantusia-Miałaś jakieś przeczucia jeśli chodzi o ciążę.Ja mam cały czas i nawet po wczorajszej jednej kresce nadal mam nadzieję ,że się udało.A jakie miałaś dolegliwości. Ja po okresie płodnym miałam jakoś dużo dużo wydzielinytakiej białawej i dość wodnistej a zazwyczaj jest sucho. A może to jakiaś infekcja była?A słyszałaś coś o tym że szybki wzrost bety światczy o płci dziecka? A wszystkim starającym dziękuję życzliwość. Fantastycznie jest pogadać z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss1982 ---- mialam, mialam..... w tydzien po owulacji bole brzucha takie jak na @, tyle ze za wczesnie bylo o jakies 2 tygodnie, bol piersi (do dzis mam) no i siusiu...siusiu.... przestalam nawet palic i nie lykakam zadnych tabletek tak na wszelki wypadek, slusznie jak sie okazuje ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusia to tak samo jak ja. Ból brzucha jakiś tydzień po owu no i do wc biegam non stop.Ale więcej objawów nie mam. Tylko przeczucie.A może już moja wyobraźnia działa i wymyślam podświadomie objawy. Tak bardzo chcę mieć dzidzię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moj maż wyjezdza W DELEGACJE W nasze NAJPŁODNIEJSZE DNI!!! WSZYTSKO PRZECIWKO NAM!!!!! DLACZEGO,?????? ZNOWU WSZYTSKO SIE PRZESUNIE!!!!!!!!!!!!!!! A DALIŚMY SOEBIE CZAS DO KONCA GRUDNIA A TERAZ CO????? JESTEM ZAŁAMANA :(:l(:l(:l(l:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jak fajnie,ze mozecie sobie z pracy pogadac:(Ja nie mam takiej mozliwosci.......przychodze do domu totalnie zmeczona, a potem nadrabiam topikowe braki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! Ale u nas pustki ... Staraczkoo, Balerinko - Co się z Wami dzieje ? QUERRILLA - faktycznie pech z tą delegacją :( ale zobaczysz, że będzie dobrze :) Może w tej sytuacji dajcie sobie czas do stycznia ? Tantusia - dziękuję za życzenia :D Jak samopoczucie przyszłej Mamusi ;) ? Selenka32 🌻 sss1982 - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Wasz optymizm jest zarazliwy!!! Ja jeszcze nie mam @, a powinnam dostac 2 dni temu, ale nie łudze sie, bo test ujemny wyszedl ( drugi ).Zla jestem, ze paskuda nie przychodzi, bo w sobote wyjezdzam na wakacje i co wiadomo, ze zepsuje mi to pobyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Bella36 Tobie to dobrze z tym wakacyjnym wyjazdem :D Też mi się marzy nawet krótki pobyt w jakimś ciepłym kraju :) tzn. gdziekolwiek, gdzie jest temperatura 25 st. C ;) Na długo wyjeżdżasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa, jak zwykle niezawodna firma ❤️ Wyjezdzamy na tydzien :-), mam nadzieje, ze bedzie tam cieplo, powyzej 25 st.C Gosiu, spoznione zyczenia imieninkowe 🌼 Moja corcia tez Gosia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za życzenia. I całuski dla Twojej córci 👄 Na naszym topiku są same śpiochy ;) Ostatnio trudno spotkać tu więcej dziewczyn tak wcześnie rano czyli przed godz. 9.00 Życzę udanego wyjazdu i ładnej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujem mam nadzieje ze sloneczko i urlop dobrze wplyna na moja plodnosc. Oby, bo juz bliska jestem rezygnacji.... Masz problemy z jelitami? U nas jest jakis wirus jelitowy.Meczy na dwa konce :-0. Sama mialam nudnosci, co przypisywalm ciazy, ale niestety :-( tym razem nie udalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa, raczej nie zaprzestaniemy starań... ale wczoraj poł nocy nie spałam i próbuje sie doczytac znaków od Świata,wszytsko ma swoj sens moze ta delegacje dwudniowa Mego Męża wypadająca własnie e te moje dwa najpłodniejsze dni jest ZANKIEM ŻEBYSMY DALI sobie spokój na dobre??? poł nocny nie przespałam, rano az ze złości mi łzy poleciały. dobrze ze mam dzis szkolenie w pracy bo chyba bym zwariowała. Tak sie czeka na każdy cykl !!!!! a Moj Mąż musi akurat w tym czasie wyjeżżać:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras z dziewczyn pytala czy trzeba byc na czczo do oznaczenia beta HCG. Nie trzeba byc na czczo Poziom narasta niezaleznie od spozywanych posilkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla doskonale Cie rozumie. Ja tez doszukuje sie znakow...czy powinnismy starac sie o dziecko Tez niby odpuszczam sobie, ze na luzie podchodze do tematu, a tak naprawde jest inaczej.To jest silniejsze niz racjonalizm. Nie doluj sie, zajdziesz w ciaze w najmniej oczekiwanym momencie i w czasie kiedy powiesz, ze to niemozliwe. Sciskam Ci cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelita podrażniłam sobie lekarstwami, które musiałam zażywać przez prawie 2 miesiące. Wyleczyłam się z jednej dolegliwości, a tu taki zonk ;) Poza tym lekarz podejrzewa zespół jelita drażliwego, ale to tylko podejrzenia, więc na razie się tym nie przejmuję. Tym niemniej jest już coraz lepiej :D Tylko tak tęsknię za smażonym kotletem :o i za ostrymi przyprawami. A słoneczko na pewno poprawi i Twoje samopoczucie i płodność. Dzisaj masz ostatni dzień w pracy przed urlopem :) Dla mnie jest to zawsze jeden z najmilszyych dni w pracy - sama świadomość że przez kilka dni nie będę musiała wstawać po godz. 5.00 jest tak błoga :D Jeszcze raz życzę udanego wyjazdu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
querrilla - to tylko 2 dni ! A ja myślałam, że mąż wyjeżdża na co najmnie tydzień :) O jakim zaprzestaniu starań Ty piszesz ? Może właśnie to znak, że owulacja Ci się przesunie o kilka dni i wtedy właśnie mąż wróci do domu :) a poza tym ta koszulka :D hi hi hi nie zapominaj, po co ją kupiłaś hi hi hi Staraczkaaa - witaj dobrze, że jesteś z nami :) Czy już męczą Cię jakieś ciążowe dolegliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie lece do pracy, ale dzisiaj krocej bede, musze przed wyjazdem zrobic porzadek w ogrodzie z kwiatami, bo przymrozki zalatwily sprawe. Tofikowa, sprobuj pic zaparzone siemie lniane, fantastycznie dziala oslonowo na sluzowke jelit.Utrzymanie diety lekkostrawnej jest malo przyjemne, ale ma pozytywna strone - wysmukla talie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na czczo to tylko przed testem moczowym byłam. Przed hcg powiedziano mi, że nie muszę, co ma wykazać to i tak wykaże. 😘 dziewczynki. Nie mam właśnie żadnych oznak. Dosłownie. Nic żadnych mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! witam sie i uciekam zaraz....o 10 mam wizyte u gina.... sciskam i pozdrawiam wszystkie panie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkoo - teraz jak już ciąża jest potwierdzina na 100 % proponuję, abyś założyła kolejną tabelkę - PRZYSZŁE MAMUSIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tantusia Powodzenia u ginekologa ;) Masz jakiegoś zaufanego lekarza, czy to pierwsza wizyta u tego ginia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×