Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

odziadziadzieja...hi hi hi .... nie, jeszcze nie...nikomu jeszcze nie mowilismy.... choc moj maz nie moze juz wytrzymac i pragnie to calemu swiatu wykrzyczec :-) .... czekam do usg.... i potem razem z pierwsza fotka wnusi-a pojedziemy do rodzicow... kolejna wizyta u gina 07/11/2006 .... wiec jeszcze DWA tygodnie.... jezyk za zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Saułła, ja sie staram od marca tego roku. I jakoś przyszykowuje powoli Męża do badania Jego...Ale On chyba nie wie do konca na czym to bardanie polega, dlatego moze sie nie broni przed Nim jeszcze, chociaz juz sama nie wiem.... Moja Gin jest okej, i powiedziała ze najpierw zanim mnie zacznie męczyc PRZEBADA JEGO....jest dośwadczona w tym bo nawet sama tego doświadczyła ze swoim Mężem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Witajcie dziewczyny, właśnie dotarłam po weekendowym odpoczynku do kompa, Witam Saułłke232 i najlepsze imieniniowe życzenia dla Maybee, przede wszystkim fasolki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki:)🌻 U mnie w tym miesiacu przyjdzie @ na 100%, liczylam sie z tym, bo w tym miesiacu nie przylozylismy sie z mezusiem do pracy:PBez przerwy gdzies wyjezdza albo wraca pozno z pracy:( Jeszcze raz gratuluje Staraczce i Tantusi:) Dla Maybee gorace zyczenia imieninowe oraz kwiaty🌻 🌻 🌻;) Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku,nie wypisuje Was wszystkich,zeby kogos nie pominac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja chciałam złozyc najserdeczniejsze zyczenia imieninowe wszystim Marlenom, Honoratom, Halkom, Irenom, kleopatra, Arletom, a szczególnie Urszuli 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i przesyłam wielki bukiet dla ciebie maybee 🌼 saułła232 wiem coś na temat DUMY i uparcia meżów, sama sie z tym borykam co dziennie, ale ja mam taki sposób, jak na czyms mi zalezy bardzo a on jest na nie to tak długo marudze ze bardzo chce ze on ustepuje dla swietego spokoju, moze twoj maz tez ustapi jak zobaczy ze ty tego bardzo potrzebujesz musze sie wam pochwalic;) od dzis jestem studentką stódiów podyplomowych Grafika komputerowa;) no i dzis narysowałam swój pierwszy w zyciu akt;) fakt ze tylko tej kobiecie widac tylko plecy i pupe naga ale mojemu mezowi nawet sie podoba;) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo przepraszam za błedy ortograficzne popełnione w mojej wypowiedzi ostatniej i wszystkcich innych wczesniejszych i pużniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikami
hej dziewczyny! z meżem bardzo chcieliśmy zostać rodzicami, więc postanowiłam odstawić tabletki anty., oczywiście z konsultacja lekarską. Ostatnią miesiączkę miałam 1 września z odstawienia tabletek, a od 18 dc przez 10 dni miałam brać luteinę...i do dnia dzisiejszego okresu nie mam, a to już 52 dc, a zarazem 24 dzień po odstawieniu LUTEINY!!!!! w międzyczasie robiłam 2 testy ciążowe i wyszły negatywnie...pierwszy jakiś tydzień po luteinie, a drugi ze 2,5 tygodnia później..nie wiem już co myślec, testy wychodz negatywnie ,a okresu niema, a przecież luteina jest na wywołanie, bądź podtrzymanie czy któraś z Was miała podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikami
chcemy zaczac starania a @ jak nie było tak nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kosona
coś jak na tytuł doktora to kiepsko u Ciebie z ortografią - 'co dziennie', 'stódiów', 'puźniejszy' oj oj oj ...... aż strach pomyśleć jak zdobyłaś tego doktora, skoro pojawiają się wątpliwości co do matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzimy se z mezem
potwierdzam Kasona tylko sciemnia z tym doktorem jestem tylko po studium a nie robie tak prostych bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki wpadłam tylko chwilkę aby przywitać się z Wami, bo mam teraz dużo pracy. Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby którą strasznie kłują w oczy moje błędy ;) przecież przeprosiłam za błędy ortograficzne, tak już mam od zawsze ze robię ich mnóstwo mam nawet na to poświadczenie lekarskie a doktorat nie robiłam z ortografii tylko z obróbki plastycznej, maturę tez zdałam nawet z polskiego. Czy wydaje ci się ze ludziom chorym na Dysortografie (trudności z opanowaniem poprawnej pisowni, pomimo znajomości podstawowych zasad ortografii) powinno się zakazać robić kariery naukowej? Maja być przekreśleni z powodu tego ze robią błędy ortograficzne? Mogę cię zapewnić iż w pracy doktorskiej nie ma ani jednego, już program Word Office się o to postarał;), a teraz specjalnie dla ciebie sprawdziłam ten tekst w Word Office i poprawiłam wszystkie błędy żeby czasem nie ukłuć twoich oczu błędem. Życzę Ci aby twoje dzieci nie miały tego problemu, bo z Twoim podejściem do tej choroby to ze szkoły podstawowej nigdy nie wyjdą;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do siedzimy se z mezem Ja przynajmniej polskiego języka używam i polskie literki piszę, w odróżnieniu od Ciebie i nie czepiam się i nie drwię z czyjegoś problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌼 dziewuszki! balerinka❤️ Wizyta u gin przebiegła w miarę. Lekarz nic nie wyczuł, ale patrząc na wyniki z b hcg i USG potwierdził ciąże i kazał przywlec się znowu za 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Kosona, Ty sie nie wdawaj w dyskujsje....szkoda zdrowia na takich przesmiewcow..... to musi byc bbb ograniczona osoba, co to sie tylko na ortografii zna...he he.... a wyobrazni i polotu brak! co maja bledy ortograficzne do pracy doktorskiej?? NIC!!!! a swoja droga, to pierwszy taki intruz na naszym topiku, nie? my tu swoj temat mamy.....a tu ktos nam z butami i kompletnie bez sensu wkracza.... pewnie dyktando ogolnopolskie pisal he he ;-) pozdrawiam wszystkich ortograficznych maniakow i ludzi bez wyobrazni Kosona, buziaki dla Ciebie!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka, jak Twoje bole glowy??? ja od trzech dni umieram.....tak okrutnie mnie boli, ze dzis sie chyba do internisty wybiore..uuhhh....boliiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki staraczkaaa i tantusia, fakt chyba się za bardzo głupotami przejmuję miłego dnia wszystkim życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na bóle głowy lekarz mojej ciężarnej kuzynce polecił spacery i więcej ruchu, to ponoć przez słabe dotlenienie mózgu boli głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 11 mam wizyte.... jak mi cos takiego poleci to mu serdecznie podziekuje i uklonie sie wpas..... ja pracuje, nie mam jak na spacery chodzic, bb bym chciala sie dotleniac w parku.... ech, normalnie tak mnie glowa boli, ze chyba zaraz peknie...ojojojojoj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka---- ja zaczelam od wizyty u gina, zbadal mnie i powiedzial ze nie bedzie za bardzo brzucha gniesc bo i tak nie ma po co ...ciaza za mala, zeby cos zobaczyl, zlecil hCG i usg za 3 tygodnie... 7 listopada mam kolejna wizyte, uzbroilam sie w cierpliwosc i czekam jak dni mijaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz przerwę śniadaniową - więc mogę coś skrobnąć ;) Kamikami - nie znam się za bardzo na wywoływaniu @ luteiną (nigdy nie miałam problemu ze spóźnianiem się @). Jeśli to już 52 dc, poszłabym na Twoim miejscu do lekarza. Lepiej, żeby ginekolog Cię zbadał - być może to nic poważnego. Kosona - mój młodszy brat cierpi na dysleksję i dysortografię, więc co nieco wiem o tej \"przypadłości\". Nie pomogły regularne wizyty w poradni ani codzienne ćwiczenia. Też dostał zaświadczenie lekarskie, dzięki czemu na maturze i na studiach nikt nie oceniał jego ortografii. Powiem Ci tylko tyle - Twoje błedy w porównaniu z jego wypadają \"słabiutko\" :D - jeszcze w szkole średniej brat rozbroił mnie takimi błędami: asz (aż) i rze (że). A co ciekawe - ten sam wyraz w jednym zdaniu pisze poprawnie, w drugim z błędem takim, a w trzeciem zdaniu z jeszcze innym błędem. Kosona nie przejmuj się :) Staraczkaaa - a Ty powiedziałaś już o ciąży swojej rodzinie ? Staraczkaa i Tantusia - zróbcie w końcu nową tabelkę dla zafasolkowanych :D Będziecie nas motywować do zwiększonego działania :D mea29 🌻 Selenka32 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociesze was
z pierwszym dzieckiem - staralismy sie z mezem dwa dluuuuuuuuugie lata- mielismy juz isc na badania- i ni z tego ni z owego po dwoch latach okazalo sie ze jestem w ciazy( a musze przyznac ze mnie juz czarna rozpacz ogarniala) teraz zaczelismy planowac sobie dzidziusia w sierpniu- myslalam ze znowu pewnie bede latami czekac na skutek:)- a dzidzius wziol i pojawil sie za pierwszą próbą. trzymam za was kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki 🖐️ wpadlam tak tyylko na chwilke:) wczoraj dzwonilam o wynik cytologii, no niby wszystko w parzadku bo II gr, jednak jest mala inekcja, ale mysle ze laktovaginal zalatwi sprawe:) aha no i ta nadzerka... nie wiem co znia zrobic , nie stac mnie na ten zabieg wymrazania, ale z koleji jesli ma byc to przyczyna utrudnienia w zajsciu w ciaze...moze sie cos wymysli :) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialabym, w mojej rodzinie byl przy[adek ze ciocia nie mogla zjsc w ciaze, przez dlugie lata...w koncu lekarze stwierdzili ze nigdy nie zostanie matka. az tu nagle hehe no moze nie tak nagle ale po 20 latach malzenstwa , majac 40 lat :) bach zaszla w ciaze i urodzila zdrowe sliczne dziecko aa propo ostatniej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj I jeszcze ja Dziewczyny, co u nas taka cisza ;) ? Mam teraz dni płodne - śluzu płodnego że ho ho ;) a niestety muszę się powstrzymać jeszcze ze staraniami. W piątek wezmę ostatnie dawki lekarstw, zobaczymy, czy po odstawieniu leków mój organizm wróci do normy. Która z Was korzystała z testów owulacyjnych ? Ile one kosztują i jak się je stosuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 20.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 21. Muszelka1........................26........Wrocław...........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloł. ale to żenujące ale PRZYZNAM SIE WAM, ze źle pozaznaczałm moje cykle starań i wyszło mi ze 5 cykli sie staramy a nie 6 A TO DUŻŻŻŻŻŻŻA RÓZNICA.....HI,HI,HI,. pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×