Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Gość ja tez chcę dzieciatko
to ja przed chwila ta sama napisałam, i to z komputera koleżanki, a ona piszę na innym forum stąd ten login

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieeeenka - nie ma głupich pytań - są za to głupie odpowiedzi ;) w spisie tematów z forum \"Ciąża, poród, macierzyństwo ...\", ilość postów jest uwidoczniona pomiędzy datą i godziną ostatniego wpisu a tematem topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieeeenka
dziekuje tofikowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dobrze mi.... kurde dziewczyny boje sie tak bardzo sie boje...boje sie zrobic boje sie ze jesli wjdzie ze jestem w ciazy to sytuacja sie powtorzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostalam sama z moimi lekami... wzielam sobie kapustki kiszonej na odmulenie...troche pomoglo..ale nie do konca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee - jestem z Tobą :) Rozumiem Twoje obawy,bo też straciłam dzieciątko.I wiem, że też będę się bardzo bała. Maybee zrób w końcu ten test (najlepiej z krwi w labolatorium) - przynajmniej będziesz wiedziała, na czym stosisz. A na mdłości dobry banan i sucharki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee.... nie boj sie skarbie, zle mysli przyciagaja zle zdarzenia...trzeba myslec pozytywnie.... mnie tez bardzo wiara pomaga...jestem z w ciazy i tez sie boje zy wszystko jest ok, czy bedzie ok....ale nie mozna sie tak zamartwiac, tak sobie tlumacze i mocno wierze ze wszysko jest i bedzie oki :-D trzeba pozytywnie myslec!!! mimo przykrosci i smutku, ktore czasem nas w zyciu spotykaja.... glowa do gory! bede o Tobie cieplo myslec 🌻 a test...to chyba bym juz zrobila..... to jakies 6 dni po terminie spodziewanej @, tak? ..... to wynik bylby juz wiarygodny.... a Ty juz moglabys mocniej o siebie dbac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
ja też straciłam dzidziusia, rok temu w 12tc, dlatego teraz strasznie przezywam, i się boję żeby sie nie powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa---tantusia---jestescie kochane:)👄 mam wlasnie zamiar zrobic test z krwi u mnie w przychodni kosztuje to 25 zl plus 3 zl za pobranie czyli 28 a wynik jest na drugi dzien ale w glownym laboratorium koszt jest 25 zl bez tych 3 za pobranie ale jest za to taka opcja ze za doplata 2 zl wynik jest po 4 gozinach... tantusia---powiedz mi slonko w ktorym dniu cyklu zrobilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak cos to pojade do tego glownego laboratorium bo nie wytrzymalabym do nastepnego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcę dzieciatko - straciłam moje maleństwo także w 12 tc :( Maybee - trzymam moooocnoooo kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
chciałabym napisać, termin sierpień...........nie potrafie o tym nie myśleć, a o tamtym dziecku myśle każdego dnia, mój mąż chyba tez, weszłam dzisiaj na temat aborcja przez przypadek, na tym forum, masakra, człowiek mało z siebie nie wyjdzie zeby miec dziecko, a tam dziewczyny takie rzeczy robią, płakać się chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee---------- ja zrobilam po terminie spodziewanej @ czwartego dnia rano. To byl test z moczu, wyszedl pozytywny ma sie rozumiec :-) A 7 dnia po terminie @ wybralam sie do gina i zrobilam test z krwi :-) koniecznie jedz do glownego zakladu!!! CZEKAMY NA WIESCI :-) :-D 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, lza mi sie w oku kreci jak czytam o Waszych straconych Aniolkach... toffikowa...maybee...ja tez chce dzieciatko.... wpolczuje z Wami kochane, przepraszam ze tak z butami w dusze wejde, ale czy mozecie powiedziec co bylo przyczyna utraty ciazy? jesli nie chcecie o tym mowic....to przepraszam za niepokojenie... caluje Was mooocno! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcę dzieciatko ❤️ ❤️ ❤️ Też nam się uda i będziemy miały małe słodkie dzieciaczki. Maybee - proszę zrób ten test i nie trzymaj nas w niepewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusia---no cos ty...z jakimi buciorami?;) u mnie powiedzieli ze zarodek musial byc za slaby... to byla mlodziutka ciaza...4 tydzien... hmmm...tak szybko wyszedl ci test z moczu? ciekawe...a jakie dlugie mialas cykle? i ktory tydzien ci wyszedl z krwi bo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog do ktorej trafilam powiedziala ze prez 4 miesiace nie wolno mi zajsc w ciaze...a tu prosze....mam zamiar testowac... kurcze przez to sie ejszcze bardziej stresuje... a moze po prostu mam jakies urojenia?;) mialysmy rozpoczac rozne badania zeby dojsc do tego czy cos sie przyczynilo do poronienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!!!!!!!!!!! Pamięta mnie tu ktoś????????????????????? Meybee uszka do góry i przesyłam do ciebie trochę pozytywnych wibracji!!!!!!! UWAGA LECI :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nie było mnie tu ostatnio ale to tylko dlatego, że dostałam pracę i nie miałam czasu na nic. Teraz sobie siedzę w ciepłym domku i czekam na godzinę wktórej będę musiala się zebrać w siłę i wyjść na ten paskudny i deszczowy dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie testy z moczu mozna robic juz w dniu spodziewanej @, one naprawde sa bb czule a mnie udalo sie wytrzymac az do 4 dnia :-) a z krwi wyszedl mi jakis 3-4tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusiu - kochana dziękuję za dobre słowa. Jednak teraz jesteś w najpiękniejszym okresie życia kobiety - ciesz się dzieciątkiem pod Twoim sercem i nie szukaj informacji o stracie ciąży. Przyczyn jest tak wiele, że potem będziesz niepotrzebnie się stresować. A tak naprawdę na wiele przyczyn utraty ciąży nie mamy wpływu, a w przypadku utraty dziecka w I trymestrze często nie da się określić przyczyny. A pamiętaj - to co Ty czujesz, czuje także Twoje dziecko - więc proszę o duuużooo uśmiechu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusia---mi test z moczy nie wykryl pierwszej ciazy ale moze dlatego ze to byl 1-2 tydzien a jakiej dlugosci mialas cykle? witaj a-guu:) gratuluje pracy🌻 i dziekuje za przeslanie pozytywnych wibracji...odrazu mi lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narade sie z mezem i zdecyduje kiedy isc zrobic ten test... moze w czwartek...bylby wtedy 40 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee - kobieto - Ty to masz nerwy i cierpliwość :D Przyznam, że nie wytrzymałabym do 40 dc. Ale ze mnie jest nerwus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa ----- masz racje kochana, wiem...wiem.... ale trudno jest sie jednak takich mysli czasem wyzbyc... ja generalnie mysle bbb pozytywnie i czuje ze wszystko jesk i bedzie w najlepszym porzadku :-) byle ten pierwszy trymestr sie juz skonczyl....bylabym spokojniejsza w drugim.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×