Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

balerinka----szybkiego powrotu do zdrowia🌻 tofikowa---robie test w krwi:) pewniejszy... a wiesz ze jak preczytalam o tym ze masz 37 stopni to przyszla mi odrazu na mysl ciaza:D czekamy na towj okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee kiedy testujesz? Bylismy w Tunezji.Pogoda,hotel,jedzonko,morze- caly pobyt super.Fajnie tak wyjechac, wyluzowac, chociaz @ zepsula mi pobyt ale mam nadzieje, ze byla to ostania @ w tym i przyszlym roku :-D Balerinko, wiesz co jest najlepsze na grype? Rumianek........ rum wygrzeje, Janek wyryp.... i po grypie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella----:D:D:D dalas czadu z tym rumiankiem;) Tunezja.....eehhh...... mysle ze po 11 wyjde z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa, faktycznie zastanawiajacy jest ten twoj stan podgoraczkowy. Zrob OB, zobaczysz czy nie ma jeszcze jakiegos stanu zapalnego w organizmie. Ciaza tez nie wyklucziona, ja w ciaze zaszlam w 6 dniu cyklu, a mam cykle 25-28 , wiec wszystko moze sie zdarzyc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee - nie stresuj mnie ;) wierz mi - zażyłam tyle lekarstw przez ostatni miesiąc (i prawie wszystkie były szkodliwe dla kobiet w ciąży), że mogłoby się to jakoś odbić na płodzie. Jednak teraz wolałabym dostać @ A swoją drogą - przez ostatnie dni czuję się słabo i mam \"waciane\" nóżki. Bella36 - tak potwierdzam, herbata z rumem jest bardzo dobra na grybę (rozgrzewa że hej :D) ) tylko nie należy jej pić za dużo, jeśli bierze się tabletki przeciwgorączkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella36 - i Ty też mnie stresujesz ewentualną ciążą ;) ? To byłaby pierwsza nieolanowana wpadka na topiku dla starających się hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek też się przyda - jak nie do seksiku (jak to określiłaś do wyryp ...), to może mieszkanie posprzątać lub obiad ugotować he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki QUERRILLA ja nie płace ze zadne badania, wiec nie wiem ile kosztuja, ale badanie USG robi mi moja pani doktor jak narazie, choć w piątek jej nie ma i kto inny ma robic. maybee trzymam kciuki zeby test wyszedł pozytywnie tofikowa mam nadzieje ze jednak to nie ciąża i @ przyjdzie wtedy kiedy trzeba ja dzis od rana sprzatam, nie wiem co mnie napadło na układanie w szafach ;) jeszcze tylko łazienke umyc i kuchnie i po robocie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ 🖐️ 🖐️ bella36 🌻 jak sie ciesze ze juz jestes!!! super ze taki mily urlop spedzilas :-) teraz pewnie do tej polskiej szarowki sie przyzwyczaic... balerinko 🌻 zdrowka Tobie zycze! i herbatke z lipy polecam, dziala napotnie tak jak aspiryna a watroby nie narusza maybee 🌻 brawa dla tej pani! zdecydowala sie na test DZISIAJ! :-D czekam z niecierpliwoscia na wyniki... tofikowa 🌻 napisz co jeszcze jadlas po diecie z tych niezdrowych pyyysznych rzeczy ;-) i trzymam kciuki za @ .... a w przyszlym trzymac bede za .... ❤️ Querrilla 🌻 Kosona 🌻 ja tez chce dzieciatko 🌻 Peppetti 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuje Cie.Zycze Ci jak najlepej.❤️ Wierz mi, ze nie wszystko zalezy od nas... Co powiesz na nasze uwazanie dbanie, staranie, chuchanie na siebie w ciazy.Przezylas utrate dziecka wiec wiesz o czym mowie. My planujemy i ustawiamy swoje zycie pod tym katem, a co z tzw wpadkami, gdzie mama nie wie ze ma nowe zycie w sobie i np pzreswietla sie, bierze leki , uprawia ekstemalne sporty itd,itp i rodza zdrowe, rozowe bobaski mimo czynnikow obciazajacych. Znam takie kobietki co wydziwialy i wymyslalyrozne cuda aby poronic i urodzily mimo starn w przeciwnym kierunku. Nie zamartwiaj sie, bierz zycie jak leci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla ----- nie wiem ile te badania kosztuja (moja firma oplaca) ale nie trzeba byc na czczo i mozna je robic o kazdej porze, nie tylko rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kosona 🌻 Dobrze, że chociaż jedna trzyma za mnie kciuki, żeby przyszła @ :D Kosona - życzę miłego sprzątania :) też muszę się kiedyś zmusić i zrobić generalne porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusiu ❤️ Bella36 - masz rację. Co ma być, to będzie. Trzeba zawierzyć Bogu. W pierwszej ciąży dbałam o siebie jak o złote jajko, mimo to straciłam dziecko. Z drugiej strony tyle kobiet zalicza wpadki, nie troszczą się o zdrowie ani nie przejmują się tym, że pod ich sercem rośnie dziecko - palą papierosy, piją alkohol,... a jednak rodzą zdrowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusiu - pytałaś, co jadlam po diecie z tych niezdrowych pyyysznych rzeczy, więc w pierwszy dzień ostrożnie: pieczony karczek i zasmażana kiszona kapusta, a w drugi dzień po prostu musiałam zjeść smażonego schabowego :D i ostro doprawioną mizerię. Do łask wróciły: chili, musztarda, ketchup i smażone ryby oraz pizza (oczywiście własnej roboty ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🖐️ Dzis 30 dzień cyklu - a u mnie nic......ani okresu ani jego oznak ( wyjątek sobota wszyskich po kątach rozstawiałam) zobaczymy....poczekam dzień lub 2 i teścik zrobię :) maybee - trzymam kciuki....daj znac jak tylko cos ci wyjdzie!!🌻 Do wszystkich statrających- ten nasz organizm to dziwny bywa totlanie...ja porzednio zaszłam w 23 dniu cyklu!!! na 30 dniowe!! Tamta ciąża była zupelnie nieplanowana ale szok oprocz tego 23 dnia cyklu to fakt ze 32 dnia dostłam okres!!!!trwał aż 1,5 dnia a potem sruuu i zniknął!!:o i po 2 dniach zrobilam test!!- okazał sie pozytywny...reszte znacie😭..... więc różnie to bywa....moja koleżnaka miala normlany okres....i potem okazało się ze juz w ciąży była... Querrilla - co do badań to sprawdź kilka róznych labów..u mnie róznice w cenach były zatrważające ja robiłam 5 wirusow jednoczesnie IGG wiec porównując różne pracownie wychodzło mi nawet 50 zł różnicy w sumie!! Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa--- mniaaaaam mniaaam :-D pyyyychotka! ale przyjemne wrocic do swiata smakow, co? ;-) oj, kapustke i schabowego....ale bym zjadla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Muszelko1 Trzymam kciuki, żeby Tobie również się teraz udało :D Tantusiu - oj bardzo przyjemnie wrócić do świata smaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Coś mi się wydaje ,że będziemy mieć nowe mamusie:-)Trzymam za Was kciuki i czekam na relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sss1982 Przypominam tabelkę Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 9.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 10.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 11.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 12.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 13.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 14.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 15.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 16. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 17. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 18.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 19. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 20. Magge.............................27.........W-wa..............2 21.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 22.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............3 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań............Poród........Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszelko----ja rowniez trzymam za ciebie kciuki🌻:) ok...to ja sie juz zbieram...o 11.09 mam autobus dam znac jak wroce...choc wynik bedzie pozniej po 4 godzinach pojeda z mezem go odebrac prosze trzymajcie mocno kciuki😍 ale mam stresa... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem:) a co tu takie pustki???? halo....wracac i mnie tu wspierac bo teraz to wysiedziec w miejscu nie moge;) maz powinien byc po 16 w domu to powiedzial ze nie je obiadu tyko najpierw jedziemy po wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he w takim razie zwalniam jeden kciuk :D Maybee - masz jakieś przeczucia ? Może zauważyłaś jakieś zmiany w Twoim organizmie ? Coraz bardziej kręci mi się w głowie - zupełnie jakbym wypiła kilka głębszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×