Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Baleinko mi tez rece opadają...@@ ne pewno przyjdzie bo mam brzuch jak balon, cycki też 😭 Ja w okresie płodnym mam bardzooo dużo śluzu i to wprawia mnie w taki dyskomfort okropny, okropne uczucie!!! Coraz bardziej sie boje że Mój Mąż ma ze soba probley- i nie wiem jakby zniósł informacje ze nie jest dostatecznie sprawny.... jakis czas temu czytałam Dziewczyna na forum pisała ze gdy usłyszała ze jej Mąż jest bezpłodny to cały świat jej sie zawalił.... Boze nie wiem co bym zrobiła gdyby sie okazało....Chyba nie dałam bym po sobie niczego poznać a wiem ze Mężczyzn trudno przekonac do jakiś opereacji czy wizyt u Androloga...chociąż Mój Mąż sie przekonuje powoli. BOŻE DAJ MI SIŁY NA WSZYTSKO, bo zaczynam watpić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam MAMUSIE: STARACZKO, TANTUSIU, MAYBEE.. PROSZE O FLUIDKi... witajcie ANASTAZJA123 TOFIKOWA BALERINKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Staraczkooo🌼. Dawno do nas nie zaglądałaś. Już zaczynałam się martwić,że nas opuściłaś. Querrilla------> narazie nie masz co się martwić na zapas. To nie sprzyja zaciążeniu. A dopuki nie masz @ to zawsze jest nadzieja. Ale szczerze powiem ,że ja też nie wiem co bym zrobiła gdyby był u nas taki problem.Szczerze współczuję takim parom:-(!!!! A ja w tym miesiącu czekam i czekam i ani śladu płodnych!!! Nie wiem co się dzieje?!!!! Od wczoraj jajniki tak mnie bolały ,że się aż zwijałam. Dzisiaj też bolą ,ale trochę . Niestety objawów płodnych dni nie mam, a powinny być już od 4.11.2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guerrilla---- 🌻 nie drecz sie zlymi myslami, one przyciągają zle... glowa do gory! co to sie martwic co zrobisz jak sie okaze ze maz bezplodny?! przeciez nic jeszcze nie wiesz! nie mozna byc takim katastrofista!!! halo, querrilla przywoluje Cie do porzadku! ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim widze że tabelka zaciazonych jest dluzsza o jedno MAYBEE super i GRATULACJE wszystkim zaciazonym i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guerrilla nie martw sie tak na zapas bedzie dobze u mnie też była podobna sytuacja ale jakoś mąz sam sie zdecydował i poszlismy do lekarza do Androloga powiem ze super lekarz ... zrobilismy badania i teraz mąz bierze tablaetki i widze ze jest całkowicie inny bardziej spokojniejszy Będzie dobze zobaczysz tylko musicie sobie zrobic badanie i wtedy bedzie pewnośc co jest nie tak Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUERRLLA
kawiarenko, tatusiu- DZIĘKUJĘ. PRZYWOŁUJCIE MNIE DO PORZĄDKU bo chyyyyyyba bredzę :( a nie chcę tego........ jakoś tak mi ciężko dzisiaj jest na duszy-wszytsko te hormony przed @@@@. buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarenko, a ile Twoj Mąż sie leczy? czy to tylko tabletki? jaki czas je trzeba brac by był jakiś rezultat? czy w trakcie ich barania mozna się starać? przepraszam za taką wiązankę pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............3 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.Maybee...........Ula.........23......................................?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guerrilla----- nic nie szkodzi sluze poradą ma kuracje na trzy miesiące i jak najbardziej mozna sie starać podczas brania tabletek a Androlog zapisał tabletki poniewaz badanie nasiena nie spełnia wszystkich wymogow i trzeba je troszke podreperowac ale wcale to nie mu8si oznaczac że jest nieplodny mężczyzne jest lepiej zdjagnozowac niz kobiete bedzie dobze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiadoma sprawa ze facet jest raczej niechetny na zrobienie badania nasienia to wszystko bedzie zalezało duzo od Ciebie jak go na to przygotujesz . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarlam do domku... hmmm....czyzbym i ja byla juz uzalenziona od naszego topiku?? pewnie ze tak;) rany jak pomysle ile jutro mam jezdzenia to az mi sie nie chce...a jeszcze ma ponoc padac...blleeee... kurcze dzisiaj o malo na ulicy nie puscilam pawika;)hehe..uroki;) tantusia---jesli moge spytac to dlaczego nie chcialas usg dopochwowego? 🌻 dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no na USG wyszło ze pęchezyk jest i ma lada chwila peknąć jak do piatku nie pęknie to zastrzyk w pupe i ma pęknąć;) no cóż zostało mi napalać męża i liczyc ze do piatku peknie;) buziaki dla wszystkich starających się;) wznawiam tabelke bo cykl starań mi sie zwiekszył;) a za pare dni tez wznowie tabelke bo wiek mi sie zmieni;) Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............3 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.Maybee...........Ula.........23......................................?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona----trzymam kciuki!!!:) jak i za inne dziewczynki:) zdradz mi gdzie chodzisz do gina bo widze ze ty tez z Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Cieszylabym sie z ciązy, bo wreszcie nadrobilabym czytanie wielu ksiazek:) No i wyspalabym sie za wszytskie czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj uswiadomilam sobie,ze robie sie coraz starsza:(Kurcze, w tym roku koncze 32 lata, a jeszcze nie mam dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenka----uszy do gory!! bedzie dobrze🌻 wszystkie zostaniemy mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............3 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.maybee...........Ula.........23......................................?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarneko -dziękuję hm.. no na razie Mój mąż bierze tabletki z ŻĘŃ SZEŃIA i B12 GDZIES WYCZYTAŁAM ZE polepszaja nasienie....-słyszałaś moze o nich? Ja juz przygotowałam Męża na badanie jakis czas temu..odetchnełam z ulga jak jakis czas temu rozmawialiśmy na ten temat.Umówiliśmy sie ze wstyczniu on idzie na badanie nasienia a potem ja...:(:( ale mam głęboka nadzieję ze nie bedziemy musieli korzystac z tych badań:D :D :D :D KOSONA- głowa do góry...... a jeżeli nie jestem wscipska to co Ciebie pokierowało na monitoring cyklu-obserwowałaś coś niepokojącego u siebie?przepraszam że tak Was tzn KAWIARENKĘ i Ciebie wypytuje, chce sie przygotowac do stycznia, a dzis mam najgorszy dzień....:( SELENKA ja tez bym chetnie poczytała sobie w spokoju, wyspała się, i nie sterowała bo zakonczenie roku u Nas w firmie to istny szał i seria nieporozumień ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAYBEE ja tez kurde sie uzalezniłam od tego forum :D az w pracy zaczełam za czesto zaglądac i sobie wykasowałam z ulubionych..przeciez nie sama praca człowiek zyje :D hi,hi,hi,hi,hi,hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do BELLA- zrozumiałam Twoje intencje co do i wiem ze były i sa jak najlepsze :D. Sądze ze masz duzo racji wtym co piszesz czynnik psychiczny jest bardzo wazny...luszie którzy sa silni psychicznie i pełni optymizumu szybciej wychodzą z powaznych chorób bo mają wole zycia i chyba podobnie jest w tym przypadku.... ale jak dzisiaj Mój Mąż napisał mi na gadau gadu taka smutna wiadomośc pomyslałam BOZE CZY ON JUZ traci nadzieję? przeciez tyle optymizmu miał w sobie...nie moge nie chce by czuł ze cos jest nie tak znim, a badanie nasienia samo badanie ujmuje coś Facetowi ujmuje i godzi w jego męskość...ale w koncu dałam sie go namówić na styczniowe badania ufffffffff. Probowałam sobie odpuscic myslenie ale nie wiem czy potrrafie...sadze równiez ze takie fora jak te troszeczkę potegują ta chęc posiadania Dziecka, chociaz nie do konca zgodze sie ztym moim twierdzeniem-gdyz spotykam na tym forum osoby które rzoumieja moje doły i chandry i zawsze cos napiszą na pokrzepienie i to mi uświadamia ze jeszcze ten śwait nie schodzi na psy... do TOFIKOWA-hm..no mam ciekawy zawód hihi magister oceanograf A GDZIE TU OCEAN-:D :D :D :D... zrobiłam studia podyplomowe,i jeszcze jedne finasowane z UE wiec tansze troszke no i jezyk angielski moj konik...jakos sie udało z pracą...generalnie duzo ludzi zroku zostało na doktoracie a ja stwierdziałmze po 2 latach pisania pracy mag z ichtiologii starczy mi samotności w labolatorium..... ALE SIE ROZPISAŁAM !!!!! MAYBEE- a juz juz Ciebie mdli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do TOFIKOWA- ALE SIE MĄDRZE uwaga:D...bo tak kiedys czesto sie przeziebiałam gardło, temp, wezły okazało sie ze mam momonukleoze -cos tam w krwi....nic groxnego :classic_cool: ale sa na to odpowiednie leki....chyba antybiotyki brałam. stan podgoraczkowy u Ciebie to 37??na to badanie skierowł mnie laryngolog. TAK DORADZAM tylko moze to wcale nic nie jest, a i tak musisz zrobic przerwe w antybiotykach, a bierzesz TRILAC??? powinni lekarze przepisywac wraz z antybiotykami, bo antybiotyki wyjaławiają organizm a TRILAC nadrabia ta nadniszczoną natulalną flore baketryjną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Querrilla 🖐️ Wyraznie masz dzis dola :-( Moim zdaniem, powinniscie zdecydowac sie teraz na badanie nasienia, a nie masakrowac sie do stycznia.Widac, ze to przezywasz i Ty i Twoj maz.Napiecie nie sprzyja ogolnie pojetemu dobrostanowi i fiz i psych. Kazdy facet ma obawy i co do wyniku, ale i do sposobu pozyskania materialu do badan.Godzi to w jego meskie ego. Pogadaj z mezem, moze zgodzi sie teraz na badanie, aby miec to za soba.Ulzy i Tobie i jemu. Wiem, ze \"dobrze byc prorokiem nie w swoim kraju\",ale czasem czyjes spojrzenie z boku rzuca inne swiatlo na sprawe. Mam nadzieje, ze nie urazilam Cie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querilla---oj mdli mnie,mdli ok paru dni dopiero a dzisiaj to juz wogole..o malo pawia nie puscilam na chodniku;) ale ciesze sie tym bo czuje ze jest dobrze:) a tak jem ze brzucholek mam taki fajny...tylko mniej fajne jest to ze juz tylko w 3 parach spodni sie zmieszcze...dziwne... tzn w inne etz jakos wchodze i nawet sie dopne ale za bardzo mi brzuch sciskaja i wrzynaja sie wiec nie chce sie katowac pozatym chyba nie madrze byloby tak zgniatac brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zawroty glowy mam... ja juz zmykam milego wieczorku wszystkim zycze Querilla---🌻mam nadzieje ze jutro bedziesz bardziej pogodna 👄 dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Maybee uciekla to poprawie tabelke i tez zmykam Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............3 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.maybee...........Ula.........23......................................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maybee - ja chodze do przychodni PROMEDIS w budynku Herbewo do pani doktor Kamińskiej, ona tez przyjmuje na Ujazdku z tego co sie oriętuję a urodziny mam 21 listopada. buziaki moje miłe słodkich snów i miłych starań zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×