Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

masz racje ANASTAZJO...ale zadnych nadziei nie wiąrzę.. MAGGE witaj TANTUSIA 🌼 MAYBEE 🌼 pewnie wszytko okej, ale napisz jak bedziesz Tofikowa 🌼 jak sie czujesz? Kosona-jak usg? Bella-pozdrawiam SELENKO-hello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ukochane netowe pisapióleczki;) U mnie nastroj lepszy, bo kupilam sobie wytrzalowe kozaczki;), w których wygladam lepiej niz niejedna nastolatka;):P ( grunt to skromność) balerinka 🌻 tofikowa 🌻 kawiarenka 🌻 Kosona 🌻 bella36 🌻 a_guu 🌻 peppetti 🌻 mea29 🌻 QUERRILLA 🌻 sss1982 🌻 Muszelka1 🌻 staraczka 🌻 tantusia 🌻 maybee 🌻 Mam nadzieje,ze zadnej z Was nie pominęlam:) Ogladałam sobie \"Rozmowy w toku\" i doszłam do wniosku,ze powinnam sobie strzelic zdjęcia rozbierane;):D:D:D:D:D:D taka modelko-aktorko-piosenkarka Malgorzata Kosik sobie fundnęła na 30 urodziny:P http://100lat.pl/PoprawaNastroju/ To najlepszy lek na dobry humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej SELENKA, wiem ogladałam kawałek rozmów w toku :D no ona to jest łądna ale te dwie blondynki to jak dal mnie były srednie ;( a teraz jest tyle kozaczków fajnych az oczoplonsu mozna dostać...ja juz mam kozaczki w zeszłym roku kupiłam ale w tym roku są ładniejsze!! a jaki kolor? wysokie? na obcasie? jestem zła bo mi się @ spoźnia, ale robiłam test ciążowy(ale niemądra jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) no i 1 kreska wyszła,no i Maż sie lekko zezłościł i nazwał mnie: \" TEŚCIKIEM\" hi,hi,hi. kochane gdzie jesteście, BELLO MOJA POCIESZYCIELKO napisz mi coś na pokrzepienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA kozaczki sa czarne na słupeczku;)Cycuś glancuś;):POgladam teraz tę gale o pieknych ....na 2;)Nyndza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta USG dobrze, pęcherzyk peknoł za pare dni sie okaze dziewczyny czy któras zazywała bromergon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. Querrilla 🌼 Selenka32 🌼 maybee 🌼 tantusia 🌼 kawiarenka 🌼 bella36 🌼 kossona 🌼 peppetti 🌼 Muszelka1 🌼 Anastazja123 🌼 Maybee ------>jak wyniki? pisz szybko. Ale jestem pewna ,że wynik będzie bardzooooooo wysoki :-). Querrilla ----->Przykro mi z tym teścikiem. Ja na @ muszę poczekać jeszcze 7-8 dni. Ale sądzę ,że nic z tego nie będzie,bo owu się nie ujawniła. ale może w grudniu się uda i będzie super prezent pod choinkę :-) Pozdrowienia dla wszystkich.no i proszę się udzielać bo jakieś pustki na tym naszym forum:-)Papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Kosona. niestety nie wiem nic o tym leku, ale trzymam za Ciebie kciuki. Oby się udało!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee co z Twoja beta? Daj znac! Selenka 32 nic tak nie poprawia nastroju ja zakupy! My, kobiety cos o tym wiemy ;-) Querrilla nie smuc sie testem ujemnym .Teraz awans, troche pozniej dzidzius.Musisz wykazac sie na nowym stanowisku, zeby udowodnic,ze warto bylo dac Ci awans :-).Skup sie teraz na pracy a dzidzius sam sie zaprosi :-) Twoja dobra passa trwa! Kosona trzymamy kciuki za Twoj pekniety pecherzyki i za rycerzyki Twojego meza :-D Tofikowa, halo !!! Co z Toba ! Panie dyrektorze prosze napisac co z pana podwladna, bo martwimy sie o nia! Tantusiu jak sie czujesz? Pawik spi? Peppetti do lutego nie tak daleko.....juz andrzeji, za chwile swieta, sylwester, ferie i prawie bedzie luty.....;-) Dlaczego robisz ekg? Po przezyciach serduszko daje Ci sie we znaki? Muszelka i telefon masz i @ tez dostalas :-P cos za duzo jak na raz :-D W nastepnym miesiacu @ nie dostaniesz hi,hi,hi Magge pamietamy o Tobie, pisz jednak czesciej.A co u Ciebie w temacie staran slychac? Anastazja 🌼 Milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELLO, staran nie przerywam bo to zycie mi dyktuje moje warunki a nie praca. ale moze masz racje teraz moze skupic sie na czyms innym... ale czemu mi sie przesuwa az tyle dzis 32 dzien.... z kart tarota wyszło ze zajde na przełomie list i grudnia wiec pewnie moja podswiadomosc celowo przesuwa mi @@ zeby dni płodne wypadły naprawde około 30 listopada...hi,hi,hi,hi,hi,hi.... dam rade !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, cześc Bella 🖐️ U mnie dziś 23 d.c., ale sama nie wiem co mysleś. Jakoś nie miałam w tym cyklu wyrażnych onjawów owu, ale i tak próbowaliśmy z mężusiem. Od kilku dni bolą mnie piersi, ale nie tak jakoś strasznie. Są po prostu bardziej drażliwe. Zwłaszcza po bokach i od spodu. Hm, nigdy wcześniej tak nie miałam. Bolały mnie tylko przed okresem, a to @ jeszcze ponad tydzień. Zobaczymy, ale sama nie wiem co mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kosona ❤️ sss1982❤️ bella36 ❤️ w ten lispoadowy wtorek- oczywiście wszystkie które jeszcze nie dotarly na forum (śpiochy ;) ) też witam 🌻 No właśnie jak tam nasze mamusie się mają halo ??? Co u Was??? Querrilla - 🖐️gratuluję awansu będzie dobrze Kosona - do roboty się bierz koniecznie pogoda sprzyja wygrzewaniu się wyrku!! Ja to mam jakiś dziwny tydzień oprócz @ i tlefonu dostalm propozycję pracy - wczoraj bylam na rozmowie moze sie uda ( w tym tyg mają zadzwonić) ale wtedy to bede robić na pełnych obotach bo teraz tez pracuje z tym że popłudniami. A przed chwilka jeszcze telefon czy moge w piatek na korki przyjechac do dziecka.....rety co sie dzieje.... 👄 dla wszystkich Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nie odezwalam sie wczoraj bo bylam strasznie zmeczona i sie odrazu polozylam jak wrocilismy od lekarki a wiec tak....moj wczesniejszy wynik jak zapewne pamietacie (badz nie);) wynosil 2484 a wczorajszy wynik wynosi 13623:D strasznie sie ucieszylam:) ale moj zapal jak zwykle zostal ostudzony bo lekarka oczywiscie nadal bierze pod uwage ze to nie ciaza tylko cos rosnie...:( dzis mam isc na usg zeby wykluczyc badz potwierdzic to \"cos\" zapomnialam jak sie to nazywa ale rozmawialam pozniej z tesciowa i ona mowila ze faktycznie jest cos takiego co podszywa sie pod ciaze...ze zdarza sie bardzo rzadko ale jednak... pieprze to...nie chce byc ta wybranka po rozmowie z tesciowa sie poryczalam... powoli brak mi sil... chce sie wreszcie moc w pelni cieszyc swiadomoscia ze jestem w ciazy a tu jak narazie ciagle slysze...a moze to nie to:( tak wiec jeszcze raz was bardzo prosze--trzymajcie za mnie kciuki na 13 jade na usg do ponoc jednej z najlepszych diagnostykow w Krakowie jakbym sama tam zadzwonila to by mnie umowiono za miesiac ale zadzwonila tam moje ginekolog bo to jej kolezanka dziewczynki🌻prawda ze to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, tak to na pewno ciąża!!!! Nic innego!!! Daj znać jak wrócisz! Powodzona Maybee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny co tam u was ciekawego ??Gratulacje dla maybee to napewno ciaża nie denerwuj sie tak bo to w twoim stanie nie wskazane zobaczysz zaraz sie wszystko potwierdzi i bedziesz sie cieszyć dzieciątkiem :) :) Powodzenia i więcej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAYBEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST CIĄŻA I NIE SŁUCHAJ LUDZI KTÓRZY SIE NIE ZNAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEDZIE I JEST DOBRZE!! A SKĄD NIBY BY BYŁY TE TWOJE OBJAWY CIĄŻOWE? JEST DOBRZE...I TAK MYŚL NIE INACZEJ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss1982 MAM PRZECZUCIE ZE NAM SIE UDA DO GRUDNIA, FAJNIE BY BYŁO BYC W CIAZY NA WIGILIE..NIBY W DWÓJKE ALE JUZ W TRÓJKĘ :D niczego wiecej nie chce na te Świeta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie cie rozumnie QUERRILLA fajnie by bylo zrobić sobie ,męzowi prezent na gwiazdke bede sie o to modliła żeby nam sie wszyskim udalo Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ak Was podczytuje i z niecierpliwością czekam na wieści od Maybee, przypomina mi ise Anetka z naszego topiku, jej lekarz powiedzial że ma ciąże pozamciczną i kazał usuwać, a okazało się ze jest normalnei w ciaży, tylko ma cyste na jajniku i wszsytko jest w porzadku z dzidzią . Tez sie dziewczyna nastrachała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to zazwyczaj jest to niewyklute jajeczko \"Torbiel/cysta jajnika jest małym, wypełnionym płynem zbiornikiem. Taka torbielka zanika zwykle w przeciągu dwóch, trzech cykli menstruacyjnych, dlatego też nie powoduje niepłodności. Jeżeli jednak cysta nie zanika albo nie zmienia się pod wpływem leczenia, powinna zostać chirurgicznie usunięta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla mam nadzięję,że będzie tak jak mówsz - no raczej piszesz :-). Naprawde fajnie by było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWIARENKO, pewnie trzeba czasem pomoc modlitwą!!! sss1982 uwierzmy w to a sie spełni!! NASZA PODŚWAIDOMOŚĆ PREDZEJ CZY POŹNIEJ URZECZYWISTNIA NASZE MYSLI I MARZENIA..WIEC NA PEWNO NAM SIE UDA prędzej czy poźniej.... MAYBBE a ja sie nie bedę madrzyć i prorokowac, jestes w ciązy i juz i wszytsko jest dobrze.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj, fajnie byłoby na Wigilię zrobic prezent mężusiowi, sobie i rodzince! tym bardziej,że 24 XII upłynie równo pół roku od Naszego ślubu, hmmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie forumowe cioteczki;) jest ciaza!!!!!:D:D:D widac pecherzyk ciazowy ktory ma 14,5 mm:) i pecherzyk zoltkowy ktory ma 4,2 mm wie ktos o co chodzi z tym pecherzykiem zoltkowym? jutro ide do ginekolog po oslone hormonalna i po liste badan za 7 do 10 dni nastepne usg bo powinno juz byc widac zarodek:) jejku jak sie ciesze:) musze wierzyc ze tym razem bedzie dobrze... dziekuje wam dziewczynki za wsparcie🌻 magge🌻 kawiarenka🌻 Kosona🌻 Querilla🌻 sss1982🌻 Monika29🌻 i dla calej reszty🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 bella,tantusia,tofikowa,staraczka,muszelka,Pepetti... i dla wszystkich dziewczyn z tabelki ktore tu ostatnio nie zagladaja🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×