Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

TOFFIKOWA 🖐️ !!!!!!!!!!!!!!!!! zdrowka zatem bbbb DUZO zycze!!!! dobrze ze do nas zajrzalas... Jedna sie odnalazla, to druga zniknela.... Querrilla!!!!! ...pomysl o konsekwencjach odmowy ciazarnej ...hi hi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, witam wszystkich, poczytuję ten topik od jakiegoś czasu i chciałabym się przyłączyć do Was. Starania jesienno-zimowe to jak najbardziej dla mnie, staram się już, a może dopiero 2 cykle, właśnie dzisiaj dostałam@ ale cóż za parę dni działania pójdą w ruch. Widzę że to szczęśliwy topik dla staraczek więc może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jak tam czują się dziś przyszłe mamusie? maybee - kobieto myśl pozytywnie bo to podstawa, a dzidzia na pewno nie chciałaby, żeby jej mama się ciągle martwiła i stresowała. Co było to mineło a na potwierdzenie macie dzidziusia który otworzył nowy - szczęśliwy - rozdział waszego wspólnego życia. Toffikowa - życzę Ci dużooo zdrówka, trzymaj się ciepło i wracaj do nas szybciutko. Querrilla - nie wygłupiaj się tylko wracaj - potrzebne są nam osoby ciepłe i szczere jak ty. ladybird73 - serdecznie Cię witam. A co do topiku to jak narazie potrójnie szczęśliwy, hi,hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla-----👄 ladybird---witaj:) 🌻dolaczaj sie smialo i czesto udzielaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Querilla wracaj tu natychmiast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo ci wpisze uwage do dzienniczka:D:D:D:D:D:D:DDoigrasz sie:P Z belfrem sie nie zadziera;)Dzisiaj jakos dziwnie boli mnie głowa, czyzby jakas zmiana pogody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenka32 weszlam teraz na topik i widze, ze napisalas , wiec szybko robie wpis za Toba, zeby nie bylo Ci przykro, ze po Tobie nikt nie pisze :-D Querrilla wiem, ze to czytasz, wiec odezwij sie do nas!!!! Brakuje tu Ciebie!!!! ❤️ Ladybirdd73 witamy! Dopisz sie do tabelki Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........2 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............4 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.maybee...........Ula.........23...............................lipiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella36, jak cudownie zobaczyc tutaj jakas miłą osobke;)zawsze sobie pisze sama do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenka jak Twoje wystrzalowe buty? Zauwazyl je ktos? Gdzie uczysz? W szkole podstawowej czy w gimnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za mile przywitanie, juz wpisuje sie do tabelki, hihihi troche Wam srednia wieku podnioslam Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........2 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............4 22. Ladybird73.......................33........Grudziadz..........2 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.maybee...........Ula.........23...............................lipiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki Ladybird73 U mnie 2 dzień@, brzusio boli ojjjjjj! No ale taki los kobiet,żeby się męczyć co miesiąc. Dziewczyny chciałam się zapytać - a troszkę się wstydzę- czy to normalne mieć w krwi miesiączkowej skrzepy?Ja je mam od zawsze a nie wiem jak jest u innych dziewczyn,bo nigdy o tym z nikim nie rozmawiałam.Gdzieś czytałam że to nie jest dobrze. W przyszłym tygodniu idę do gin z moim mężem.Zaskoczył mnie facet , bo powiedział że chciałby dostać skierowanie na badania,że by wykluczyć jakieś nieprawidłowości u siebie. A przecież wcale o tym z nim nie rozmawiałam. A za badania podstawowe ile płaciłyście? 🌼🌼🌼 Selenka32 bella36 i jeszcze ja tofikowa kawiarenka kosona peppetti Querrilla WRACAJ!!!!!!!!!!!!! muszelka Nikola Mage Ja tez chcę dzieciatko Staraczkaaa tantusia maybee!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzien dobry i na szczesciedla Was wszystkich ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ Querrilla odezwij sie !!!!!!!!!! Tofikowa trzymaj sie cieplutko i zdrowiej szybko i wracaj do nas 👄 sss1982 oprocz krwi miesiacznej maga znajdowac strzepki zluszczajacego sie endometrium.Pzry obfitszych krwawieniach moga pojawiac sie drobne skrzepy.Ja tak mam od zawsze i nie widze w tym nic niepokojacego. Ale, jezeli masz skrzepy przypominajace wygladem swieze kawalki watrobki to jest to niepokojace i trzeba isc z tym do gin. Pogratulowac Ci meza, to odpowiedzialny facet............[kwiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSS1982-kochana- polepszają jakość nasienia następujące: ----------B12 tabletki 1 dziennie, ----------Żeń Szeń 1 dziennie po snadaniu EFEKTY PO 1Mcu max stosowac 3 mce. ----------z Wiesiołka sa na polepszenie i większe wydzielani sluzu płodnego u Kobity i się uzależniłam od Was... całuję, miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla kochana wiedziałam,że uzależnienie od nas nie pozwoli ći odejść :-) HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Witam Cię. Brakowało nam cCebie bardzoooooooooo!!!!! A to dla Ciebie 🌼🌼🌼❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziękuję za zainteresowanie moim zdrowiem. Nie pisałam o tym wcześniej, bo nie jest zupełnie związana z tematem macierzyństwa, ciąży itp. Będę miała operowaną przegrodę nosową. Boję się strasznie. Najbardziej boję się narkozy, a raczej tego co jest po narkozie. Pod narkozą byłam już dwukrotnie, po wybudzeniu strasznie wymiotowałam. No ale jakoś muszę to przeżyć. Zauważyłam, że belferki to dominujący zawód na tym forum. Praktycznie na każdym topiku znajdzie się kilka nauczycielek. Miło, że rozmawia się w doborowym towarzystwie. :) maybee - nie martw się... teraz wszystko będzie dobrze! Bólami brzuszka tak bardzo się nie przejmuj. W ciąży lekkie pobolewania nie muszą o niczym świadczyć - możesz czuć rozciągającą się macicę. No-spe możesz brać non-stop. Kosona - szczere, choć spóźnione życzenia urodzinowe. Dużo, dużo zdrówka, spełnienia marzeń,, no i wymarzonego dzidziusia. Querilla - nie wygłupiaj się!!! Wracaj do nas. Jesteś dobrym duszkiem tego topiku. Nicolla - gratuluję zdania egzaminu!!! tofikowa - zdrówka życzę ladybird73 - witam serdecznie, kolejna trzydziestolatka!!!!! ssss1982 - skrzepy w krwi miesiączkowej mogą świadczyć o mięśniakach macicy, o przerośnięciu endometrium i podobno o innych nieprawidłowościach. Większość dolegliwości można zdiagnozować w badaniu usg. Jeśli nie robiłaś to biegnij do lekarza, a jeśli robiłaś i wszystko jest ok, to być może taka natura Twoja. Ja też mam skrzepy w miesiączce, no i mam mięśniaka na macicy :( Z wiesiołka - na zagęszczenie i zwiększenie ilości śluzu, co ułatwia zapłodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, hey dzieweczki wpadłam na chwilkę żeby przywitać się z Wami. Szef dzisiaj na miejscu, więc z pisaniem trochę kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Querilla----:D🌻 Pappetti------czy moge zapytac z jakiego powodu bedziesz miec operowana przegrode??? ja od kilku lat mam bole glowy niewiadomego pochodzenia...wybadali mnie na rozne strony ..mialam tomografie,rezonans,bylam u kardiologa,u 4 neurologow,u laryngologa,mialam zamrazany nos,i nalykalam sie tyle lekow ze moglabym apteke otworzyc dwie nie potwierdzone sprawy to po pierwsze zespol fosfolipidowy i wlasnie bole przez przekrzywiona przegrode raz malo brakowalo a mialabym zabieg ale laryngolog powiedzial ze nie wysle mnie do szpitala bo jego ordynator napewno zakwalifikowalby mnie do zabiegu ale jemu jest zal mojego nosa bo skrzywienie nie jest az tak duze... kurcze ale moze to od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczęta, uaktualniam tabelke;) Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka........Magda.............24......Warszawa.........3 2.Joanna82.......Joanna.............24......Poznań.............0 3.Urszulaxxx......Ula.................26......Gdańsk.............4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna........24......Starachowice.....0 5.Madzia28........Magdalena........28......Giżycko ...........3 6.tofikowa ........Gosia..............30.......Bielsko-B..........0 7.kawiarenka......Renata...........30.......Włocławek........2 8.Selenka32........Dominika.........32.......Łódź...............1 9.gawit_27.........Gabrysia.........27.......Luton..............1 10.Kosona..........Agnieszka........30.......Kraków............3 11.bella36........ ..Agata.............37.......malopolska........2 12.a_guu............Agnieszka.......24........k/Poznania.....za rok 13.peppetti.........Sylwia............30........ok.Łodzi..........0 14.mea29............Marzena........32.........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA ........................27........POMORZE ........6 16. Anastazja123.....................26........świetokrzyskie..5 17.sss1982.............................24........świętokrzyskie..4 18. Muszelka1.........................26........Wrocław..........2 19. Magge..............................27........W-wa..............2 20.Nicolla...............................26........W-wa..............1 21.Ja tez chcę dzieciatko..........24........Koszalin...........4 22. Ladybird73........................33.......Grudziadz.........2 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.........Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona..........27...........1.................czerwiec 2007...... 3.maybee..........Ula.............23...............................lipiec 2007....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti a leczysz jakoś tego mięśniaka? USG miałam rok temu ,ale nic mi pani doktor nie mówła,że jest coś nie tak. Cytologie też miałam ponad rok temu i wyszła III GR. Pan doktor stwierdził,że wynik bardzo dobry.No ale ja się nie znam i muszę zaufać. Teraz zmieniam pana lekarza (to już drugi Pan gin w moim życiu) na panią doktor. Chyba kobieta będzie mnie mniej krępować. A zmieniam dlatego,że mój lekarz nr 2 nawet badań mi nie porobił przed przepisaniem anty a o badaniu ginekologicznym to już nie wspomnę.Więc co to za lekarz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss1982---mialam w cytologii III grupe??? i lekarz ci powiedzial ze to bardzo dobry wynik???? cos mi tu nie gra... I grupa to bardzo dobry wynik...im wyzsza grupa tym gorszy wynik... z tego co ja wiem.. ja raz mailam II grupe i mialam lekki stan zapalny i dostalam jakies globulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌻 Witam też nowe staraczki ❤️ Querrilla -trzymaj sie i pisz do nas tak czesto jak uznasz za stosowne... sss1982 - podzielma zadnie maybee- sprawdź dla własnego spokoju ta cytologie jeszcze raz.....coś nie tak.... Ja dalej siedzę w domu łykam jakies tabletki i powoli wracam do zdrowia....no nic pogoda piękan a ja w domu siedze - więc biorę sie do roboty jakiejś w domu Lenia mam potwornego zwłaszcza że w tym miesiącu ze starań nici:( ehh jakoś to będzie... Trzymajcie się.......i te co mogą do roboty..... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. jest tam kto? Właśnie mam małą przerwę i wpadłam tutaj żeby popatrzeć co się dzieje, chyba już jestem uzależniona od kafe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziś od rana słysze o wróżkach, najpierw telewizji, oglądałam ze 2 godziny jak to panie wrżki potrafiż wróżyć przez telewizje, potem mama mi mówi ze zastanawia sie nad pujściem do wróżki a teraz ktoś linka na naszym forum wysłał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×