Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

No no taka wielka choinka, wstyd powiedziać ale u nas w pracy choinka ma chyba z 0,5 metra i nic więcej. Lubię te grudniowe dni, chociaż w pracy to kocioł, inwentaryzacja itp... A propo, wzorem Toficzka zabieramy się za ubieranie naszej malusiej choinkę w pracy i nastrój zaraz będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez pierwszy dzien w pracy choinke mamy, co roku z szafy ja wyciagamy ;-) jest malutka sliczna z bialymi aniolkami kokardkami i swiecacymi sie lampkami :-D tak bym chciala by te Swieta byly mrozne i pelne sniegu!!! czesc wszystkim 🖐️ Tofikowa----gratuluje zdrowia i tzrymam kciuki za staranka! yuuupi! ja i moje Malenstwo mamy sie swietnie, zaczynam miec wiekszy apetyt, wreszcie! no i brzuszek zaczyna byc widoczny, tak ze raczej z zapasami na zime nie mozna go pomylic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta kobitek, nikt się nie melduje, a bedzie ktoś może testował w najbliższe dni???? Gdzie wszyscy , pewnie uganiają się za przezentami. Ja jeszcze też daleko w polu z przygotowaniami świątecznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey tantusia, wywołałam kogoś. A kiedy masz termin porodu, widzę w tablece że czerwiec ale początek czy koniec. Ja też chciałam urodzić w czerwcu, ale niestety nici z tego, chyba że 2008. Ale jak będę miała takie długie staranka to prędzej chyba po prostu zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tantusiu :D Muszę się pochwalić - nasza firmowa choinka ma 2,3 m ! I jest prześliczna :D Teraz brakuje jeszcze - oprócz łańcuchów - prezentów :D Tantusiu - dziękuję, że trzymasz za mnie kciuki :D Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mialła taki brzuszek jak Ty. Kiedy na USG widać płeć dzidziusia ? Ladybird73 - ja też nic nie mam jeszcze zrobione na święta, nawet nie mam w domu choinki (bo taką malutką odstąpiłam mamie). O prezentach nawet nie wspominam - ale mam kilka pomysłów, a to już coś ;) Na szczęście mó mąż to Anioł - obiecał, że w sobotę umyje mi okna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird , na 21 czerwca mam termin :-) z calego serca zycze \"brzuszka\" !!!!! tofikowa - wiem ze lekarze nie sa chetni do wczesnego okreslania plci, podobno mozna pociagnac lekarza do odpowiedzialnosci karnej za bledne okreslenie i dlatego jak nie jest pewien na 100% to nie mowi... ja ide na kolejne usg w 20-22tyg i dr powiedzial ze jak dzidzius sie ladnie ulozy to prawie na pewno bedzie mozna poznac plec :-) chcialabym dziewczynke, ale czuje ze bedzie chopak! ku uciesze meza mego! ale tak naprawde przy pierwszym dziecku to chyba nieistotne... sdrowie! zdrowie! zdrowie! .... Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........7 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......5 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........2 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............4 22.pati35..............................35.....Chorzów...dwa lata... ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................21/06/2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli teraz zaszłabym w ciążę urodziłabym we wrześniu - mielibyśmy z mężęm wspaniały prezent na rocznicę ślubu :) Ale wiem, że z tym zachodzeniem w ciążę wcale nie jest tak prosto. Niestety ... tak myślę, że przynajmniej 3-4 miesiące przyjemnych starań i może coś się wykluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusiu - masz rację, najważniejsze, by dzidziuś był zdrowy. Jak zobaczyłam Twój termin od razu mi się buzia roześmiała - 21 czerwca urodził się mój bratanek - teraz ma prawie 18 miesięcy i jest tak słodki i grzeczny :) Mój instynkt macierzyński szaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusia-super termin takie wakacyjne dziecko! Tofikowa-hmmm ja też ma rocznicę ślubu we wrzesniu, córę też mam z września (i to 13). W tym roku mieliśmy 10-tą rocznicę ślubu i w sumie mieliśmy w planach prezent na rocznicę w postaci ciąży. Ale my swoje, a zycie a raczej Pan Bóg ciągle swoje. Nie wiem jak przekupić tego Najwyższego, może w końcu zlituje się nad taką bidulą jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird73 - my braliśmy ślub 11 września - w 3 rocznicę zamachu na World Trade Center. Trochę obawialiśmy się tej daty ;) A trzynastego września urodziny ma moja chrześniaczka. Nie wiem, czy data urodzin miała na nią wpływ, ale z niej jest taki mały diabełek i brojuch hi hi hi. tzw. żywe srebro - nie usiedzi ani chwili na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjojojoj ale tu gwarno jak na targu rybnym w wigilie;) fajnie ze sie poruszało coś na tym topiku ja nie mam choinki, mąż mówi ze mi gałąź przywiesi na scianie, a ja chce prawdziwa choinkę, a on sie upiera ze gałąż bo jego mama zawsze gałąż przywiesza , to ja już wole nie miec wcale choinki jak tylko gałąż bo kto potem ta ściane po tej gałęzi umyje. a wigilje jak co roku dwie, strasznie mnie meczy to ze swieta mamy w samochdozie, jedna wigilja u mojej mamy a druga u jego, potem jeden dzien swiat u jednej mamy, drugi u drugiej, po swietach czlowiek taki zmeczony i objedzony jest. a co do zakładania rodziny przez braci to mój brat sie uwinoł w pół roku po znajomości z przyszła żoną.;) buziaki ide mieszac kapuste na łazanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona - mam identyczny \"scenariusz\" w święta jak Ty :D dwie wigilie (czyt. podwójne obżarstwo ;) ) i odwiedziny u rodziców w jeden dzeń i wizyta u teściów w drugi dzień świąt. A do tego dochodzą jeszcze spotaknia z rodzeństwem i ich dziećmi :) Kusisz tymi łazankami, oj kusisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati35
Cześć dziewczyny co do wczorajszego dnia to rzeczywiście jakiś pechowy ja pokłóciłam się ze swoim mężem i to o byle co no ale dzisiaj jest lepiej ja zaczynam staranka od soboty kurde może teraz się uda już niemam siły.Badania robiliśmy i wszerz i w zdłóż i wszystko dobrze.ja brata niemam ale mam siostre 28 lat i po 7 latach małżenstwa urodziła się córcia wczoraj miała 11 miesięcy i jest boska a ja szaleje ale nudze ok papa fajnie że święta ida odpoczne troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a od jakich badań zaczelismcie z Mężem? ja siw wybieram w tym tyg...powiesz mi? a robiliście badanie agresywności sluzu na plemniki po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa -az mi cisnienie podskoczyło na mysl az o tych 7 cyklach a takieplany miałam, ze jak zajde po 3 podejsciu.....Boze JAK MI ZLE. A ZAKŁADAŁAM ZE BEDE W CIAZY DO KONCA TEGO ROKU!!!! PRZESTAJE PLANOWAC ZYCIE-bo to nie mam sensu. bede planowac co najwyzej tydzien do porzodu i nie wiecej. a Ty Świety Mikołaju z 2005-2006 ROKU nie wywiązałeś sie ze spełnienia moich zyczeń- nie przychodz do mnie w tym roku bo Cie nie lubie i zawiodłeś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny> Dawno się nie odzywałam. Mam urlop i dletego nie mogę do was zaglądać. A dzisuaj do pracy tylko na chwilkę podskoczyłam i zaraz zmykam do domu. U mnie nic sie nie zmieniło , tylko jedno mnie niepokoji. Od tego cylku mierzę tempke. na początki cyklu była na poziomie 36,6-36,8. Tylko raz spadła do 36,5 i podskoczyła gwałtownie do 36,9. Więc w tej sytuacji uznałam,że to była owu. Ale niestety temperatura spadła znowu do 36,7-36,6. A może poprostu niw miałam owu:-(. Jak myślicie bo ja jestem nowicjuszką w tej metodzie. Tofikowa to bardzo fajnie,że wracasz do nas jako starająca się. Ladybird73 ja też chciałam urodić w czerwcu, bo potem z maluszkiem mozna na spacerki chodzić.Nigdy nie chciałabym rodzić w zimę,ale jesli zaciązę tak że będe miała termin na zimne miesiące to wcale się nie pogniewam ;-) Querrilla wiem co czujesz z tą 7. Ja też mam doła za każdym razem gdy poprawiam cyferę w górnej tabelce. Kossona pati35 peppetti nikola selenka32 jowita25 maybee ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 Tantusia - super, że macie się dobrze. Oby tak dalej! Tofikowa - płeć dzidziusia można zobaczyć już w 16 tc. Ale musi to być dobry sprzęt, dobry lekarz.. no i potrzebna jest odrobina szczęścia. Ale od 20 -22 tc większość dzieciaczków można podejrzeć. tofikowa. ladybird73 - ja też rocznicę ślubu mam we wrześniu. W tym roku stuknęło nam 8 lat. kosona - ja nie wyobrażam sobie gałęzi na ścianie zamiast choinki. Ja również święta spędzam w rozerwaniu - najpierw kolacja u teściów, potem u mamy. Pierwszy dzień świąt u mamy, drugi u teściów. Odnośnie szybkiego zakładania rodziny, to chyba nie pobijecie rekordu mojego brata. Chodzili ze sobą rok jak wzięli ślub, ale za to w jakim wieku byli!!! Ona 16, on 18!!!!!! Teraz mają 32 i 34 i szesnastoletniego syna!!!! Dzięki temu moja mamusia została babcią w wieku 36 lat!!! Niektóre w tym wieku zostają dopiero mamusiami!!!! querrillko kochana - nie planuj, nie planuj... wszystko przyjdzie w odpowiedniej chwili. Ale ja jestem mądra!! Sama planuje prawie z ołówkiem w ręku ;) sss1982 - Ty też się nie dołuj!!!!!! Jutro powinnam dostać @, potem owu wypada mi w święta, więc zaczynam starania. A co tam!! Na pewno nie zajdę za pierwszym razem. A nawet gdyby, to mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i pozdrowionka dla wszystkich sss1982 szczerze to tempkę kiedyś mierzyłam , ale nie za bardzo polegam na tej metodzie, z tych wykresów trudno było coś ustalić, jakiś większy stres, lekkie podziębienie i tempka skakała, A tak w ogóle chyba tego nie pisałam, ale od jakiś dwóch cykli piję taką mieszankę ziół (wspomagających płodność). Nigdy za bardzo nie wierzyłam w te rzeczy ale powiem Wam, że owulacje czułam jak nigdy, jajnik bolał że hej no i śluz był lepszy. Nie wiem czy to autosugestja, ale pewne odczucia trudno sobie wmówić. Tych zestawów jest kilka (one chyba są o.Klimuszki) , ten mój zaparza się przez 0,5 h i pije przed snem. Profilaktycznie mój M też go popija, nie protestowal a wręcz stwierdził że po tych ziółkach czuje się lepiej. O tych ziołach było na jakimś innym forum (chyba bocian), i niektórym dziewczynom leczącym się na niepłodność zalecał je lekarz, no i zachodziły w ciąże ale czy to zbieg okoliczności to trudno powiedzieć. Jak byscie były zainteresowane to znajdę gdzieś link i Wam wkleję, nie obiecuję że dzisiaj bo zaraz wyruszam odwiedzić pewne przemiłe instytucje m.in. ZUS, US i nie wiem o której wrócę i w jakim stanie psychicznym. Tofikowa, Tantusia, sss1982, nikola, pepetti, maybee, pati35, bella, kosona, kawiarenka, no i wszystkie inne (sorry wybaczcie mojej pamięci jak kogoś pominęłam) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pati35 - widzę, że Ciebie też nie ominął poniedziałkowy pech :o I także zaczynam starania w ten weekend :) tzn. zaczynają mi się dni płodne. Zatem będziemy testowały razem początkiem stycznia :) Querrilla - tak bardzo chcę Cię podnieść na duchu :) Masz rację z tym planowaniem - lepiej nie planować, bo życie lubi nas zaskakiwać. Ale z drugiej strony ciężko jest nie myśleć o przyszłości, nie snuć marzeń ... Dlatego staram się nie nastawiać, że coś się wydarzy na 100 % w jakimś założonym terminie, ale myślę sobie, że byłoby super, gdyby to się zdarzyło, jeśli nie teraz, to może za miesiąc, za 3 miesiące, za pół roku, po prostu kiedyś :) W ten sposób unikam obsesyjnego myślenia i wpadania w dołek, gdy mi coś nie wychodzi. Przesyłam Ci pozytywne, optymistyczne fliudki bzzzzzz :D Sss1982 - szczęściara z Ciebie z tym urlopem :)ja też chcę na urlop ;) Niestety z temeraturą nie potrafię Ci pomóc, bo nie znam się na tym (tzn. mam wiedzę teoretyczną, której nigdy nie sprawdziłam w praktyce ;) - jestem za leniwa, aby codziennie mierzyć sobie rano temperaturę) Peppetti - Twój brat faktycznie pobił rekord :) Ale przecież najważniejsze, że są szczęśliwi i że im się układa w życiu. A być babcią w wieku 36 lat - wow - szczerze mówiąc, ciężko mi sobie to wyobrazić :) I dziękuję za odpowiedź w sprawie USG 🌻 Ladybird73 - zainteresowałaś mnie tymi ziołami. Jak znajdziesz link, to wklej go proszę Maybee ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ❤️ Co do pecha ostatnio to chyba faktycznie jakieś fatum, szkoła , praca i chyba wszystkie możliwe kontrole. sss1982 - dokładnie tak jak ty planowałam chodzić z wózeczkiem w ciepłe czerwcowe dni a tu nici z planów wrr.. na ale cóż nie będę się gniewać jak drugie dziecko też urodzi się na przełomie jesieni i zimy, przynajmniej ubrania po Maciusiu beda pasowały sezonowo. No chyba, że będzie dziewczynka to nie wszystko będzie wykorzystane. Peppetti - gratulujemy odwagi brata. Ja też byłam młodą mamą choć nie aż tak młodą. Ladybird73 - jeśli można to proszę wklej ten link. Ucałowania dla Maybee 🌻 Pozdrowionka dla wszystkich staraczek i mamuś - Odzywajcie się częsciej. Ps. a czy założytcielka topiku to odzywa się czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. bylam dzis u pani ginekolog mówie jej ze musze odstawic chyba starania o malenstwo o nastepny miesiac bo przeziębiona jestem a ta mi mówi ze w zadnym razie, przeziebienia ponoć wręcz pomagaja w zachodzeniu w ciąze;) no fakt moja mama zaszła w ciąze z moim bratem jak miała grype;) i zdrowy urósł. zakazała mi zazywac przeciwbólowych typu ibuprom czy paracetamol itp.tabletek przy bolesnych miesiączkach bo strasznie to zołądek iwatrobe niszczy jedynie pozwoliła nospe i wziąsc sie za cwiczenia, kazala na aerobik chodzic, basen i przestac myslec o ciazy, im sie bardziej mysli tym to bardziej przeszkadza organizmowi ;). no tak ;) wiec ja bede zagladac do was, pisac ale przestaje myslec;) buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :) Właśnie dostałam SMS-em wiadomość od przyjaciółki z dzieciństwa, że w nocy urodziła synka - Kacperka :D Waży 3,7 kg i jest przesłodki :D Kurcze, strasznie się cieszę jej szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Mam teraz strasznie dużo na głowie jakoś tak się porobiło przed tymi śiwętami jak tylko moge to zaglądam... nie bardzo mm o czym pisac byłam u dnetysty zaliczam kanałowe leczenie...i czekam na @....aż wreszcie przylezie.. bo juz szału dostaje Trzymajcie sie i dziułajacie na świeta...jak bede miala chwilke to napsze jeszcze 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!! dziś zobaczyłam dwie piekne czerwoniutkie kreski!!!! jestem szcześliwa i przerażona jednocześnie!!! chcę zrobić mojemu Kochanemu niespodziankę ale nie mam pomysłu- w pierwszej chwili zadzwoniłam z bijącym sercem i kazałam Mu natychmiast przyjechać ale w minutke po tym zadzwoniłam znowu ,zeby nie przyjeżdzał ;) jak to zrobić???? macie jakieś pomysły a może podzielicie sie doświadczeniem??? BOŻE JAKA JESTEM SZCZEŚLIWA!!!! KAZAŁABYM WPISAC TEN DZIEŃ NA CZERWONO W KALENDARZU...GDYBYM TYLKO MOGŁA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Muszelko :D Oj teraz też mam dużo na głowie przed świętami :o Na nic czasu nie mam (tylko w pracy mam trochę luzu ;) ) A może jednak @ nie przyjdzie ? ;) Witam Toffinko :D Przede wszystkim GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co do sposobów oznajmiania facetowi, że zostanie tatusiem, to mogę Ci podsunąć takie pomysły: 1. Standard - malutkie buciki lub skarpeteczki w pudełeczku 2. Koszulka T-shirt z nadrukiem np. \"Będziesz najlepszym tatą na świecie\" (można zamówiń w internecie takie koszulki) 3. zapakuj test do pudełka i dołącz karteczkę \"Do zobaczenia za 9 miesięcy\" Długo staraliście się o dzieciaczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti trzymam za Ciebie mocno oby czas swiąt był dla Was magicznie szczesliwy i by udało sie za pierwszym razem powodzenia i mocno trzymam za Ciebie :) dla wszyskich dziewczyn również powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Właściwie to u mnie nic ciekawego, trochę poddenerwowania świątecznego zaczyna mi się udzielać, bo: 1. Brak mi czas (raczej ochoty, ale ta pierwsza wymówka lepsza) na sprzątanie. 2. Jak zwykle mam problem z prezentami (co roku obiecuję sobie że już w listopadzie będę miała wszystkie kupione i jak zwykle nici z tego) 3. W sobotę mam jeszcze zjazd w szkole (obłęd) i miałam napisać trzeci rozdział pracy ale jakoś na dzień dzisiejszy czarno to widzę. 4. W przyszły czwartek moje dziecię ma wigilię w szkole i przypadło mi piec ciasto na tą uroczystość (makabra). 5. Ogólnie nic mi się nie chce i mam strasznego lenia (a co za tym idzie jestem wściekła sama na siebie) I tak dalej moge wymieniać, ale nie będę Was zanudzać, no i oczywiście czekam na @, niby się nie nakręcam i jakoś tak nie czuję żebym mogła być w ciąży (jeszcze dobry tydzień do @) ale jakiś nerw i nadzieje zawsze są. Tofikowa ale Twoja koleżanka ma super przezent na święta... Toffinka gratulacje, jak możesz i masz ochotę to napisz coś więcej.. Muszelka, kosona, bella36, sss1982, tantusia, maybee i wszystkie pozostałe ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa-masz racje z tym co mi piszesz. Etap 7 straran zakonczony niepowodzeniem-na tescie ciazowym 1 kreska-wiec nie ma sie co łudzić. a Wróżka nie miała racji-WIEC jeżeli którakolwiek z Was pisała sms-to nie wierzcie w nie-sa wyssane z palca i szkoda pieniedzy na nie. Bello- pewnie czytasz troszke -TRZYMAJCIE KCIUKI ide na badania z Mężem albo w sobote albo w poniedziałek. WASZA QUERRILLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×