Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

no niestety czytałam regulamin poparty aktami prawny6mi i piszę, że podjęcie pracy zarobkowej nie przyzwala do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wsciekla, ze nie moge z wami pogadac.😡Mam mnostwo roboty.Postaram sie jutro wejsc i poplotuchowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenka 👄 bedziemy czekac tak staraczka ja pracowalam tyle czsu nie wydolilam nawet najnizszej krajowej i nie przyslugiwal mi nawet marny zasilek jak odeszlam ale coz zycie toczy sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla koleżanki. Ona biedna pracy nie miała teraz dostała (umowa zlecenie), ale strasznie mało na rękę bierze i chciała się zarejestrować a tu nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu znalazłam chwilkę wolnego czasu by wpaść do was:))😘 staraczka kiedy test beta hcg planujesz? głodna jestem strasznie kolacje idę szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie kochana, ja jak pracowalam na umowe zlecenie normalnie umowe przeslali do urzedu pracy tak jak przy normalnej a jak stracilam to musialam sie zarejestrowac, a zarabialam od 50 zeta do 350 na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety tak mialam przez 2 lata i nie rezygnowalam, teraz troche zaluje ale co tam zawsze troche kasy wpadlo i zaznaczam ze jestem po studiach wyzszych:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja bym się załamała. Kończąc filologie germańską miałam inne perspektywy, ale przyznam, że moje dochody 1700zł też nie są zadawalające dla mnie. I przyznam się bez bicia, że gdyby nie moja mama to bym pewnie pracowała w Mc Donalds za 800zł miesięcznie. Chociaż z drugiej strony żadna praca nie hańbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bylam dzis u ginekologa i musze powiedziec ze w koncu trafilam na porzadnego lekarza a raczej lekarke bardzo mila,sympatyczna,rzeczowa no i odrazu zainteresowala sie tym co inni lekarze bagatelizowali powiedziala ze najpierw badania a pozniej lekarstwa w razie potrzeby ale to dopiero w nastepnym cyklu i tak na badania wydam 180zl...no ale coz..jak trzeba to trzeba tesciowa powiedziala ze mi da badanie bakteriologiczne bede miala zrobione i na ta chlamydie i jeszcze na jakies dwie rzeczy... przez 4 miesiace nie wolno mi zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Maybee, a ile czasu sie starasz?? nick: miejscowość: cykl starań QUERRILLA------------------POMORZE-----------------6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka jak ja ci zazdroszcze, buziaki dla ciebe i męża mam nadzieje ze fasoleczka bedzie zdrowa i ty tez. szczere gratulacje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA jesteś w 100% zaakceptowana;) cieszymy sie ze dołączyłas do nas, bużka wielka dla ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM TAKIE DNI ze nie mam woglole doła, ale mam i takie ze warcze na wszytsko i wszytskich!!! założyłam sobie ze jeżeli do konca roku nie zajde w ciąże to zaczynam gruntowne badania z Mężem..wiec musimy być twardzi......... ZEBY SIĘ UDAŁO:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> do I JESZCZE JA również dziękuję. MY KOBITY MUSIMY SIĘ JEDNOCZYĆ !!! A PONIŻEJ DO PRZECZYTANIA SŁOWA piosenki K.Badacha,wczytajcie sie w nią, mam nadzieje, że doadzą Wam tes słowa tyle nadzei ile mi dodały, w końcu każdy z Nas jest taką..wyspą...: Kuba Badach „Człowiek jest wyspą…” Człowiek jest wyspą - ktoś kiedyś rzekł… Dryfuję więc gdzieś po morzach… Morzach głów, morzach słów, morzach ust… Po falach ciał zdobytych na jeden raz… Chodzę co dzień na własny brzeg dalej już nie….. i patrzę w dal Bezludna jest wyspa Mojego Ja I nic nie zmienia się, nie mogę wyjść poza mnie… Lecz dziś…. rzucę się jak w butelce list między Was.. Ta myśl doskwiera mi… Człowiek jest wyspą poza swój brzeg nie wyjdę więc, choć próbuję…. Morze głów, Morze słów wokół mnie, lecz cholernie daleko od człowieka jest…. Przebijam się głową co dzień i ciągle mur i lecę w dół… Żeby tak z kimś bliżej niż dotyk być… Lecz dziś spadł nagle deszcz… jak z nieba list cichy szept spadł deszcz na wyspie Mnie… Wśród kropel strug ślady stóp więc musi być nadzieja to Ty czy jednak …Bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×