Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Podaję przepis na sos cebulowy: smaże cebulke z pieprzem cayanne i ziolami przewaznie czaber kminek mielony i ziola prowasalskie. W garnuszku mam podgrzana wodę do której dodaje 3 kostki rosolowe i serek topiony kremowy(normalnie robie bez kostek tylko vegeta bez konserwantów ale to ze wzgl na mojego męza on lubi wszystkie E.....)Wszystko oczywicie mozna zrobić równiez w mix maxie ale ja robie tak.na koniec dodaję cebulke do garnuszka ewentulanie śmietane ale wiejska ponieważ jest b.gesta.Na talerzu parówki zalewam delikatnie sosem i dekoruję groszkiem zielonym.Moj maż uwaza że jest pyszne.Oczywiscie mozna zrobic to jako zupę.......tez jest dobre......Aha do parowek uzywam grubego makaronu lubella to jest chyba nr 3 bo lasniej wygląda......Smacznego i pozdrawiam....... moge równiez napisac przepis na chalke w misce do ciasta wczoraj piekłam chcialam ja miec do makówek a tuuuuu juz nie ma.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka700
poproszę ten przepis na chałkę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chalka: 5dag drożdży szkl. ciepłego mleka 1/2kostki masla 3 szkl maki 4 zółtka ja dalam 3 2/3szkl cukru daje cukier trzcinowy bialko uzywam do smarowania ale niektórzy uzywaja zóltko 1/2łyżeczki soli sposob: ja robie wszystko w średniej misce do ciasta drożdżowego w misce wymieszac dorżdże(mozna to zrobic w mix maxie),mleko,łyzke cukru, 2 łyzki mąki,i odstawić na 5min do wyrosnięcia.po 5minutach mieszam zółtka, reszte cukru z drożrżami....dodac sól 2 szklmąki i wyrobić(ja tylko mieszam łopatka).Wlać cieple roztopione masło i znów wymieszać.Wsypac tylemaki by ciasto sie nie kleiło-wymieszać. odstawiamy w misce do cieplej wody i czekam az 2 razy pyknie! potem wrzucam na stolnice dodaje jeszcze maki aby sie nie kleilo dziele na 3 częsci i plete warkocz.Ułozyć na blasze i odczekać chwilke a potem wlozyc do nierozgrzanego piekarnika i nastawic na 180st.Piec chwilke gdy nabierze zlocistegokoloru smaruje bialkiem i dajelub nie daje posypkę.Czekam az sie na zloto upiecze.....okolo 20min....... posypka: 1/4kostkimiekkiego masla 1/3szkl cukru maka pszenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentnyinaczej
Hej, mam małe pytanko... Kupiłem na allegro miskę do ciasta 3l i 3 pojemniczki do przechowywania żywności i... po odpakowaniu wyczyściłem gąbką do mycia, ale nie tą miękką stroną. Porysowało się trochę i tu moje pytanie. Czy da się takim jednym myciem zedrzeć całą powłokę polimerową i czy jeśli trochę ją naruszyłem, to znacznie zmalała ich efektywność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 1973
Kupiłam stolnicę. W domu ją testowałam i okazało się, że nie trzyma się stołu i tyle. Moczyłam ją i dalej się odkleja. Co ja teraz mogę z tym zrobić? Konsultantka mi powiedziała, że stolnica testowana nie jest nowa i nie może jej przyjąć. A z drugiej strony zapłaciłam duże pieniądze i póki co są to pieniądze wyrzucone w błoto. Co prawda słyszałam, że ludzie kombinują i podkładają jakieś ścierki ale już bez przesady. To nie jest rzecz za 10 zł. Co zatem mam z tym zrobić? Niestety, ale po tym jednym produkcie jestem strasznie zawiedziona i w sumie uprzedzona do całej firmy i zachowania konsultantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentnyinaczej
tzn. nie mam porównania z oryginałem, wszystko pomyłem, ale wnętrze pojemników podczas mycia wydawało się lekko śliskie (czy to ta powłoka?) a po umyciu jak zdjąłem z suszarki zauważyłem, że już takie woskowane nie jest i są mikroryski. Już wiem, że powinno sie myć tą miękką stroną. Ale czy takie jednorazowe mycie może pozbawić tę powłokę właściwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 1973
Stół ma gładki. I się nie trzyma. Zresztą czytałam w międzyczasie to forum i okazuje się, że mój przypadek nie jest wyjątkowy. Według konsultantki nie mam prawa do wymiany gwarancyjnej bo stolnica nie jest uszkodzona. Winny jest podobno mój stół. Nawet nie chcę tego dalej komentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 1973
Chyba mi wcięło odpowiedź, więc piszę jeszcze raz. Stół mam gładki. Według konsultantki nie mam prawa do reklamacji bo stolnica nie jest uszkodzona. Czyli jak wnioskuję, winny jest mój stół ! Jak czytam to forum, to okazuje się, że nie tylko ja mam problemy z tą stolnicą. Jak można sprzedawać taki kontrowersyjny produkt? Ale wracając do tematu? Chcę odzyskać pieniądze, bo zraziłam się do tej firmy? Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Moja miska też jest porysowana nieco wewnątrz. To jednak nie pozbawia jej właściwości jakie posiadać powinna. W użytkowaniu nie powinno być problemu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz gwarnacje?bo pytalam o to wcześniej?jesli masz to zupelnie spokojnie znajdz namiary na biuro główne i zgłoś sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 1973
Gwarancję mam ale sposób załatwienia sprawy bardzo mi się nie podoba. Nie spodziewałam się, że nie dość, że dostałam produkt dla mnie wadliwy, to jeszcze muszę tracić czas i nerwy na załatwienie sprawy, która powinna być załatwiona w czasie 5 minut. Zresztą rozmawiałam dzisiaj z inną konsultantką i powiedziała mi to samo, co pierwsza. Chyba będę zmuszona zadzwonić do Warszawy. Ech, szkoda słów. Zamykam ten wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdzia1 Warszawa
moi drodzy ja dopiero zaczynam działac w tej firmie ale z tego co mi wiadomo wszystkie produkty poza garnkami i sciereczkami mają 30 lat gwarancji,wiec stolnice mozna spokojnie zareklamować,powiedzcie prosze czy jak kupujecie na allegro to dostajecie na produkty dowód zakupu lub potwierdzenie złożenia zamówienia na druku firmowym-bo to jest tak naprawdę wasza gwarancja i bez problemu możecie reklamować.jestem pewna że osoby które sprzedaja na allegro (sprzedają bo cenach nie wiadomo skąd -tak niskich) nic wam nie dają- żadnego dokumentu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdzia1 Warszawa
do Joasia 1973 napisz mi prosze skąd jesteś to spróbuje Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Ja kupię 90% na allegro i kilka rzeczy już wymieniałam bez problemu. Inna sprawa, że dla cześci rzeczy dostałam druk zakupu. Nie jest więc prawdą, że nikt na allegro nie daje druków. Inna sprawa, że miałam też przypadek, że kupiłam kilak rzeczy będąc u znajomych na wakacjach w Szczecinie i tam druk zakupu dostała tylko gospodyni party na całość. I będąc u siebie (400 km od tego Szczecina) zgłosiłam się do lokalnej manager z reklamacją i powiedziałam, że nie mam druku bo dostała go tylko gospodyni. Bez żadnych kłopotów zostało mi to wymienione. Dlatego proponuję nie straszyć ludzi allegro bo wcale nie jest tak, jak piszecie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aanitka
Jesli chodzi o zwrot towaru-oczywiście musi on być w oryginalnym opakowaniu nie używany...Jeśli chodzi o reklamację przysługuje 30lat więc może konsultantka nie kuma jaka jest różnica między słowem zwrot a reklamacja piszę odnośnie stolnicy... zadzwoń do centrum obsługi powiedz jak jest i niech podeślą inną konsultantkę która podejdzie do tematu twojego bardzo poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Dziewczyny orientujecie się jak wygląda sprawa z otrzymaniem Multi Szatkownicy AC01?? Wystarczy przeprowadzić 2 party każde po 600 zł?? Tak wynika z biuletynu... A z kolei w ulotce Moc Prezentów na tyg.1-5/2013 pisze, że "każda aktywna konsultantka,która przeprowadzi 2 party w każdym z 5 tygodni NPŚ tyg.1-5/2013 2x600 zł w każdym tygodniu, otrzyma multi szatkownicę". Więc wychodzi,że trzeba zrobić 10 party w styczniu każde po 600 zł...Ale to już by była chyba lekka przesada :P No chyba,że ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz problemu z czytaniem.Dokładnie tak:10 razy Party w styczniu po 600 zł.Czyli obrót w styczniu za 6 000zł. Dla mnie nie do zdobycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AD stolnica i problemy z przyklejeniem... ... osobiście miałam podobny problem do czasu kiedy trzymam stolnicę nie zwiniętą. Teraz jak jest płaska i nie oddziaływują na nią siły wygięcia plastiku to przylega idealnie po lekkim zwilżeniu blatu. A jak była zwinięta to zawsze się odginała i uciekała.... powodzenia! A jeśli masz żółtą to może ta biało niebieska będzie lepsza dla Ciebie, bo jest bardziej elastyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 1973
Ostatnia wypowiedź dotycząca stolnicy. Rozmawiałam z biurem w W-wie i według nich konsultantka ma obowiązek dostarczyć mi nową stolnicę w ramach reklamacji. Kiedy zapytałam, co w sytuacji kiedy nowa stolnica też nie będzie się trzymać, pani mi odpowiedziała, że formalnie nie mam podstaw do żądania zwrotu pieniędzy ale jak jej podam dane konsultantki, to oni się z nią skontaktują i ona w ramach "ryzyka biznesowego" pokryje koszty zwrotu. Pani mi powiedziała, że oni nie mogą oddawać pieniędzy za stolnice bo niestety takich żądań mają bardzo dużo. Aż się ciśnie komentarz zarówno na sposób traktowania konsultantek przez firmy, jak i na sam produkt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 1973
Generalnie problem ze stolnica jest według kwatery głównej spowodowany przez konsultantki, które powinny wiedzieć, że stolnica nie będzie się trzymać na grysie, marmurze, granicie, lakierowanym drewnie a mimo tego, wciskają je każdemu, kto chce kupić. Inna sprawa, to zapytałam panią w W-wie, to jaki stół jest dobry i odpowiedź mnie "zabiła" - laminowany pokryty okleiną ale pod warunkiem, że nie czyszczę go środkami typu pronto. Bo wtedy też stolnica może odpadać. Cóż, ja bardzo dziękuję za taki produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym bardzo chciala stolnice a nie moge bo wlasnie mam taki marmurowy blat kuchenny ale dziwie sie konsultankta taka zażarta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×