Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
W mojej dystrybucji nie dali mi wszystkich zamowionych przeze mnie AT05 twierdzac ze moge kupić tyle AT mini dzbankow ile zamowilam produktow. Czytac umiem I widze co jest napisane przy AT. Troche yo wkurzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w której dystrybucji tak twierdzą może góra czyta i coś wreszcie z tym zrobi,abyśmy nie wstydzili się przed własnymi klientami ,i wiadomo po takiej akcji tracimy mnóstwo klientów.i w okolicy raczej nikt na party nas nie zaprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Widać niektóre dystrybucje same sobie ustalają zasady, to daleko nie w porządku. Osoba na party też umie czytać i wi,że może sobie kupić AT. U nas mozna zamawiać nawet 10 samych At i tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też twierdzą,że AT można kupić dopiero wtedy jak zrobi się zakupy,i to na 60-70 zł.Super zachęta,a potem dziwią się że jest coraz mniej zamówień.Ktoś kiedyś tutaj napisał::"będziesz dużo zamawiać,będziesz lubiana,będziesz mało zamawiać nie będą się z tobą liczyć".I to jest prawda,przekonałam się o tym aż za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też wkurzają te zasady ustalane bezprawnie przez dystrybutorów...nie wiem czy jest sens rozdawać gospodyniom broszurki lipcowe...skoro jeśli ktoś zamwi jeden produkt, a będzie chiał dwa AT...to co?...nie dostanie dla mnie Tupperware nie jest podstawowym źródłem dochodu...mam ochotę dorobić, to handluję...jestem motywowana, to pracuję dzwoniłam dzisiaj rano do dystrybucji...czekam na odpowiedz, czy dostanę te brakujące AT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Tak. W dystrybucji Krosno-Nowy Sącz możemy kupić dzbanki bistro. Sprężyliśmy się i udalo się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Tarnowie chora latałam żeby Party zrobić i zamówienia pozbierać a tu nic z tego koleżanki się nie postarały teraz muszę drugi antybiotyk wcinać a DZBANKA i tak nie dostanę na co nasze starania ale się pocieszam że może będzie lepiej i klientki choć to docenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o AT05 to jeden obecny na party może kupić tylko 1 AT zasady są proste i tak jest wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jeśli na party miałam 10 osòb i każda chciała kupić 1 at to powinnam bez problemu 10 at otrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 10na 10 dokładnie możesz podać telefony do klientek i będziesz miała potwierdzenia załatw to w swojej dystrybucji bo na forum nic nie załatwisz może w dystrybucji się pomylili albo twoja menadżer zle wpisała zamówienie czasem się zdarza bez nerwów napewno się wyjaśni i zawsze takie sprawy załatwiaj przy odbiorze towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy składając zamówienie podałaś ilu było gości na party to będzie bardzo ważne ja zawsze podaje i podaje też ile już umówiłam party na następne tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wyjaśnienie. Telefonów nie podam, ponieważ nie każdy sobie życzy. Jeszcze raz dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nikt mnie o to nie pytał. Nie planuję też z większym wyprzedzeniem party poniewaz bardzo duzo pracuje zawodowo. W moim przypadku wiem kto chce żeby sie spotkac i spontanicznie dzwonię i zapraszam zazwyczaj do mnie lub którejś z moich gospodyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam ten problem to dane osobowe można to ominąć podać im tel do dystrybucji niech oni dzwonią i bez problemu najlepiej w jeden dzień ,potwierdzą ze byli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Dla mnie to jakaś paranoja. Dlaczego osoby obecne na party mają potwierdzać, że były. Przecież jasne jest, że At należy się każdej osobie na party. Dystrybutorzy muszą mieć do nas zaufanie bo inaczej kicha. U nas nigdy nie ma problemu i nie trzeba podawać ile osob było na party. Miałam party w każdym tygodniu i były takie, że nikt nie zamówił At. Po co mi dopisywać skoro i tak z tego nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać wszystko zależy w jakiej jesteśmy dystrybucji i jaką mamy menadżerkę{która upomni się o to co nam się należy}.A ja nie mam menadżerki i chyba z moim "problemem"będę musiała dzwonić do centrali.Ale czy to coś pomoże.Dodam że mój problem nie dotyczy AT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba głośno mowić co nam sie nie podoba. Nie możemy jak cielęta siedzieć cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy któraś z Pań już wie, co nowego będzie w promocji na 27 tydzień i co będzie można dostać za aktywność? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AC za 27 tydzień za 500 niebieska szkatułka ,za 1000 transporter 10 litrowy z kranikiem . A w promocji zestaw zawsze sypkie 5sztuk za 159,90 ,turban 59,90 ,duży ręcznik sportowy za 99,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoras z mozliwosc wyslania przepisow na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Podaj maila to wyślę. Przepisy umieszcam tez na swoim blogu: tupperwarenowysacz.wordpres.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd AT Nowa Fala Kubki piknikowe 330 ml x 2 szt. oferta w tygodniach 27-31/2013 cena promocyjna: 19,90 zł cena katalogowa: 51,90 zł * oferta dla każdego Gościa Party, w którym uczestniczy min. 8 osób. Nie wlicza się do sprzedaży na Party. powyższy wpis skopiowałam z oficjalnej strony Tupperware poniższy z Biuletynu dystrybucji Lublin Podziękowanie za obecność na Party, na którym jest minimum 8 kupujących Gości i sprzedaż minimum 500 zł – uwaga 1 sztuka na 1 Gościa : AT06 – NF Kubki Piknikowe Cena 19,90 zł ??????????????????????????? hyba coś jest nie tak zapewniam, moje gospodynie potrafią czytać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jasne 1 AT na 1 gościa czyli 2 kubki na jedną osobę za 19,90 ja tak zrozumiałam czy jestem w błędzie może jakaś Pani dystrybutor się wypowie bo strasznie nie lubię takich niedomówień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdzie nie widziałam informacji że zamówienie ma być na 500 zł co jest ktoś nam tu mąci czy co ,ja chce pracować a nie zastanawiać się czy na 500 czy 1 czy 2 kubki co to ma być ktoś chyba się spieszył przy drukowaniu materiałów i co to Lipec tyg 27-31/2013 chyba tam było wesoło jak można pomylić karuzele z cudem kuchennym .najważniejsze że my wiemy co jest co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tá inf. Jest w biuletynie dystrybucji lublin. Já też chce pracować i dlatego pisze o ograniczeniach wprowadzonych przez tá dystrybucje. Bezprawnie. Jak mam na party wyjasnic swoim gospodyniom, ze to co jest napisane W gazetce tupperware obowiazuje w calej Polsce oprócz dystrybucji lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zadzwoń do centrali może to jakaś pomyłka w druku,u nas chyba tak nigdy nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwonię jutro...mam już numer telefonu. Dzisiaj dzwoniłam do dystrybucji lubelskiej...niestety pani dystrybutor w czasie rozmowy ze mną straciła zasięg...a potem już nie odbierała mojego tel. W sobotę mam umówione duże party...i nie mam zamiaru oszukiwać gospodyń i mącić...ograniczając im możliwość zakupu At. Dotychczas sporadycznie zamawiałam AT ponieważ moje gospodynie nie bardzo były nim zainteresowane. W czerwcu chciały...a ja nie dostałam wszystkich zamówionych przeze mnie AT5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ostatnio nikt nie chciał at nie sprzedałam ani jednego więc myślę że towaru nie brakuje i niepotrzebnie robią takie zamieszanie.i nigdy nie wykorzystałam całej puli powinni dać szansę innym.u nas są jeszcze prezenty które możemy zakupić dla gospodyń i za które płacimy 5,10,20 zł a część tej kwoty przeznaczona jest dla wybranych ośrodków Mam Marzenie to im się udało.fajna sprawa.jest to u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×