Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
no nieładnie myślałam że ktoś ma i opisze jak nie masz to nie komentuj że to wał bo nie wiesz co napisać.chcę szczerych opisów ,bo chciałam dokupić woka ,ale trochę się boję po tym co dzieje się z patelnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w zeszłym roku małą patelnię i powiem, że u mnie na razie jest super. Fakt nie używam jej zbyt często, czasem używam do polerowania biały kamień ACT, który nie niszczy powierzchni i jest jak nowa, napis też na razie jest ok, może za mało ją używam, będę obserwować, a na woka też mam chrapkę i raczej go sobie nabędę, mam jeszcze 3 tygodnie do namysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedz to chyba moja była jakaś felerna oddam do reklamacji ,i strach pomyśleć co by się stało jakbym użyła tego kamienia do polerowania jak od samej gąbki napis wyblakł ,mam jeszcze garnek Mirage ale z nim wszystko ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak używać mikro mufinek,właśnie spaliłam jedną czy trzeba je wkładać do kąpieli wodnej ,chciałam upiec mufinkę czekoladową włożyłam na3 minuty na 6oo i po 2minucie straszne dymy ale wstyd nie umiem upiec czy co proszę doświadczone konsultantki o poradę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze jedno ta mufinka ładnie wyrosła góra śliczna tylko spalony dół razem z foremką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,często zaglądam na forum.Uwielbiam pojemniki Tupperware,mam prawie wszystkie.Co mogę powiedzieć o woku- jest niesamowity (mam dużego)smażę w nim nie tylko chińszczyznę ale ryby,roladki i inne rzeczy wymagające małej i dużej ilości tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elade czy masz mikro mufinki i do czego je używasz napisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam.Jeżeli chodzi o garnki i wok,to będą jak nowe,gdy będziemy je prawidłowo użytkować.Czyli,nie przegrzewać,jeżeli mamy kuchnie gazowe,to gaz nie może wychodzić poza naczynie.Doskonale się nagrzewają i doskonale przewodzą ciepło.Garnki należy myć po każdym użyciu w środku i pod spodem.Niektórzy tego nie robią.Na kuchnię indukcyjną polecam każdemu,a na gazową,tylko rozsądnym. Innej firmy garnki też wymagają prawidłowego użytkowania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka z Brzegu
Ja dostałam woka 4,2 l w prezencie pół roku temu i niestety, ani razu go nie używałam. Nie mam pojęcia, jak go używać. Widziałam raz filmik o przygotowaniu chińszczyzny w woku i się przeraziłam. Ileż tam było kombinowania z kolejnością wkładania, wyciągania, smażeniu na ścinakach woka...Wolę chyba jednak patelnię a woka raczej sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pewna że dobrze używałam tą patelnię nigdy nie grzałam na wielkim ogniu i starałam się o nią dbać ,mam jeszcze garnek mirage i nic z nim takiego się nie stało wygląda jak nowy .to dlaczego patelnia wygląda jakby miała z 30lat.zastanów się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno jakto niektórzy nie myją nie wyobrażam sobie jeść z brudnej patelni ja swoją trzymam w pokoju bo moja kuchnia jest bardzo mała więc nie wyobrażam sobie brudnej patelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micro mufinki wkładam do Micro Maksa do dużego sita i na parze przygotowuje desery,puddingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomość dla gościa, Micro Mufinki używamy tylko w Micro Maksie inaczej efekty będą takie jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wszystkim za odpowiedzi przy zakupie zapewniano mnie że mogę używać same więc myślałam że to ja coś zknociłam ,a to okazuje się że jeszcze coś trzeba do nich dokupić ,no trudno zostaną jako pojemniczki do noszenia kawy i cukru do pracy bo bez micro maksa to chyba już nic w nich nie zrobię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można przepis prosić na ten pudding ,chciałabym jeszcze coś wypróbować jeszcze nigdy nie robiłam puddingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się dziwisz prostactwo ze śląska chce zrobic karierę w beznesie, to się g***a chwyta i płynie, płynie...z nurtem badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia251
Witam jesli ktos chetny na party Gliwice i okolice to zapraszam mam tez aktualne gazetki i oferty a w krotce nowy katalog Polecam sie dla zainteresowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka to stal szlachetna jeśli nasze to G jest lepsza od naszej jaka opisz myślałam że jeszcze nie ma na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do reszty to dowiedz się z czego są nasze produkty i porównaj z tymi z marketu a zobaczysz co naprawdę szkodzi potem możesz pisać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty powiedz prawde , jakie g***o wciskasz! bo dobrze wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym chciała wiedzieć, co chcesz nam sprzedać skoro tupperware to g***, ty też możesz utwożyć swoje forum. Chyba , że jesteś zbyt tępy lub tępa i nie wiesz jak to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu niech napisze co w naszych produktach szkodzi jak tak się zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy certyfikat potwierdzający wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych produktów więc możesz sobie pisać do woli a nasi klienci o tym wiedzą i są zadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie zniżajcie się do poziomu tego ś****wa co nie ma pojęcia co to są produkty tupperware. Uświadomię je tylko, że brałam udział w warsztatach kulinarnych z Robertem Sową i gotował w tych jak ona to mówi badziewiach. Niech sprawdzi na Jego stronie i spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie co bendzie w ofercie tyg?i czy wiadomo kiedy bendzie nowy katalog wiosna lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Nasza strona to nie allegro ani strona do reklamy panie od kalendarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś do sprzedaży garnki kompaktowe 1,5 l, 2,5l, 3,5 l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest za aktywnosc i czy cos dochodzi w tym tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia_nowa
Jestem konsultantką od 3 miesięcy i mam pytanie dotyczące sprzedaży na allegro. Teoretycznie sprzedaż na allegro jest zabroniona, ale jak widzę bardzo wiele konsultantek tam sprzedaje i nikt nie robi z tego problemu. Nawet moja managerka przymyka oko bo interesuje ją jedynie obrót a nie sposób w jaki ten obrót osiągnę. Co radzicie? Warto zaistnieć na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz cie zlinczuja na forum za allegro - ale jak widzisz te kilka tysiecy aukcji swiadczy o tytm ze ktos wpadl na pomysl przed toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×