Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
A w tym wszystkim chodzi o to że nikt nie szanuje naszej pracy ,najgorsze jak ktoś wychodzi z party z prezentem i śmieje się do koleżanki że już wszystko wie i zakupi produkt z alegro ,i nie dociera do niego że nie będzie reklamacji ,bo przecież jest 30 lat.a potem co mam zrobić i widzę że wy też się nie szanujecie pisząc że chętnie pomożecie i w tym cały problem same sobie szkodzicie więc koniec narzekań może ktoś wreszcie napisze co ciekawego w przyszłym tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawdę nikt nie zna nowej oferty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Znamy,ale nie możemy zdradzić do poniedziałku.:( Skupmy się dziś na 5 tygodniu,bo to podsumowanie konkursu punktowego. I w tym tygodniu trzeba zgłosić rekrutację,żeby jechać na Seminarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spoznienie z gazetka na luty jest bez sensu. u nas meetingi sa we wtorki- na poniedzialki mamy party poumawiane i nie mamy aktualnych gazetek zostaje tylko katalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prosimy o ofertę na stronie Tupperware od poniedziałku rana i tak powinno być bo nie wiemy co oferować klientom .to nie fer każdy ma prawo jakoś się przygotować ,a tu widać że niektórzy już wiedzą a o nas znowu zapomniano.zawsze miałyśmy ulotki wcześniej a teraz zaczniemy dopiero pracę od środy ponieważ ulotki jak będą to dopiero we wtorek wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiadomo o co chodzi- to chodzi o kasę.Jakbyśmy znały ofertę to mogłybyśmy mieć mniejsze zamówienia i co niektóre osoby nie wywiązałyby się z zadan i nie pojechały na seminarium...Smutne,ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupoty ktoś napisał nie chodzi o wywiązanie tylko o to że dopiero od środy możemy robić party bo klienc**przeważnie z promocji kupują a z katalogu to ja sobie kupuje jak coś na już mi potrzebne. już trochę pracuje i tak jest u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w promocji będą: S34 Polarnik Cena promocyjna: 94,90zł S35 Rozdrabniacz Plus Cena promocyjna: 129,90zł S36 Ryżowy Garnuszek Cena promocyjna: 54,90zł S37 Pojemnik uniwersalny Cena promocyjna: 54,90zł S41 Zestaw Mini Cheesmart + Nowa Fala Maselniczka 44,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luty cd promocji
S42 Optima Mała 39,90zł S43 Kubek Termiczny 54,90zł OB02 Shaker Plus 650ml Cena promocyjna: 39,90zł i trochę KKSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech zgadne większość z tych towarów w różowym kolorze, pojemnik uniwersalny, rozdrabniacz,polarnik, kubek termiczny, prawie od tygodnia już to jest w sprzedaży na allegro, i kto to sprzedaje jak nie dystrybucja, konsultantki błagają o oferty, a góra już sprzedaje....super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to pociągnie firmę na dno,czy Góra tego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
do gość. Dystrybutora którejś z dystrybucji Tupperware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiadomo że to dystrybutor jakoś cieńko tego towaru tam ma są ludzie którzy mają na alegro o wiele więcej towaru może to oni są z dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie z dystrybucji(lub ktoś bardzo blisko),to jakim cudem sprzedaje kubek termiczny??/Jak my nawet nie mamy ulotek. Macie rację,to bardzo dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO DYSTRYBUTOR!!!! Konsultanci nie mają zdjęć nowych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja już widziałam taki kubek w ofercie to chyba nie nowość jak znajdę to napisze kiedy był ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin wysyłki produktów z nowej ulotki na allegro jest 25 , 29 , 31.01 Skąd konsultanci wezmą te produkty jeżeli mogą je zamówić dopiero 9.02 Tak tylko może sprzedawać DYSTRYBUTOR!!!! Taką mamy pomoc Dystrybutorów. Przed nami - konsultantami - trzyma się ulotkę w wielkiej tajemnicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie jakie sa podziekowania dla gospodyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to ma być w promocji to wielka chała niedawno były te promocje i ludzie się zaopatrzyli to tylko dla nowych rarytas a stali klienci nic nowego tu nie znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta na luty jest lepsza od oferty z party świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przepraszam nie zauważyłam garnków faktycznie dawno nie było tylko jakby dali promocję ze 40 % to pewno by poszły bo dziewczyny na taką czekają tak jak było z Ultra Pro były dobre zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnuszki rewelacja każdy by sobie powoli kompletował, bo na cały komplet nikt tyle na raz nie wyda.a i my też mogłybyśmy kupić bo coś trzeba pokazać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tych garnków nawet za 40% nie kupie, są beznadziejne,nie wierze że każda z was po umyciu garnka stoi ze szmatką i go poleruje!!! mam jeden ponad pół roku i wyglada beznadziejnie-lepiej wyglądają od niego garnki tefala które mam juz 4 lata i komplet kosztował 700zł(6szt.) poza tym produkty tupperware uwielbiam i mam :) ale garnki nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że garnki są beznadzieja. Mam szwedzkiej firmy juz 15 lat i są jak nowe, też można używać bez tłuszczu, piec np. ciasto na kuchence a nie w piekarniku, a co najważniejsze super się je myje. Produkty tupper są super ale nie garnki i noże też pozostawiają wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do czyjegoś wcześniejszego pytania...czy wie ktoś jakie będą podziękowania dla gospodyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy wiedzą tylko trzymają dla siebie nie wiem co z tymi ludzmi się dzieje dawniej każdy drugiemu pomagał i było dużo lepiej a teraz ,jak pytałam menadżerkę to beszczelnie zmieniła temat powiedziała że na różowo i się rozłączyła i jak tu pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie wiele Ci nie powiedziała,bo że na różowo,to można się domyśleć po aukcjach jednego sprzedawcy z allegro,który towar oferuje już za chwilkę,a my dopiero za 2 tygodnie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
U nas też zrobili wielką tajemnicę z tego co będzie w promocji. Taki stosunek do pracujących konsultantów zniechęca do pracy. Wkurza mnie jak pisze ktoś, że wie ale nie powie, jak się nie chce pomóc to lepiej nic nie pisać, zamiast drażnić ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej,że to MY jesteśmy motorem napędowym tej firmy,i bez NAS daleko nie zajadą;-))). I zgadzam się,że pisanie typu"wiem,ale nie powiem"jest aczkolwiek dziwne.Lepiej siedzieć cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moja menadżerka zaproponowała mi wymiane. Chce abym wybrała sobie coś a odstąpiła jej prezent za aktywność, "AC08 - Zestaw Elegancja Victoria Salaterki 600ml 4 sztuki, Szczypce oraz Miska 4,6l" B Nie wiem jaka cena tego jest a zastanawiam się czy mogłabym wsiąść kopytkomanię, Jakbyście mi mogły pomóc i wskazać dobre rozwiązanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×