Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Zalewanie gorącą wodą nie jest gotowaniem. Temperatura szybko się obniża. Pisanie, że cud (podobnie jak i zastawa) trzymają gorąco 1-2 godz jest po prostu nieprawdą. Przykładowo - kotlety schabowe prosto z patelni włożone do cudu po 30 min wymagają podgrzania bo są ledwo ciepłe. Każdy ma oczywiście swoje -preferencje. Ja wolę typowy proces gotowania niż trzymania w gorącej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makaron ryżowy gotuje się w cudzie świetnie, ale do pozostałych makronów, ryżu, kasz i zup to nie mam przekonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolekcja Gusto, która jest dodatkową aktywnością, będzie w ofercie od T.19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryż Uncle Bens w cudzie 30 minut. Makaron Lubella dobrze wychodzi,tylko nie trzeba przegotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że do ugotowania makronu ryżowego wystarczy potrzymać go chwilę w gorącej wodzie w dowolnym garnku. Pytanie - jakimi to cudownymi właściwościami cechuje się cud kuchenny, których nie ma zwykły garnek? Innymi słowy - czy warto to naczynie kupować bo daje mi coś ekstra, czego nie dają mi standardowe naczynia kuchenne? Bo nie chodzi o to, aby się zastanawiać, co z tym zrobić, kiedy już mam i wymyślać zastosowania "na siłę". Jak mam być obiektywna, ja po prostu nie widzę w cudzie niczego cudownego, co rzuca klientów na kolana z podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie nazwy! cud kuchenny :):):) szkoda że nie zmartwychwstanie kuchenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cud kuchenny jest tak szczelny(po zalaniu gotującą wodą szybko nakrywamy,pod pokrywką tworzy się uszczelka wodna)Po 30 min.jest tak zassany,że trudno otworzyć.Wodą ,którą odcedzamy można się poparzyć.Jeżeli któraś z pań nie potrafi tego robić niech poprosi kogoś ,żeby pokazał.Konsultantka przyjedzie do domu i pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego weekendu i super oferty na nast.tydzień.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jeszce od tyg 19 - bo widze ze ktos ma przecieki?? jakie tg w maju?? mogli by dac cos co zacheci gospodynie - a nie jakies reczniczki które wygladaja jak płachta. albo warmie- ile razy to samo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w przyszlym tygodniu bedzie dodatkowa aktywność?Wiecie może coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie beda we wtorek numery w lotto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maju Tg.będzie byle jakie,a zapowiedzi podobno nie będzie jeszcze.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle jakie? czyli co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czym zachecic gospodyn , a narzekaja ze odchodzimy od party ten tydzien tez by mogli dac cos extra- bo duzo ludzi na dlugi weeken d wyjechalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym Wy chcecie zachęcić ludzi, skoro od wielu lat oferujecie ciągle to samo? Kilka nowości w większości okazało się bublami. Jestem fanką tupperware od wielu lat, ale przez ostatnie 2 lata nic nie dokupiłam. Po prostu nie macie nic nowego i dobrego do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby można mówić o lepszych obrotach potrzeba super prezentów dla gospodyń. Od kilku miesięcy nic nie zachęca do robienia party. Kiepskie podziękowania i kiepskie prezenty za aktywność. Do Pani z wpisem powyżej. Zgadzam się nowości mało, ale zadaniem konsultantów jest dotarcie do tych co nie mają, albo wręcz nie znają firmy. Proszę mi wierzyć takich osób jest mnóstwo. Fakt to źle, że nie ma nic co można by zaoferować tym, którzy te produkty mają i są z nich zadowoleni. To wszystko jest walka z wiatrakami. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest kod na gusto aktywnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o informację, czy Warmie Tup (miska z sitem) działa podobnie jak Cud kuchenny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się. Dziękuję bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T. 19 VentSmart, Ultra Pro Tarta, Sitko Shinua, Micro Foundue, Alegra, Neo Mini Chochelka, Szatkownica Junior, Drylownica do jabłek, Pudełko Jabłko, Kubek Jumbo Tata, OB Rafałki 3szt., AT Multi Nożyk Jako TG Bazyle owalne o różnych pojemnościach T.18 dodatkowo Neo Łyżka do mieszania 24,90 Duża miska do ciasta 52,90 Ściereczki do szyb 2 szt. 64,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oferta ze wzorów, ale moze byc jeszcze co katalogowego w ofercie wszystko drozeje - sciereczki tez a jest w tym tyg aktywnosc dodatkowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę dobrze zrozumieć - 64,90 za 2 ściereczki do szyb to cena już po promocji? Jeżeli tak, to chyba lekka przesada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
64.90 zl to dla klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest aktywnosc specjalna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest aktywnosc 16 post od góry jest symbol podany:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to byla aktywnosc w tyg 17 a w 18??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×