Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Do czego wykorzystujecie wiadro jumbo oprocz kiszenia kapusty?dziękuje za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było patelni grillowej bez teflonu. Bez teflonu jest tylko Micro Grill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiaderku pisałam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakies przepisy do wiadra mozna prosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadro m.in. do kiszenia ogórków, kapusty, papryki z kapustą, etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez teflonu są te nowe patelnie - duża i mała, ale ani duża, ani mała nie jest patelnią grillową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były patelnie grillowe bez teflonu i można to sprawdzić np. na olx. Jest jedna taka sprzedawana, ale używana. A co micro grilla, to problemem jej jego cena. Moim zdaniem zupełnie nieadekwatna do jego możliwości. Poza tym, to kolejne naczynie do mikrofali. W moim mieszkaniu takowych wynalazków z powodów zdrowotnych się nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepisy sa w internecie wpisz w google i się pojawia kto ma czas pisac tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadam microszybkowar z pzrepisami ale nie mam microfalówki i chetnie bym sie wymienila na cos o podobnej wartosci czekam na jakąs oferte na stronie- na pewno sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogłby ktos podac przepis na kluski do kluseczkomanii? Z gory dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio Lekarze zmienili zdanie na temat mikrofali. Te głupoty o szkodliwości,zmianie struktury jedzenia ktoś wypisuje kto się na Ty nie zna. Mafia,którą nie chce ,aby kupować mikrofali. Kiedyś był o nędzny Marc.teraz masło,itp.itd. Róbmy.to co robimy,wszystko w miarę.i nie dajmy się zwariować. Na pewno szkodliwe są papierosy-Pauliny,cukry-rak zywi sie cukrem -jemy ciasto,ciasteczka w dużych ilosciach i we wszystkich produktach przetworzonych jest cukier,w owocach. Mówiono kiedyś,ze to tłusz zabija. Teraz-cukier. Róbmy wszystko,Ale z umiarem.Miłego dnia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam na olx.Nie znalazłam tej patelni.Może pani zdjęcie pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kluseczkomanii jest książeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy chcesz zatem powiedzieć, że gotowanie w mikrofali jest zdrowe? Zamiast pisać rzeczy, o których nie masz zielonego pojęcia, zapoznaj się z badaniami amerykańskimi, gdzie przez wiele lat dominowały mikrofalówki. Teraz ich sprzedaż gwałtowanie spada. Załączę Ci oryginalne linki do materiałów naukowych, które pokazują, jakie to wspaniałe właściwości ma jedzenie z mikrofalówki i co się dzieje z punktu widzenia promieniowania wokół tego urządzenia. Siatka w środku wcale nie zabezpiecza przed promieniowaniem. Mam nadzieję, że na kafeterii można załączać linki, to jutro to zrobię. Materiały są wyłącznie w języku angielskim i pochodzą z fachowym czasopism medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miałam się odnieść do wpisu Pani, która de facto chwili mikrofalówki, jako całkowicie neutralne dla żywności. Powiem tak, od 9 lat jestem dietetykiem pracującym z jednej z łódzkich poradni. Kupuję wiele rzeczy tupperware, bo są dobre i bardzo przydatne. Ale proszę, nie piszcie bzdur na temat kuchenek tylko dlatego, że sprzedajecie produkty do tych urządzeń. Jest mnóstwo raportów i badań naukowych, które definitywnie i negatywnie wypowiadają się o mikrofalówkach. Jak ktoś ma stare radia tranzystorowe z wysuwaną anteną, to włącznie takie radio nawet 2 metry od mikrofalówki. Włączcie ją i usłyszycie olbrzymie trzaski i zakłócenia z radio. Tak promieniuje mikrofalówka. I nie tylko 2 m, ale nawet 10 m wokół. To nie jest moja opinia. To po prostu badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę poczytać komentarze do tego artykułu.. . Już kiedyś był on udostępniany. Cała masa w nim bzdur. W necie wszystko można napisać i każda teza znajdzie swoich zwolenników. Czasem wystarczy do czegoś podejść tylko ze zdrowym rozsadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, wszystko można nazwać bzdurami, co nie odpowiada mojemu punktowi widzenia. Zatem, każdy tekst nawet o podstawach naukowych który zawiera cokolwiek negatywnego o mikrofalówkach dla tej Pani będzie bzdurami. Po prostu krytyka z definicji tego, co się nie zgadza z Pani opinią. Pani uważa, że mikrofalówki są ok, są zdrowe i należy je używać. I bardzo dobrze, że tupperware produkuje coraz więcej naczyń do mikrofalówek. Będziemy się w ten sposób zdrowiej odżywiać. No i każda inna opinia, to oczywiście bzdury. Proszę jednak dać innym prawo wyboru i możliwość posiadania własnego zdania. Czas pokaże, że droga tupperware, które wybrało strategię dostarczania coraz większej liczby naczyń do mikrofalówek, będzie właściwą. Zobaczymy, jak chociażby micropro grill będzie się sprzedawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam do wątku o patelniach. Nie było patelni grillowej bez teflonu. Była duża "30". Z teflonem. Świetna, ale nie na indukcję (jako jedyny produkt "garnkowy" nie nadająca się do tego typu kuchenek). Nową posiada jedna z moich konsultantek w grupie. Za przystępna cenę. Mogę podać namiar "jak coś". Tylko poproszę adres e mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to prawda ze nie ma juz marzy od 1zł przy RE?? u nas ponoc mówili na meetingu ale w biuletynie nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na płyte gazowa nada sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym miesiącu nowa konsultantka ma do wyboru tylko dwa zestawy startowe. Nie ma możliwości wzięcia marży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy uwazacie, ze jak raz na jakis czas uzyje do czegos mikrofalowki to umre od tego? mam w domu to urzadzenie i czasem go uzywam, ale nie opieram na nim gotowania.... mozg sie lasuje od tych roznych komentarzy i publikacji. tyle samo jest artykulow , ze szkodzi i ze nie szkodzi. Mam sporo rzeczy z tupperware, roznych, i do mikrofali i nie do mikrofali. Uwielbiam tupperware przede wszystkim za roznego rodzaju pojemniki i miski, bardzo podoba mi sie ich "design". Co do mikrofalii to zawsze myslalam, ze jesli podchodzimy do tego ze zdrowym rozsadkiem i nie opieramy calego gotowania na tym urzadzeniu tylko uzywamy od czasu do czasu to nie zaszkodzi nam tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadam microszybkowar z pzrepisami ale nie mam microfalówki i chetnie bym sie wymienila na cos o podobnej wartosci czekam na jakąs oferte na stronie- na pewno sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy bedzie cos dodatkowo na ten tydzień,czy jakas aktywnosc dodatkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze na wielkanoc cos bylo dodatkowego bo z racji swiat spada zainteresowanie - ale trudno powiedziec czy na 100% w ofercie tygodniowej by cos mogli dac tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba do wszystkiego podchodzić z odrobiną rezerwy. Też jestem dietetykiem i czytałam mnóstwo artykułów za i przeciw mikrofali. Nie odważyłabym się polemizować, kto ma rację. To tak jak z papierosami, szkodzą, a ludzie palą. Niech każdy sam decyduje, co jest dla niego dobre. Dziś świat cały używa mikrofali, mamy je w każdym zakładzie pracy, w szpitalach. Słyszałam o procesach w których ludzie skarżą firmy tytoniowe o odszkodowania i takie otrzymują. Natomiast jakoś nikt nie skarży tych co produkują mikrofale. Dajmy temu spokój. Jak takie stare radio włączę przy komputerze to też trzeszczy, że nie można wytrzymać. I co mam nie korzystać z komputera. Dziewczyny róbcie to co Wam pasuje. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze ujęte. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym tyg tylko na wiadra przedluzona oferta-nic ni dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×