Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
dezynfekcja samą wodą i ścierką? deski klozetowe też myjecie tą superścierką? gratuluję poczucia humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie! Okno myjemy jak dotychczas wodą z płynem na mokro, a później bez DETERGENTÓW, spryskiwaczy, etc. polerujemy ściereczką do szyb TUPPERWARE. Tyle :) Czy było potrzeba aż tak wielu dziwnych filozofii w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast więc polerować tą superściereczką , wcale nie tanią zresztą, można to zrobić zwykłym ręcznikiem papierowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scierka do szyb to do szyb a nie do klozetu - droga pani my nie wnikamy cz kibelek tez recznikiem z biedronki pani poleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, no cóż, konsultantka waszej firmy, która sprzedaje przez internet reklamuje ją w ten sposób cyt." : Może być używana do każdej czynności: od odkurzania do mycia i czyszczenia powierzchni w całym domu, od kuchni po łazienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą szmatką to taki wkręt jak z miską, w której ciasto szybko samo rośnie. szkoda tylko, że nie mówią, że do ciasta trzeba dodać dużo większą ilość drożdży. z taką ilością drożdży, w każdej misce ciasto urośnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie trzeba dodawać więcej, wystarczą dobre świeże drożdże i ciasto rośnie że hej. A Pani z ręcznikami papierowymi niech już skończy, bo to się staje nudne. A Panie, które mają ściereczkę i ją używają są zadowolone i nawet taka malkontentka jak Pani tego nie zmieni. Nikt Panią nie zmusza do kupowania produktów Tupperware i lepiej, żeby Pani stąd zniknęła niż siała zamęt. Że też zawsze znajdzie się jakaś "Pańcia", która będzie się niepotrzebnie rozpisywać a innym nerwy psuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, oj tam łobuzico, ale się obruszyłas :) po prostu wasze produkty są bardzo przereklamowane i tyle. piszecie o nich z takim namaszczeniem, że aż śmiesznie:) czytanie waszych poematów o pojemniczkach plastikowych i ściereczkach bardzo poprawia humor :) i mam wrażenie, że to jakaś pojemniczkowa sekta :) buziole,papapa, najlepszego plastikowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, oj tam łobuzico, ale się obruszyłas :) po prostu wasze produkty są bardzo przereklamowane i tyle. piszecie o nich z takim namaszczeniem, że aż śmiesznie:) czytanie waszych poematów o pojemniczkach plastikowych i ściereczkach bardzo poprawia humor :) i mam wrażenie, że to jakaś pojemniczkowa sekta :) buziole,papapa, najlepszego plastikowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, oj tam łobuzico, ale się obruszyłas :) po prostu wasze produkty są bardzo przereklamowane i tyle. piszecie o nich z takim namaszczeniem, że aż śmiesznie:) czytanie waszych poematów o pojemniczkach plastikowych i ściereczkach bardzo poprawia humor :) i mam wrażenie, że to jakaś pojemniczkowa sekta :) buziole,papapa, najlepszego plastikowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, oj tam łobuzico, ale się obruszyłas :) po prostu wasze produkty są bardzo przereklamowane i tyle. piszecie o nich z takim namaszczeniem, że aż śmiesznie:) czytanie waszych poematów o pojemniczkach plastikowych i ściereczkach bardzo poprawia humor :) i mam wrażenie, że to jakaś pojemniczkowa sekta :) buziole,papapa, najlepszego plastikowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po drugie to pierwsze słysze,ze okna trzeba dezynfekowac jak deske klozetową.Jak sie nie podoba szmatka to myc czym sie chce,nawet starymi gaciami,bo taniej niz ręczniki z biedronki a tym bardziej szmatka .a nie wypowiadac sie i wpierac komus ,ze wszyscy powinni byc niezadowoleni ,bo nie dezynfekuje i kosztuje krocie" w porownaniu z recznikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klientki ze Śląska które poszukują Konsultantki proszę o podanie maila. Proszę się nie ukrywać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - nikt nie zmusza do kupowania Pani dzis wydaje pare groszy na plyn w spryskiwaczu a za kilka lat krocie na odczulanie ja myje bez detergentów- okna mam czyste a i głowa mnie nie boli od mieszanki zapachowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walny wybór - dla jednych kosztuje krocie a dla mnie tylko złotówke miesiecznie- biorac pod uwage ze mam ja 2 lata myje nia okna, lustra i szyby w meblach daje sobie reke do łokcia obiac ze sam recznik papierowy wiecej koztuje a nie wspomne o plynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,pani,która przesyła buziole,to aż 4 razy pisała,taka jest zawzięta,że jej komentarz nie dotrze.Jak się zmienia strona,to trzeba trochę poczekać ,a nie pisać od nowa.Te buziole,to strony Częstochowa lub okolice.Oj nie ładnie takim jadem pluć i nikomu nie wierzyć.Gdybym mieszkała bliżej umyłabym pani pół okna i sama by pani zobaczyła. A może pani napisze skąd jest,to podeślę koleżankę ze ścierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.:)W tym tyg.w promocji dodatkowej wiadro 8,5l.Bardzo dobre wiadro do robienia kiszonek tj.kapusta,ogórki,buraki,paprykę itp.Kiszonki są bardzo zdrowe.Można w wiaderku też robić nalewki,surówki z kapusty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem zainteresowana zakupem chlebaka. Jakie są wasze opinie? Koleżanka ma starszy model i trzyma w nim gazety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma ten z pewnością jest zadowolony, a też z czasem poleca innym :-) Niektóre Klientki, które miały poprzedni chlebak zamówiły też i nowy, żeby mieć porównanie, albo jak zmieniły kuchnię i mają szuflady też ze względu na wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nowy - ten co teraz jest w promocji - wizualnie nie powala pudełko jak pudełko ale spełnia swoja funkcję- przechowuje w nim krojony chleb i sie nie starzeje i nie zasycha - nawet mąz jest zdziwiony bo uwazal ze tupperki to drozyzna. poza tym metalowy chlebak tez koło 100zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos podpowiedzieć ile kosztuje tłuczek ziemniaczany w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krojony chleb usycha z powodu dodanych ulepszaczy, a nie z powodu cudownego pudełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kobieto usycha usycha jak jest duzo powietrza to z czerstwieje jest roznica z chlebakiem a bez a zes glupia to po co z toba dyskutować idz lepiej wypoleruj recznikiem z biedronki klozet :) Ja mam wersje zasuwana i jest bardzo zadowolona od xl trzymalam chleb w worku foliowym .Bulki moga nawet tydzien lezyc w chlebaku i sa miekie i kazde pieczywo . Pomino ulepszaczy chleb psuje sie nawet na drugi dzien tupperware ma """cudownepudelka "" z KRATKĄ KONDESACJI Dlatego sa polecane.a kolezanka pani niewiem czemu przechowuje w nim gazety moze to byl nieprzemyslany zakup i sama na siebie jest zla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuczek 25.90 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chleb jak polezy pokrojony na stole nawet 1h to obeschnie u mnie w domu kupujemy chleb co drugi dzien , bo na wsi nie sprzedaja polowy chleba i z chlebaka jestem zadowolona poza chlebem przxechowuje w nim chałke, ciast drozdzowe i naprawde jest dluzej zjadliwe AHA- nie jestem konsultantka i pisze obiektywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Pań ma może na zbyciu patelnię grillową? Koniecznie bez teflonu. Chętnie ja kupię w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj nie ma rozsądnych cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tych postów na temat cen...kobiety gdzie wy zakupy robicie? Ceny Tupperware są jakie są, wystarczy zajść do pierwszego lepszego sklepu z artykułami kuchennymi, tylko nie do tego najtańszego, gdzie wszystko chińszczyzna śmierdzi...jeśli chce się mieć coś w miarę porządnego to trzeba odpowiednią cenę zapłacić, nie uważam żeby ceny tupperware były jakieś okropnie wygórowane. Normalne, jeśli kogoś nie stać to niech kupuję te tańsze, i te teksty i wylosowanych cenach są tutaj zbędne. Każdy kupuję to na co ho stać , a jeśli kogoś nie stać na Tupperware to po co kupuję? Nie rozumiem tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie bedzie zapowiedz lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapowiedż lata każda dystrybucja robi u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×