Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Miski nie zestawy proszę i Ventsmarty 4.4l Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos tam dolozyli - jak zobacza kilka slabych tygodni to moze dadza cos extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam i muszę się zgodzic z opiniami,no niestety co się dzieje powtórki z ulotki na ulotke produktów i ceny wyzsze nawet ultra pro 3,5l dwie ulotki wczesniej za 299zł,prezenty słabe dla gospodyni,nie ma czym zachęcic panie do zrobienia pokazu. Cud kuchenny cena 79,90 na 99,90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ta strona nie przeskakuje automatycznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak dołożyli;cheesmart,kuchcik-149,9zł, Ventsmart 1,8l wysoki-2szt-94,9 i cheesmart płaski-69,9zł. I za RE do wyboru prezenty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze potrzebne małe,średnie miski miseczki. Plis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzają czy ds się sprzedać w takiej cenie. I jakie wzrosty będą coż tylko pogratulować fantazji Brak aktywności specjalnej brak zamówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi cenami przeginaja, zmniejszaja prezenty dla nas i gospodyn- a a im sie widac powodzi - na zjazdach bawia sie na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny raz prosimy o stare mopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem krótko konsultantką nie wiem jeszcze za dużo. Mam jeden garnek z kolekcji Silver. Użyłam go pierwszy raz i po umyciu mam na dnie tak jakby tęczę - nie umiem dokładnie opisać. Proszę o pomoc co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnek
Dotyczy wszystkich garnków ze stali nierdzewnej 18/10. Wysoka temperatura przyczynia się do powstania na dnie lub ścianach naczyń osadu o zabarwieniu kolorów tęczy (o których Pani wspomina) ale zazwyczaj są to nieszkodliwe zabarwienia dające się zlikwidować zwykłymi środkami do zmywania naczyń. Poza tym z czasem na powierzchni garnków może pojawić się wapienny nalot – tak nazywa się kamień powstający w wyniku gotowania oraz rdzawe plamki. Opisane powyżej przebarwienia można jednak bardzo łatwo usunąć. Opisany nalot, a także plamy od soli mineralnych niektórych produktów należy lekko przetrzeć gąbką zmoczoną w occie lub soku z cytryny. Można także zastosować środki myjące z dodatkiem kwasu cytrynowego. Odbarwienia, plamy i naloty tego typu zazwyczaj nie podlegają reklamacji, gdyż jest to wpisane w ich naturę – należy zapoznać się z instrukcją obsługi i te informację powinny być tam umieszczone. Same plamki i przebarwienia nie wpływają jednak na jakość sporządzanych posiłków (proszę się zatem nie martwić), ich jakość nie ulega pogorszeniu, a naczynia nie tracą swych wyjątkowych właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się każdy garnek się tak zachowuje czy to z tupperware czy z sklepu marketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_r
do gość z 11.16 Jakie zastrzeżenia masz do zielonych MOP, czy pozostawiają smugi, w czym sie nie sprawdziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pojemnik ULTRA PRO 5.7 czarny z pokrywką, który chciałabym wymienić na CZAJNIK KKSK 2,2 l do gotowania wody. Jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zastrzeżeń do zielonego mopa. Używam obydwu i dla mnie fajniejszy jest stary. Więcej i częściej go używam. Od lat jestem gospodynią tupperware i wśród moich gości też są osoby które wolą starego mopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie drażni to ciągle zakładanie na miotłe i ciągle spadywanie to powinno byc narzepy puki co ZDRADZIŁAM ja konsultantka Tupperware przeszłam na vilede mop plaski mega wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_r
Dziekuję za odpowiedzi na temat MOP-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę do osoby , która chce zamienić ultra pro 5,7l na czajnik , skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze listopad bedzie ciekawszy i ulotka na świeta? bo tez to taka słabizna ze nie mam nawet jak odebrac zaległej marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zeby odebrać zaległą marżę musisz mieć obrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak marze odliczana jest do połowy odpłatnosci w kolejnych zamowieniach- nie ma tak lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i to nie zawsze odbijają cały czas ,. Ja zawsze mówię wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam działalność i dostaję do rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 200 zl i nie bede zakładać bo raz mam a raz nie mam a znam osobiście taką co ma 5 tys co miesiąc i nie ma działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napiszcie w którym pojemniku przechowujecie suszone grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzyby suszone najlepiej w Bazylu albo Zawsze sypkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×