Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Ja chciałam przyoszczędzic i kupiłam garnek do gotowania w mikrofali w tesco, przy ppierwszym uzyciu stopiła mi się ta gorna przeźoczysta przykrywka, niestety było juz za pozno na przejscie sie z tym do sklepu o posiaałam gdzies paragon, a zakup dokonany był z miesiac wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamowałam mini łyżkę silikonową i nie uznano mi reklamacji czy to możliwe , a tak ceniłam tupperware nie chodzi o 12,00 zł ale o fakt że nie używałam jej nawet miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamowałam mini łyżkę silikonową tak jak mi poradziłyście , nie używałam jej nawet miesiąc , i niestety nie uznano mi reklamacji mimo że cały silikon popękał jak grzebięń co mam zrobić a tak ceniła tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Isia123 - a co dokładnie się stało z Twoją łyzką? Może jest poprzecinana ? Przy wygarnianiu zawartości z puszek otwieranych tym kółeczkiem na przykrywce pozostaje mały rant, bardzo ostry który przecina naszą łyzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 36
Isia 123 Ja swój pojemnik reklamowałam 2miesiące temu. Do tej pory cisza. Pojemnik jest w katalogu ma typowa wadę fabryczną.Używałam go ok 1tygodnia. Uznano wadę ale dlaczego to tak długo trwa Nie wiem co będzie jeżeli zareklamuję coś za 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , że tyle razy mi się wkleiło , myślałam że wczoraj zepsuł mi się internet , bo wczoraj nic nie wchodzilło , a co do reklamacji to chyba masz racje ważne , że towar sprzedany , gwarancja owszem 30lat ale na słowo ...... bardzo się zawiodłam , a tyle kupowałam drogich rzeczy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaję naczynia od kilku lat, gwarancję załatwiam najszybciej jak się da. Myślę, że wiele zależy od konsultantki, która Cię obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betikkk
Witam,może ktoś zna nową ofertę,która wejdzie od 10.05.2010r Lilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , co będzie od przyszłego tygodnia , podzielcie się wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Tydzien 20 - 24 niezbedna trójka 15,00 Garnek KKSK 3,8 l 750,00 Lyzka do lodow - 79,9 szef kuchni 179,9 junior makymilian 2,8 l - 29,9 pojemnik na tort 94,9 poj do mrożenia 1,4 l x 2 szt - 49,90 blizniak 4 x 400 ml - 61,80 iglo 2 x 800 ml - 34,90 w zestawie poj do mrożenia jw. taniej126,90 zimowy olbrzym - 37,90 mors 6,5l - 59,90 OB liliana 39,90 ATT turkuski 2 szt 8,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
witam juz 3 razy probowalam wpisac co jest w promocji i nic z tego moze teraz sie uda, bedę wpisywac czeciowo niezbedna trojka 15 garnek KKSK 3,8 l - 750,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Próbowałam juz kilkakrotnie wpisać co jest w promocji ale nic z tego. Może innej konsulktantce się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betikkk
Alcia111-Dziękuję za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betikkk
Alcia111-Dziękuję za informację :) Lilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie będą podziękowania dla gospodyni w nowej ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie będą podziękowania dla gospodyni w nowej ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie będą podziękowania dla gospodyni w nowej ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, nie chciało mi się nic wkleić, a teraz jest aż kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanwa
Nie musisz tego "badziewia" kupować.Każdy sam decyduje na co wydaje pieniądze, czy na cos naprawdę dobrego i trwałego( na lata) czy taniznę chińszczyznę hmm nie zawsze pięknie pachnącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam podziekowanie 300-559 orbital 500 ml pow. 560- miska manuela 4 l pow 760 - manuela, dzbanek preludium 1,7 l i 2 talerze alegra pow 960 - kuchmistrz 2,5 l, manuela, dzbanek preludium, 2 salaterki piknikowe 300 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAKS467
A JAK DLA MNIE NACZYNIA SĄ BARDZO DOBRE,NAJBARDZIEJ POLECAM MASELNICZKĘ:NIE PRZECHOWUJEMY JEJ W LODÓWCE,ALE W SZAFCE.MASŁO NIE JEST W STANIE PŁYNNYM ANI W STAŁYM PO PROSTU MOŻNA SMAROWAĆ NIM JAK ZWYKŁĄ MARGARYNĄ.OCZYWIŚCIE TO MASŁO O CZYM MÓWIĘ JEST W KOSTCE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matus
Mam serdeczną prośbę. Proszę mi podac przepis na ogórki kiszone w misce nf. Czy ja mam ją trzymac w kuchni i ile dni ma być zamknięta. Druga prośba proszę o przepis na paszteciki do barszczyku ( przed koleżankami sie pochwalić:)i chcę )Kupiłam jakiś czas temu takie duże formy do robienia pierogów.Niestety konsultantka nic nie umiał mi powiedzieć.Przestałam zresztą przychodzić na jej pokazy.Tupper został ale ich nie uzywam , a tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winni73
Witam dziewczyny Udało mi się stworzyć bloog Tupperware, gdzie będę zamieszczała przepisy i najświeższe informacje. Pozwolę sobie zaczerpnąć trochę pomysłów z tego forum. Serdecznie zapraszam. www.tupperware.bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniakxd
Witam. Mam pytanie. Do czego służy podkładka pod tuppermyszkę (była z nią kiedyś w promocji). Szukam o niej jakiś wiadomości ale nic nie mogę znaleźć. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betikkk
Witam,na str.www.tupperware.pl jest miskaJunior Maksymilian 2,7l ,a na ulotce jest miska o pojemności 1,4l-produkt dostepny od 22 tygodnia-proszę o odpowiedz gdzie jest błąd?? lilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam w ramach promocji Hochland niebieski pojemnik do przechowywania produktow spożywczych. To jest mój pierwszy produkt Tupperware. Niestety, pokrywa jest nieszczelna mimo wyposażenia w silikonową uszczelkę. Czy można to jakoś sprawdzić i gdzie ewentualnie reklamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam odp dla betikkk błąd jest w ulotce miska Junior Maksymilian ma pojemność 2,7l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betikkk
mellka79 Dziękuję za odpowiedz:) lilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1000
Witam, może ktoś zna nową ofertę, która wejdzie od 14.06.2010r? Bardzo mi na niej zależy... Zamówiłam z poprzedniej oferty: - Lilianę + przepisy - Szefa Kuchni III + przepisy Czekam na dostawę od konsultantki, już nie mogę się doczekać. Naprawdę te dwa produkty są super(widziałam je na prezentacji i od razu zamówiłam, jeszcze dodatkowo poczęstunek był). xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×