Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość renka18
Witam pragnę dołączyć się do dyskusji. Jestem konsultantką od roku kiedyś kupowałam u znajomej ale ona wyjechała a ja po prostu jestem fanatyczką tupperware i dlatego po kolejnej prezentacji postanowiłam że odtąd sama sobie będę kupowała i jeszcze troszkę zarobię. Bardzo podoba mi się praca w tupperware kontakt z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję i zadowolenie i do tego uzbierałam niezłą kolekcję a teraz kompletuję dla swoich dzieci i do tego firma wdraża jeszcze garnki KKSK - po prostu rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wytlumaczcie mi dziewczyny
- ostatnio n Kongresie Kobiet jako suwenir kazda z uczestniczek dostala takie rózowe naczynie Tuppeware (pojemnik sredniej wilkosci )Strasznie ciezko było to to zamknac, chcialam wyrzucic, ale mi ktos powiedzial, ze tupperware sa w czyms tam dobre, wiec zostawiłam. W czym takie naczynie lepsze od innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na pokrywce tego różowego pojemnika była taka jakby harmonijka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojemniki tupperware przechowują żywność ok 3 razy dłużej :) to dla mnie podstawowa zaleta bo nie wyrzucam już części np obiadu czy kolacji, ponadto są dużo bardziej wytrzymałe - moja mama posiada w swojej kolekcji pojemniki zakupione ok 14 lat temu i do dziś są w świetnym stanie, wymieniła tylko shaker w ramach gwarancji bo starła się miarka (produkty posiadają 30-letnią gwarancję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betikkk
Do Asieńka 100,mam wiaderko nowe do sprzedania.Jeśli jesteś zainteresowana napisz. Mój e-mail : betikkk@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , dzisiaj zepsuła mi się rączka z szefa kuchni III , pękł jeden ząbek , mogę to reklamować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka18
Oczywiście , zgłoś się do swojej konsultantki bądź do najbliższej dystrybucji. Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia111
Witam po bardzo długiej przerwie. ANIATKO - konsultantką zostajesz raz i dożywotnio. Nawet jeżeli zostaniesz wykreślona za brak aktywności to w każdym momencie możesz się uakltywnić i działać dalej. Co do wiader to u nas też była mowa na ten temat. Wiader nie będzie a szkoda bo miałam duzo klientek które na nie czekały. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betikkk
Do Alcia111 Mam jeszcze Wiaderka może była byś zainteresowana napisz: mój e-mail betikkk@vp.pl Byłaś może w Krakowie? Jakie produkty były pokazywane?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia111
Witam. Betikkk - co do wiaderek to dam Ci znać narazie zbieram od swoich konsultantek. Pytasz się o zapowiedz lata? Ja byłam we Wrocławiu. Oferty już mamy. Podoba mi się ta nowość ziołowy ogródek co bedzie w konkursie za sprzedaż przy 2.500,00 Mam nadzieję że w najbliższym czasie bedzie w sprzedaży. Fajna jest też oferta dla nowego konsultanta - w prezencie kluseczkomania - od razu zarabia a dodatkowo rekrutując w ciagu 4 tygodni od zgłoszenia dostanie patelnię 20 cm z serii KKSK Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betikkk
Do Alcia111 Dziękuję za odpowiedż :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co nowego będzie od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EkoMiodek
Ja też się skusiłam na ten pojemnik na ser i jestem nim zachwycona, wcześniej nie wiedziałam jak przechowywać ser, żeby ani nie spleśniał ani nie obsechł, teraz nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka18
Do hala... Witam w poniedziałek można jeszcze zamówić termos Plażowicz, w nowej ofercie godne polecenia jest francuski młynek i kuchmistrz 4 litrowy dla mnie niezastąpione w kuchni na co dzień pierogomania , butelki Aqua 1l i rewelacyjne Quatro 500 ml i 1,2 l jest też lodowiec, silikonowa tatra i spiżarenka 3 l . Warto również być gospodynią spotkania kulinarnego ponieważ można zgromadzić niezłą kolekcję Magic Miski i szczypce tak więc drogie panie naprawdę warto zaprosić swoje konsultantki i życzę miłej zabawy kulinarnej,.> Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
pojemniki tupperware maja jedna zalete ponad zwykle, tansze plastiki - plastik sam w sobie jest grubszy i solidniejszy, a co za tym idzie, nieco zdrowszy od cienkiego plastiku do podgrzewania w mikrofali. cala reszta to marketing, ale jak komus sprawia to przyjemnosc, to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
witam chętnie kupię wiaderko do kiszenia ogórków, a nawet dwa proszę o kontakt jak ktoś ma na zbyciu na adres mmmaciejka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
kisic ogorki w plastiku? czys ty kobieto na glowe upadla?!?!?!? wiesz jakie to moze byc toksyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka18
Do - ja pierdacze- bardzo proszę nie wypowiadać się w sprawie o której nie ma się zielonego pojęcia i nie obrażać ludzi na forum. Te plastiki jak się wypowiadasz są wytwarzane w sposób nieszkodliwy dla środowiska. Wykonane są z bezpiecznych, najwyższej jakości nietoksycznych i co ważne nierakotwórczych materiałów. NIE ZAWIERAJĄ CHEMICZNYCH SUBSTANCJI, KTÓRE MOGĄ NEGATYWNIE WPŁYWAĆ NA PRZECHOWANĄ ŻYWNOŚĆ.... Produkty te sama używam już 13 lat i mogę zapewnić że dłużej przechowują żywność, zachowując jej smak, aromat, a przede wszystkim właściwości odżywcze.... WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ODSYŁAM NA STRONĘ www.tupperware.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
nie chce nikogo obrazic, ale odkad istnieje plastik wiadomo, ze plastik + kwaszone jedznie = niebezpieczenstwo dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka18
I w tym przypadku pozwolę się z tobą nie zgodzić ponieważ te produkty wykonane są w większości z polimerów organicznych które otrzymujemy przez polimeryzację. Naczynia wykonane z polimeru nie wchodzą w reakcje z KWASAMI, ZASADAMI,TŁUSZCZAMI,ALKOHOLAMI (w stężeniach kuchennych). Polimery są w 100% przyswajalne. Mam nadzieję że choć troszkę Cię przekonałam i zapewniam nie jestem chemiczką ale lubię wiedzieć z czego jem i w czym przechowuję żywność. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagness
Witam, mam pytanko. Jak wygląda sytuacja, jeżeli chciałabym przenieść się z jednej dystrybucji do drugiej w innym mieście ( przeprowadzam się w najbliższym czasie i w obu miastach są punkty dystrybucyjne). Bardziej "opłaca" mi się zacząć być konsultantką w nowym mieście, czy jak trochę jeszcze mam czasu i chęci to w obecnym miejscu zamieszkania i później wraz z przeprowadzką przenieść się? I jak wygląda sprawa ewentualnych reklamacji. Musiałabym je zgłaszać w dystrybucji, w której zakupiłam towar, czy mogę właściwie wszędzie ( czyli również w nowym miejscu zamieszkania )??? Proszę o informację osoby, które znają się na tym bardziej niż ja ;) dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domel 81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domel 81
Proszę mi napisać jak pozbyć się przebarwienia na misce do ciasta drożdżowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka18
Do domel81 Przebarwienia na wszystkich miskach tupperware mogą zejść smarując lekko olejem i wystawić na słońce ja tego nie stosowałam ale tak mi wyjaśniła moja menadżerka w dystrybucji. Do Danges ; Jak wygląda sprawa przeniesienia to dokładnie nie wiem ale na pewno będzie opłacać się zacząć działalność już teraz bo od razu zarabiasz a reklamacje możesz składać w każdej dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 13
Witam wszystkich:) Czy ktoś mógłby podać mi sprawdzony przepis na dania z Ultra Plus? Z góry bardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam do Majka 13 ja w Ultra Plusie piekę mięso: wieprzowe karkówkę, schab ze śliwkami, itp oraz kurczak w całości tak i w kawałkach ... po nad to zapiekam w nim zapiekankę makaronową, lazzanie ... ale najlepiej smakuje mi bigos ... Bigos w Ultra Plusie 1 kg kiszonej kapusty pokrojonej 5 białych kiełbasek (ja osobiście daję normalną kiełbasę pokrojoną w kostkę grubszą i podsmażam ją trochę, albo jak mam mięso tzw bigosowe też dodaję) 2 kostki rosołowe grzybowe 2 cebule (osobiście nie dodaje) 30 dag pieczarek liść laurowy 2 łyzki koncentratu pomidorowego (w orginale nie ma go) sól pieprz majeranek - tzw. przyprawy do smaku wg uznania Wykonanie: kapustę podzielić nożem na dwie części, jedną włożyć na spód ultra plusa, na wierzch ułożyć kiełbasę cebulę pieczarki podsmazone wcześniej na patelni, przykryć drugą warstwą kapusty, całość zalać rozpuszczonymi w wodzie kostkami rosołowymi z dodatkirm koncentratu pomidorowego, posypać przyprawami, zamknąć i piec w temp. 200 stopni około 1 godziny, po tym czasie ostrożnie otworzyć i wymieszać życzę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka13
Mellko, bardzo Ci dziękuję:) Na pewno zrobię bigos wg Twojego przepisu. W swoim ultra plusie. Jeszcze go nie wypróbowałam:) Gdy robię swój bigos w garnku, to też zawsze dodaję koncentrat pomidorowy. Robiłaś może też ryż z warzywami mrożonymi i pałkami z kurczaka? Moja znajoma mówiła, że próbowała, ale nie znała tych proporcji. Bardzo Ci dziękuję za przepis i pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie ma za co :) tej potrawy "ryż z warzywami mrożonymi i pałkami z kurczaka" nie robiłam mój mąż nie lubi zbytnio ryżu :( podaję jeszcze przepis na "Pieczony kurczak cytynowy": 1 cały kurczak ok 1,6 kg dokładnie umyty i osuszony ręcznikiem (nie mrozony !) 1 mała przepołowiona cebula 1 przepołowiony ząbek czosnku szczypta czarnego pieprzu 1/2 łyzki roztopionego masła lub po prostu oliwa z oliwek 700 g młodych ziemniaków 1 średnia cytryna podzielona na 8 części 1 i 1/2 szklanki bulionu (może być z kostki) 1 łyżeczka ziół prowansalskich lub innych ulubionyhc przypraw: majeranek, rozmaryn, tymianek Wykonanie: nadziwamy kurczaka cebulą oraz czosnkiem i posypać pieprzem, ułożyć kurczaka w Ultra plusie piersiami do góry, posmarować piersi i udka masłem, ziemniaki oskrobać i pokroić na połówki (większe na cztery), ułożyć ziemniaki i ósemki cytryny wokół kurczaka i polać je bulionem, całość posypać ziołami, wstawić do nagrzanego do 190 - 200 stopni piekarnika i piec ok 1 do 1,5 godziny, zrobić sałatę lub inną surówke i obiad gotowy SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka13
Dzięki:) Bardzo mi pomogłaś, bo szukałam w goglach i nie mogłam znaleźć:) Namówiłam męża na zakup Ultra plusa, jakiś czas stał w szafce i nie mogłam się za niego zabrać. Dopiero od niedawna zaczęłam interesować się produktami tupperware. Ściskam Cię mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×