Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość mma19
agga 44 - miałam ten sam problem, ale okazało się, że pokrywkę trzeba na siłę wcisnąć. Dociśnij dokładnie bo na pewno pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Agga44 i mma19 - co do przykrywek to jest taki sprawdzony sposób. Jeżeli przykrywka jest za ciasna to trzeba ją przelać wrzatkiem i założyć na pojemnik do całkowitego wystygniecia. Dotyczy to przykrywek wszytki oprócz tych z silikonową uszczelka. W tym drugim przypadku to przelewamy pojemnik. W przypadku gdyby pokrwka była rozciagnieta (nalałysmy gorąca potrawę i przykryłysmy - przykrywka pod wpływem temperatury ulegnie rozciągnięciu i nie bedzie szczelna) wtedy pokrywke wkładamy do zamrażalnika na jakiś czas i na pojemnik - powinna się dopasować. Gdyby te sposoby nie zdały egzaminu to pozostaje tylko reklamacja. Pojemniki powinny sie dobrze zamykać i bez problemu. Jeżeli coś się dzieje to przypominam o gwarancji 30 letniej. Korzystając z okazji zycze wszyskim zdrowych o pogodnych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie - jak kisić ogórki w miskach Nowa Fala??? zalałam ogórki zalewą (letnia woda z solą i przyprawą do kiszenia ogórków), ale po 3 dniach pojawiła się pleśń z góry dziekuję za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do konsultantek, czy będąc gospodynią prezentacji i osiągając wymagany obrót mogę dwukrotnie skorzystać z promocji. Tzn. raz wybierając produkt z katalogu i dodatkowo skorzystać jeszcze z bonu rabatowego w ramach promocji Hochland, czy muszą być to dwie oddzielne prezentacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wskazówki o bazylu - pokrywka dopasowała się i nic juz nie cieknie z pojemnika.wygądało to na wadę fabryczną. mam inne bazyle i nie było takich problemów. Obecnie testuję wybawianie poświątecznych przebarwień na miskach. to słońce naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelkimorelki- na 1 l wody dodaję i łyzkę soli, z tymże wodę dodaję bardzo gorącą najlepiej wrzącą (na drugi dzień ogórki są małosolne). Raz mi się zdarzyła pleśń-przy bardzo wczesnych ogórkach, które są zbyt nawożone i sztucznie pędzone. Andzie 36- promocja Hochland nie przeszkadza w nabywaniu nagród przez gospodynie (jedna nagroda z ulotki z promocjami i druga z katalogu za punkty z tzw Pucharu Gospodyń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
pozdrawiam wszystkich mam pytanie do konsultantek, cy wiecie już co jest w nowej ofercie, bo chcę zrobić prezentację a miski allegra nie bardzo ni pasują, jeżeli wiecie to napiszcie jakie prezenty są dla gospodyni. dzięki z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
W nowej ofercie od poniedzialku ( 12.04 do 09.05 ) będą: Silikonowa księżniczka - 84,90 PLN Niezbędna trójka 600 ml - 15,00 PLN Teczowa szklarnia 4,2 l - 68,90 PLN Miska NF 4,3 l + sito ( zielona ) - 66,90 PLN Dzbanek NF 2 l + 2 kubki żółty i zielony - gratis - 52,90 PLN Lub wiekszy zestaw: Dzbanek NF 2 l + dzbanek NF 1 l + 4 kubki gratis - 2 żółte i 2 zielone - 95,80 PLN Kompakty z zieloną pokrywką: 890 ml + 1,1 l - 42,90 PLN 240 ml + 440 ml + 690 ml - 36,70 PLN KKSK patelnia bez teflonu - 24 cm - 490 PLN OB. - miska NF 2,5 l + szczypce - 36,80 PLN ATT - maselniczka NF zielona - 9,99 PLN Jako podziękowanie dla gospodyni: Sprzedaż 300-559 - bazyl 500 ml ( katalogowy) Pow. 560 - warzynik 4,3 l z kratką + PG Pow. 760 - warzywnik 4,3 l z kratką plu warzywnik 8,5 l z kratką Pow. 960 - 3 warzywniki z kratkami : 4,3 l + 6,5 l + 8,5 l Dodatkowo przy sprzedaży 1160 PLN - karuzela biało - czerwona za 39,90 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
bardzo dziękuję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matus
Do AKSY Czy ta wieprzowina w ultra którą podawałaś w marcu do kuchenki mikrofalowej wyjdzie w kuchence gazowej??? Drugi mój problem to nie mogę nauczyć mojej rodziny korzystania z pojemników Tupper. Chyba przejdę na osobną kuchnie. Zawsze mąż zostawi niezamknięty pojemnik:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matus- wieprzowina wyjdzie też w piekarniku gazowym czy elektrycznym, nalezy jednak pamiętać żeby naczynie umieścić minimum 5 cm od grzałki (górnej i dolnej), nie używać funkcji "grill" i ja nie uzywam termoobiegu (choć tu zdania są podzielone ;))-tylko "góra - dół'" (dla ultra + temp. max 230 stopni nie dłużej niż 2 godz.) Jeli chodzi "o miseczki dla męża" to ja moim klientkom polecałam miseczki z zamknięciem ekspressowym (np. szczęśliwe trio)- naciskasz środek , tam gdzie wskazują trzy strzałki i gotowe (nawet mężczyzna obsłuży prawidłowo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matus
Bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może wiecie jak długo trzeba czekać na zareklamowany pojemnik.Od czego zależy czas oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , chciałam zapytać o mini łyżkę silikonową jest super , mam ją nie cały miesiąc i popękał mi silikon biały , czy mogę ją reklamować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioda
Oczywiście że mozesz reklamować tę łyzkę silikonową,,,a nawet wiecej: powinnaś reklamować:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, mam pytanie do aksy: jak robisz makaron z groszkiem w cudzie? razem "gotujesz" czy łączysz składniki po ugotowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Andzia36 - czas oczekiwania na reklamacje jest rózny, zalezy to m.in, od tego czy pojemnik reklamowny jest w katalogu czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumka- wrzucam do cudu makaron z odcedzonym groszkiem z puszki. Im grubszy makaron tym dłużej musi się "gotować". Typ świderki ok 12-15 minut. Ważna jest jakość makaronu, a najważniejsze żeby był mąka pszenna typ.durum. Ja kupujei w Biedronce chyba się Pastorimi nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia111 kupiłam go z oferty dla gościa prezentacji.pojemnik ma typową wadę fabryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Andzia36 - oddaj pojemnik dla konsultantki. Pisałam, że termin rozpatrzenia reklamacji zależy od tego czy ten pojemnik pomimo, że był w ofercie jest pojemnikiem, który jest w katalogu czy też nie. Zdarzają sie promocje na produkty katalogowe i takie których nie ma w katalogu a są tylko w ofercie specjalnej. W tym przypadku możesz wymienić na inny lub czekac na rekalmacje. W przypadku produktow które są w katalogu reklamacja trwa krócej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję noży santoku (tak się chyba nazywają ;) i bloku do noży. Czy ma może ktoś na sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
jak byłam ostatnio na - chyba tak nazywają w dystrybucji - kulinariach jako gospodyni prezentacji to mówili tam o kluseczkach carbonare, nie wiem czy dobrze napisałam, jak ktoś ma przepis na "to coś" to bardzo proszę, bo kiedyś kupiłam kluseczkomanię i właściwie wykorzystuje ją tylko do robienia klusek z lanego ciasta do zupy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Bhaw - wydaje mi się że przepis na te kluseczki jest w przepisach do kluseczkomani. Sprawdzę w domu to Ci napisze. Aksa - ja mam blok do nozy ten co byl w katalogu. Co do noża Santok to niestety - mam je duzy i mały są rewelacyjne. Z tego co wiem to moje wszystkie dziewczyny je używają. Jezli były w konkursie to najprawdopodobniej pojawią sie w sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alca, ile kosztuje u Ciebie blok? Może 2 szt będę potrzebować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam Aksa 60 zł z kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Bhaw - te kluseczki są w przepisach do kluseczkomni. Kosztują 5,9 jezeli potrzebujesz przepis na "cito" to daj znać. Przepiszę Ci go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
Alcia 111 jak możesz to bardzo proszę, wypróbuję je, przy najblizszej okazji zamowię sobie przepisy. z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Bhwa podaję przepis na Kluseczki a'la Carbonara Kluseczki twarogowe przygotowane wg przepisu podstawowego (1/2 porcji): 4 l gotujacej,poolonej wody, 250 g chudego twarogu, 300 g maki pszennej,4 jaja, 1 łyżeczka soli, 100 ml letniego mleka, gałka muszkatołowa. Napisałam Ci cały przepis podstawowy i teraz dalej: 100 g szynki, 200 g cebuli, 80 g parmezanu, 80 g masła, 200 ml śmietany kremówki, 1 pęczek szczypiorku. Przygotowac kluseczki twarogowe z przepisu podstawowego z 1/2 porcji. Szynkę pokroic w paeczki. Cebulę w paseczki za pomocą Tarki Finezja (D72), Parmezan zetrzeć na Francuskim Młynku. Masło rozpuścić, dodać cebulę i podsmażyć. Dodać szynkę, kluseczki i smażyć. Pokroić szczypiorek. Wymieszac wszystko ze smietaną kremówką, odparować, dodac połowe parmezanu,odczekać aż do uzyskania kremowej konsystencji. Zdjac z ognia i podawać. Na koniec posypac reszta parmezanu i pokrojonym szczypiorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki alcia, moje "znajome" zrezygnowały z bloku :(. Piszę dopiero teraz, bo jestem na diecie i celowo rzadko zaglądam na wątki kulinarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
alcia111 bardzo dziękuję za ten przepis muszę jak najprędzej je zrobić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×