Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość kkjolka
Wszystkie przepisy są po 5,90 czyli cena do przyjęcia. Ultra+ niestety 29,90. Ale chyba też go zamówię. Zwłaszcza że moja mama też ma to naczynie, więc chętnie poznamy nowe przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
ElaK a może ty masz coś fajnego z przepisów w zanadrzu? Chętnie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukam też swoje zasoby. Czy coś Ciebie szczególnie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
dzięki, blog przejrzę przy czasie. A jeśli chodzi o przepisy to może coś co ty najczęściej serwujesz rodzince, np obiadowe czy coś na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dalej czekam na moj Francuski Mlynek :-( - na szczypce i na tluczek - na tluczek sie ciesze najbardziej,bo moj stary wyglada jak po wojnie. Moze dzis beda ;-) Co do Cudu - robilam w nim niedawno "koperkowa" wg mojego przepisu - wyszla calkiem-calkiem ;-) Bez kostek! Chodzi teraz za mna ryzoweczka, a do niej pulpety drobiowe z Cudu...cudo normalnie :D! Do micro-max pytanko: ja tez sie boje ceny micro-maxa ;-), ale - jak poczytalam opinie powyzej to mnie sie zachcialo cos takiego uzywac...ten kurczak po chinsku...poezja... Teraz - dylemat i pytanko: ile Was kosztowal micro-max w promocji? I - do "micro-max" - pytanko: dzieki za nietrafionego linka z grupera, chodzil za mna ten Chef Salad, ale kosztuje ponad 300 pln, 5 minut temu zakupilam go na gruperze - bo ja go widzialam w akcji - 99 zl razem z przesylka to wrecz jak za darmo! Podziekowanka raz jeszcze! ElaK, dzieki za bloga, zawsze to inspiracja ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Micro Max jakieś dwa tygodnie temu był w ulotce w cenie 249 zł. Cena katalogowa 399. Jest różnica. Ponawiam moje pytanie. Czy jest ktoś, kto wie, na jakich warunkach można zakupić dla konsultantki, produkt demo z rabatem 40%? Moja menadżerka powiedziała, że muszę mieć zamówienie za min. 400 zł, żeby kupić sobie taniej. Czy jest gdzieś jakiś regulamin, z którego można dowiedzieć się takich informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
W dystrybucji Poznań Wschód produkty na wzór można zakupić przy zamówieniu w cenach katalogowych za 100zł. Twoja konsultantka dąży do tego, abyś była aktywna na minimum 400zł chociaż raz w okresie rozliczeniowym. Nie ma ograniczeń co do ilości zamawianych wzorów jednorazowo. Masz prawo do każdego produktu raz po cenach wzoru :) Nie wiem jakie są regulaminy w innych dystrybucjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis do ULTRA PLUSA fajny szatkujemy słodką kapustę doprawiamy przyprawą do kapusty czy bigosu liść laurowy ja daje jeszcze bazylię oregano majeranek wymieszać przełożyć do ultra plusa, robię to w tym 3 litrowym na wierzch układam plastry karkówki wcześniej doprawionej na mięso daje dwie poszatkowane cebule i zalewam sosem pomidorowym 150-200 ml wody do szejkera jeden przecier pomidorowy ząbek czosnku wgniatamy , może być mini kostka czosnkowa knora wszystko wymieszać i wylać na mięso wstawić do nagrzanego piekarnika 210 stopni pieczenie góra dół 1 h 20min robię to dla 4 - 5 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
Do MamaZonaKobieta: czy mogłabyś podac przepis na tę ryżóweczkę? Brzmi intrygująco. Do EliK: wyszedł mi jogurt z cudu!!!!!!!!!!! Z termosu natomiast nie, choć była to ta sama mieszanka mleka i jogurtu. W porównaniu z wcześniejszymi razami podgrzałam mleko nim wymieszałam go z jogurtem i dopiero umieściłam w cudzie. Wtedy było i mleko i jogurt w temp pokojowej. Jogurt był Bakomy a mleko z folii naszej lokalnej produkcji 2%. A tak poza tym przypadkiem na puszce kukurydzy znalazłam ciekawy przepis na przystawke do mięsa: 1 puszka kukurydzy podsmażyć na patelni na masełku, dodać 200g pokruszonego sera feta greckiego i podgrzewac, aż ser się rozpuści. Doprawić solą i pieprzem. Podawać na gorąco. Muszę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
Mam też pytanie: co myslicie o garnuszku ryżowym? Jakie ma zalety? Warto go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
A ja w Ultra+ robię taką potrawę: dzielę sobie formę (tę 3l) na pół. Na jednej układam pokrojone w plastry surowe ziemniaki, na drugiej połowie kiszoną kapustę doprawioną liściem laurowym, może być kminek, ziele angielskie, pieprz itp. a na to układam przyprawione mięsko: żeberka lub też właśnie karkówkę. To wszystko zapiekam 1h 10min. Mam w ten sposób cały obiadek dla mojej rodzinki. A dla mojego maleństwa na wierzch ziemniaczków układam kawałek drobiu i marchewkę i wszyscy są syci i zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Dzięki za info. Czyli najlepiej uderzyć do źródła, czyli do dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest też taki fajny obiadek w ultra plusie 3l na spód naczynia 2-3 poszatkowane cebule lekko posypać vegetą na cebule surowe ziemniaki w ćwiartki a na ziemniaki robimy i kładziemy roladki ; kawałki mięsa gulaszowego doprawiamy przyprawą i zawijamy w plastry boczku ( 0,5 kg mięsa 10 plastrów boczku ) możemy zawinąć też razem kawałek marchwi i spinamy wykałaczką przykrywamy ultra plusa pokrywą i do rozgrzanego piekarnika 200 stopni 1 h 15 min i obiadek gotowy robiłem to na pokazie wszystkim bardzo smakowało jeśli ktoś chce może zrobić więcej roladek m.dyba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrr
Czy ktoś wie co będzie w następnej ulotce promocyjnej? Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kkjolka, ja mam ryżowy garnuszek i jest rewelacyjny. Ja gotuję w nim ryż, kasze gryczaną i jęczmienną i są zupełnie inne - lepsze niż normalnie ugotowane. Ostatnio zaczęłam też gotować w nim ziemniaki i wychodzą rewelacyjne w krótkim czasie. Moja konsultantka mówiła że gotuje nim zupy czy ryż z warzywami i piersiami z kurczak ale ja jeszcze tego nie próbowałam. Cena garnuszka już mi się dawno zwróciła, więc polecam! Ja mam już sporo produktów tupperware i jestem z nich bardzo zadowolona i używam ich bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, tyle sie napisalam przepisu - dopiero znalazlam wolna chwile i...zamknelam karte przez przypadek. Napisze jutro! Ja mlynek jednak odbiore dopiero 28-go :-(. Nio nic to, wazne, ze bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryzowka: Marchewki, pietruszka, selerek, kawalek pora - zagotowac - na bulion. Mozna na miesie, ja staram sie zupy na warzywnych wywarach robic. Cebulka - ja szkle i dodaje - kolorek ladniejszy nadaje. Szczypta kurkumy - wtedy wyjdzie zolciutka ;-). Oczywiscie - ziele angielski, listek laurowy, ja daje 2-3 gozdziki - niepowtarzalny aromat. Mozna dodac groszek, mozna cukinie - fajnie wyglada. 1,5-2 szklanki ryzu - ugotowac. Mozna pewie w Garnuszku Ryzowym - ja nie mam :-). Dodac do zupy Niektorzy gotuja Warzywka - jak kto lubi. Mozna pokroic wsio poza porem i zostawic w zupie. Ladnie i smakowicie - z pulpetami to niemal klasyczny eintopf. Pulpety - miesko drobiowe - zmielic. Dodac kaszy manny (ok. 1-2 lyzki).Bialko jajka - zlepiamy - do cudu, zalac wrzatkiem - pol godzinki - i gotowe. Mozna dodac szczypte przyprawy do piernikow Kamisa - to zupelnie nowy smak pulpetow. Polecam! Pulpety do talerza zupowego, zalac zupka, posypac zielonka i gotowe. Na wierzch - natka/koperek. Jak sie da bule - to juz calkiem jednodaniowy obiad ;-). Naprawde ten garnuszek taki rewelacyjny? Bo ja mam jajeczny i omlety z niego takie pomarszczone wyjezdzaja :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę kupić wiadro na kapustę,są na allegro,ale co to znaczy odpowietrzyć w tym przypadku,w jaki sposób?Proszę niech to ktoś mi wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIS123
JOGURT Z CANDY 1 l.mleka ( letniego ) 1 jogurt naturalny Zamykamy szczelnie w Candy na 24 h . Potem dodajemy owoce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica74
Witam, czy jest tu moze jakas konsultantka z okolic Trojmiasta? jestem zainteresowana kupnem zestawu Ultra Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowana opiniami na temat woka z serii KKsK. Są 2 rodzaje: z teflonem i bez. Bardziej interesuje mnie wersja bez teflonu. Wszelkie opinie i rady mile widziane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnuszki ryżowe i makaronowe są świetne bo to tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie związane z przechowywaniem sałaty masłowej w szklarni. Co prawda, słyszałam o zaletach trzymania w balonie ale jest on po prostu za mały na sałatę więc przypomniałam sobie o szklarni. Czy szklarnia z sałatą musi być trzymana w lodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×