Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Witam! Dwa pytanka do doswiadczonych Pan - kazde z innej beczki: 1. wczoraj wyslalam zgloszenie/chec zostania konsultantem. Ile - mniej wiecej - czeka sie na odezw. Naleze do niecierpliwych ;-). 2. Ktory dzbanek - wiele o nim slyszalam dobrego - pozwala uzyskac kompot bez gotowania?Ten Nowa Fala czy inny? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
witam 1.Jeśli chcesz zostać konsultantką na terenie Poznania możesz być nią już dzisiaj - nie wiem ile czeka się na odpowiedź zgłoszenia :) 2. Tak, to dzbanek Nowa Fala - katalogowy niebieski lub promocyjny ciemno fioletowy Czy jeszcze na jakieś pytanie mogę odpowiedzieć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diamonths Poznań - sliczne dzieki. Niestety - nie z Poznania, jestem z zach-pom. Konsultantka chce zostac bardziej dla siebie, ale - jak mi sie uda sprzedac co nieco - nie bede plakac ;-). Wczoraj po prostu wyslalam zgloszenie via net - ze strony Tupperware i...cisza :-( Slicznie dziekuje za odpowiedz odnosnie dzbanka, wlasnie sie na niego napalilam ;-). Jak bede miala pytania, osmiele sie zadac je tutaj - liczac na odpowiedz! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Podaj miasto to dam Ci numer telefonu do najbliższej dystrybucji. Tak najprościej. W każdy poniedziałek są spotkania - dowiesz się od czego muchy zdychają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa54
WITAM . JESTEM KONSULTANTKA Z KOSZALINA ,JEZELI JESTES Z TYCH OKOLC CHETNIE POMOGE. PODAJ SWOJEGO MAILA LUB TELEFON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa54
WITAM. JESTEM KONSULTANTKA Z KOSZALINA.JEZELI JESTES Z TYCH OKOLIC CHETNIE POMOGE.PODAJ SWOJEGO MAILA LUB TELEFON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bealew65
Witam. Jestem konsultantką z Bydgoszczy. Wszystkie panie chętne do poznania firmy lub do współpracy zapraszam do kontaktu mailowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich chętnych z okolic Wałbrzycha do współpracy z Tupperware.Mieszkam w Świdnicy,chętnie zaopiekuję się nowym konsultantem.Proszę pisać na emeil.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich chętnych z okolic Wałbrzycha do współpracy z Tupperware.Mieszkam w Świdnicy,chętnie zaopiekuję się nowym konsultantem.Proszę pisać na emeil.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich chętnych z okolic Wałbrzycha do współpracy z Tupperware.Mieszkam w Świdnicy,chętnie zaopiekuję się nowym konsultantem.Proszę pisać na emeil.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprostowanie!!!!! Mój prawidłowy email: rozan22@poczta.onet.pl.Przepraszam za pomyłkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupperware * magic 1,5l * jakie sa jego zalety? bardzo prosze o napisanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupperware * magic 1,5l * jakie sa jego zalety? bardzo prosze o napisanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupperware * magic 1,5l *,,,noz uniwersalny? mam chec sobie kupic te rzeczy jakie sa ich zalety? bardzo prosze o wyczerpujace jasne odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KULKA 46
PRZESTAN TRUC,ZAPISZ SIE DO TAPPER ZOSTAN KONSULTANTEM LUB ORGANIZUJ PREZENTACJE TO BEDZIESZ WSZYSTKO WIEDZIALA,A JAK KUPUJESZ NA ALLEGRO TO NIECH CI WYCZERPUJACEJ WYPOWIEDZI UDZIELI ALLEGROWICZ.I DA CI NA TE PRODUKTY GWARANCJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
A ja właśnie zakupiłam Micro maxa, co prawda z przepisami, ale wolałabym poczytać od praktykujących gospodyń co przygotowują z jego pomocą. Byłabym wdzięczna za każdą uwagę i wskazówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Witaj kkjolka! Widzę, że tłumy zmierzają Ci z pomocą, więc może ja wrzucę swoje dwa zdania. Korzystam od jakiegoś czasu z Micro Maxa - mam ten fioletowy - cudo ;) Plusy znasz, minusy? chyba, że masz starą mikrofalówkę to dużo zużyje prądu, ale tak to same superlatywy. Moje wskazówki? - nie lej za dużo wody na dno kiedy parujesz mrożoną rybę, puszcza dużo wody i może Ci zalać zmywarkę, - sól warzywa po ugotowaniu, szybciej się ugotują niż solone, - nie paruj pora, robi się gorzki, przynajmniej mi zawsze sie robi gorzki, - pokrojone warzywa szybciej się uparują, - możesz dodawać skórkę cytrynową do wody jak parujesz rybę lub jak parujesz banany możesz dodać olejku esensji Tupperware pomarańczowego, - kiedy parujesz chińskie pierożki, dno wyłóż liśćmi sałaty, mimo gładkiej powierzchni MikroMaxa ciasto wonton lubi się przykleić, - warto zainwestować w kokilki - flany, desery, jajka parowane są niesamowicie dobre :) Jak sobie jeszcze coś przypomne napiszę! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam na imię Mariusz jestem konsultantem firmy TUPPERWARE bardzo jestem zadowolony z produktów prowadze sprzedaż i organizuję PARY inaczej zwane prezentację u gospodyni w domu ŁÓDŹ PABIANICE i okolice zapraszam do współpracy osoby zainteresowane prosze pisać m.dyba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam na imię Mariusz jestem konsultantem firmy TUPPERWARE bardzo jestem zadowolony z produktów prowadze sprzedaż i organizuję PARY inaczej zwane prezentację u gospodyni w domu ŁÓDŹ PABIANICE i okolice zapraszam do współpracy osoby zainteresowane prosze pisać m.dyba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
Dzięki diamonths! Cenię sobie Twoje wypowiedzi a i te rady wezmę do serca. Na razie skupiam się na gotowaniu obiadków w Micro Maxie, bo i zdrowo (mam 2 małe córeczki) i szybko. A że wszystkim smakuje to tym bardziej z niego korzystam. Polecam klopsiki z mięska mielonego, roladki drobiowe z farszem z serka topionego i pieczarek (to mojej rodzince najbardziej smakuje). Nie wspomnę już o zwykłym fileciku drobiowym czy rybnym. A wszystko to z warzywami i ziemniaczkami w 30 min. Do tego sosik koperkowy z Mix Maxa i rewelacja! Nie próbowałam jeszcze niczego na słodko, ale tymi bananami to mnie kusisz, tylko skąd wezmę tę esencję... w regularnej sprzedaży tego nie ma, a wiem, że była dostępna pod pewnymi warunkami dla konsultantów, tylko że nie wszyscy je mogli spełnić... Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiła ostatnio jajeczny garnuszek, moj omlecik jest jakiś taki suchy:( macie jakieś sprawdzone sposoby na to żeby ładnie wyrósł i był mięciutki? Ile soli dodać bo zawsze wychodzi mi mało słony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ma ktoś jakieś fajne przepisy do Micro maxa bardzo bym poprosił m.dyba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ma ktoś jakieś fajne przepisy do Micro maxa bardzo bym poprosił m.dyba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy ma ktoś doświadczenia z robieniem jogurtu w kubeczkach tupperware z wykorzystaniem cudu kuchennego? Ja robiłam w oparciu o jogurt naturalny Zotta i niestety, porażka. Nie wiem, co mogło być przyczyną bo zrobiłam dokładnie według przepisu. W kubeczkach zamiast jogurtu było coś w rodzaju serwatki. Wszelka pomoc i sugestie mile widziane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa54
DO ELI K. WITAM. JOGURT DOMOWY. 1L MLEKA /Z FOLII/ 250G JOGURTU NATURALNEGO WYMIESZAC MLEKO Z JOGURTEM W DUZEJ MISCE DO CIASTA ZA POMOCA TRZEPACZKI.PRZELAC DO KUBECZKOW, NIE PRZYKRYWAC WLOZYC DO CUDU KUCHENNEGO. DO CUDU KUCHENNEGO WLAC WRZATEK DO POZIOMU OK 1 CM PONIZEJ KRAWEDZI I ZAMKNAC CUD KUCHENNY. POZOSTAWIC PODS PRZYKRYCIEM 5-6 GODZ. WYJAC KUBECZKI ,PRZYKRYC POKRYWKAMI I WSTAWIC DO LODOWKINA 2 GODZ.PRZEZ 8-10 DNI JOGURT NADAJE SIE DO SPOZYCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Teresy54: Bardzo dziękuję. Ja miałam w zasadzie identyczny przepis. Zastanawiałem się tylko nad mlekiem bo nie było żadnych szczegółów. Wzięłam więc z lodówki mleko z kartonu (1,5%) UHT i jeszcze dodatkowo je przegotowałam. Wystudzone wymieszałam z jogurtem naturalnym itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanusiowa
Witam serdecznie. Właśnie zakupiłam ultra plus 5,7 + 3,3 + 1,2. Czy macie może jakieś sprawdzone przepisy na z wykorzystaniem ultra? Zgrubnie przejrzałam forum, ale jest tego kilka stron. Na pewno nie wyłapałam wszystkich przepisów. Będę wdzięczna za przesłanie na maila (emilia.dominiak@gazeta.pl). Wczoraj miałam prezentację z wykorzystaniem tego pojemnika. Pani przyrządziła mi udka z kurczaka (przyprawione przyprawą do kurczaka), karkówkę (przyprawy wg własnego uznania). Na spód poszła kapusta kiszona (z przyprawami, marchewką, ketchupem, cebulą i co tam kto woli), z boku ziemniaczki pokrojone na 4. Na to kurczak i obok karkówka. Całość poszło na 1.5 h do piekarnika, na 220 stopni (po jakiejś godzinie zmniejszono do 200 stopni). Grzałki góra, dół, bez termoobiegu. Po tym czasie wszystko było przepieczone, warzywa ugotowane. I co najciekawsze, żadna z potraw nie przeszła smakiem innej. Kurczak nie przeszedł przyprawą z karkówki, i odwrotnie. Mam nadzieję, że będę zadowolona z tego zakupu. Super rozwiązanie na imprezy. Wszystko w jednym garnku, nie trzeba niczego dodatkowo pilnować. Suuuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Co do Ultra Pro to ja je traktuję, jak każda inna forma do piekarnika. Piekę w nich ciasta (3,3l), gotuję w piekarniku rosół (5,7l), na (1,2l) piekę np jabłka z kruszanką, albo ustawiam je warstwowo i jednocześnie na dole dochodzi potrawka z wołowiny w czerwonym winie, a na górze piecze się placek i nic nie przechodzi zapachami. Robię w nich też powidła, cudownie się w nich redukuje przecier pomidorowy, nasza dystrybutorka potrafi w 5,7l upiec 3 kaczki nadziewane jednocześnie. Wszystko piecze się ok 50% czasu krócej, jest bardzie soczyste i mimo przykrywki ma spieczoną chhruiącą skórkę. Napewno nie będziesz żałować zakupu. Szczerze gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×