Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość teresa54
zamow sobie u konsultantki przepisy do Rogalomani kosztuja 5,90. Sa bardzo fajne i sprawdzone.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
ROGALOMANIA na cieśnie francuskim - z czekoladą nutellą, z dżemem, z masą orzechową, z białym serem na słodko, same posypane cukrem, - na słono z szynką i serem żółtym, z fetą i bazylią, z mozzarellą i bazylią, z pastą z suszoych pomidorów, z pasztetem, z łososiem wędzonym z koperkiem, z kiełbaskami koktajlowymi, i podobna można robić z ciasta drożdżowego. inną opcją jest wykrojenie trójkątów jak na pizze i posypanie ich startym serem i posmarowanie sosem pomidorowym. W zasadzie ograniczeniem jest wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccm
kończy się właśnie największe party świata. Pierwszy raz od 6 lat tak mało zarobilam robiąc tak dużo.Nieciekawa oferta i śmieszna marza na lepsze ofert.Dziękuję Pani Karinie! Z całym szacunkiem do TUPPERWARE ktore używam i cenię -zmieniam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwucha_2005
Proszę o informację czy w Wolsztynie (wlkp) jest jakieś centrum dystrybucji?? Wiem, że kiedyś (3 lata temu) było możliwe zamawianie/odbieranie produktów w Wolsztynie. Jestem zainteresowana pracą w Tupperware, pod warunkiem, że nie będę musiała dojeżdżać 40 km na spotkania a menadżerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Oficjalnej dystrybucji nie ma :( , mogę podać namiary na Zieloną Górę - 606829070, albo zapraszam na maila diamonths@tlen.pl (Poznań) może znajdziemy jakieś rozwiązanie i to Ty założysz dystrybucje w Wolsztynie :) Do ccm - a może napisz bezpośrednio do Pani Kariny - jak ja mam problem z szefem do ide do niego osobiście, a nie wyżalam się innym. Ja miałam najbardziej efektywne 5 tygodni - mało pracy, dużoooo zamówień. Może musisz zmienić system pracy, a nie pracę :) Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości i ciepełka w te zimne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
do wyżej -dziękuję za radę,ile czasu pracujesz w TUPPERWARE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
i nie napisałam że mam mało zamówien,tylko małe zarobki.Do tego,w odroznieniu do lat wstecz Party charakteryzowalo się świetną ofertą i znaczną zniżką na up.Znaczną tj.30-40% i nie powiązaną z innymi ofertami. No ale to było i nie wróci ot co. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z cmm i bardzo mała zniżka na ultra pro porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
tak, tuta się zgodzę - 160zł zniżki za zestaw UP to rzeczywiście słaba oferta - już mogli zrobić 500zł za zestaw, zestaw Neo też zupełnie nie trafiony, nie pamiętam poprzednich ofert, ale i tak nie jest źle. Ale może upusty są niższe, bo ceny nie idą tak w góre, wciaż ta sama cena w katalogach, bez względu na cene euro i paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
diamonts -wydaje mi się że pracujesz stosunkowo krótko i jesteś na etapie bezwzględnego zachwytu.Firma od jakiegoś czasu,wg mnie oczywiście, układa oferty lekko odrealnione, zakładając że i tak konsultantka zakręci się i jakoś to popchnie. A nagrody w konkursie na sprzedaz -śmiechu warte!!!!Żebym czasem nie mogla ich sprzedać-olejki i torebki! No nie każdy pracuje w TUPPERWARE dla prezentów i gadżetów- są tacy którzy potrzebuja kasy i tacy pracują długo a nie do momentu kiedy się nasyconą! Skarżę się bo jestem zawiedziona moim pracodawcą! To zdanie znacznej cześci mojej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
a jakie widzisz rozwiązanie tego problemu? ja bym chciała nauczyć się czegoś od konsultantki z większym stażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
nie ma rozwiązania bo jestesmy pionkami. Tylko się nam wydaje, że cośmożemy Firma sama wpadnie na pomysł żeby jednak coś zmienić kiedy tendencja spadku sprzedaży będzie się utrzymac dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmm zgadzam się z tobą nie każdy pracuje dla prezentów a oferta na największe party świata nendza j jeszcze ten mały upust na ultra pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmm zgadzam się z tobą nie każdy pracuje dla prezentów a oferta na największe party świata nendza j jeszcze ten mały upust na ultra pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Wasze opinie i w zasadzie pokrywają się one z tym, co mówi moja koleżanka, która jest managerem w południowo-wschodniej części Polski. Dwie najlepsze i najdłużej pracujące jej konsultantki odeszły. Na temat nowych w prywatnych rozmowach mówi tylko tyle, że dobrze, że są, bo są otumanione propagandą sukcesu i dla byle gadżetu staną na głowie. Ale niestety, narzucane przez jej szefostwo cele sprzedażowe są tak duże, że jej konsultantki nie wyrabiają i sama musi kupować towar, który potem sprzedaje poprzez pośredników na allegro. Ale kończy z tym, bo to nie ma sensu. Stres ogromny, kombinacje aby jakoś osiągać cele a pieniędzy coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
wiązałam przyszłość z firmą. Nawet coś tam osiągnelam. Niestety uważam że nowa strategia firmy jest odrealniona i uderza w nas, najmniejszych. Oczywiście ceny nie idą znacząco w górę ale firma odbija sobie obniżając nam zarobki (co z tego że jest marża menagereska skoro co rusz dochodzą nowe kryteria by ją otrzymać - np nowy konsultant jest nowy nie przy prezentacji startowej ale przy kolejnym zamówieniu, czy też mam ograniczony czas aby tą marzę mi wypłacono, nie ma się nic za oddanie grupy itd ).Naprawdę czuję się zawiedziona, nic nie dają rozmowy ze zwierzchnikiem, też jest pionkiem :-). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy warto kupić książeczkę z przepisami do Ultra Pro? Kosztuje bodajże 29,90 zł (na allegro 23 zł). A przy okazji, dostałam od znajomej w prezencie pólmisek griilowy ultra pro. Mam kilka innych naczyń ale nie pasują do niego. Wiem, że są 2 rozmiary: 2 l i 3,5 l. Wolałabym kupić od konsultantki ze względu na gwarancję. Ile takie naczynie 3,5 l kosztuje? Na allegro można kupić za 230 zł z pokrywką i przesyłką. Proszę o info na srt@srt.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnb
Witam ma ktos nowa ulotke od tyg 6 Monikaoliwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak warto kupić przepisy do ultra pro i warto też zakupić naczynie ultra pro jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak warto kupić przepisy do ultra pro i warto też zakupić naczynie ultra pro jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Ja uważam, że książeczkę z przepisami powinni dołożyć w gratisie do Ultra+. Ja też właśnie kupiłam te naczynia, ale nie kupowałam książeczki. Na internecie można znaleźć masę przepisów do tych naczyń. Na tym forum też jest dużo, trzeba tylko cofnąć się o kilka stron;) Aktualna ulotka jest na stronie tupperware. Ale nie ma nic ciekawego moim zdaniem. Może kolejna ulotka będzie bardziej trafna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też liczyłam, że w nowej ofercie będzie coś ciekawe, co mogłabym kupić trochę taniej ale niestety, dla mnie to porażka. Zresztą chyba od pewnego czasu te oferty są mało atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z wami drogie panie obecna ulotka jest taka sobie a przepisy do ultra pro można znaleźć na forum i jest ich sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z wami drogie panie obecna ulotka jest taka sobie a przepisy do ultra pro można znaleźć na forum i jest ich sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że wstępnie miałam już zaplanowaną prezentację jako gospodyni ale po tym, co widzę w tej ofercie, to się wycofuję. Nie potrzebuję gadżetów, "serduszek" i "pralinek"...Szkoda bo liczyłam na jakieś fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
No właśnie ja miałam prezentację w zeszłym tygodniu, i po tym jak zobaczyłam aktualną ulotkę, jestem bardzo zadowolona, że zdążyłam w czas. A teraz naprawdę wielka lipa. I aktualna jest na kolejny miesiąc. Tak więc kobietki, czekamy do marca, może wtedy się postarają. Współczuję bardzo konsultantkom, które będą miały pewnie ciężki miesiąc. Ja też dałam się wkręcić jako konsultantka, ale raczej nie mam zamiaru się wysilać. Fajnie, że będę miała okazję kupić coś dla siebie po niższych cenach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
doświadczone konsultantki mają "zapasy" na złe czasy,czyli beznadziejne promocje,których coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapasy zapasami ale dobra firma powinna tak działać, aby konsultantki nie musiały robić zapasów na "złe czasy". Poza tym, jak tak dalej pójdzie, to zapasy się skończą i trzeba będzie sprzedawać serduszka i inne bezużyteczne przedmioty. A to raczej nie wróży wzrostu sprzedaży. Oglądając najnowszą ofertę, naprawdę nie wiem, czym firma chce przyciągnąć ludzi do siebie. Co więcej, ja czuję się wręcz zniechęcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie w 100%. Ja sama z wlasnej i nieprzymuszonej woli zapisalam sie kilka dni temu "do Tupperware" jako konsultantka - zachecona glownie torba startowa. Bo - jak dla mnie, produkty sa calkiem ok (pomimo ceny - uwazam, ze lepszy drozszy, porzadny produkt niz...szajsik :P), ze startowki - zarowno mix-max, jak i cud kuchenny czy miska do ciasta sa swietne! I - tak samo jak Pani powyzej, z mysla, ze sama dla siebie moge co jakis czas cos kupic z upustem. Jako zakup "frycowy" - wzielam sobie zestaw Neo + Ultra Pro 1,5 w gratisie. Rowniez spojrzalam na obecna ulotke i....masakra :-(. Aha! Pytanko do uzytkownikow Tupperware. Jak sprawuja sie noze tej firmy? Tzn. seria KKSK, marzy mi sie taki porzadny komplet z blokiem wlasnie, bo moje obecne wolaja o pomste do nieba, boli mnie nadgarstek od krojenia ;-). Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×