Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Używałam kiedyś miskę do ciasta drożdżowego i powiem, że spisywała się świetnie. Poza tym dostaliśmy jakieś pierdoły, ale w sumie niepotrzebne i nie używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Wiem ze jeszcze prawie 2 tygodnie,ale czy sa juz jakies wiadomosci co bedzie na nowej ulotce? Tzn majowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że będzie ULTRA PRO 2Li pokrywa 800ml czerwone albo bakłażan prostokątne246,90zł tęczowe szklarnie 3,6l i 1l 87,70zł harmoniusz 950ml 26,90zł cud kuchenny 66,90 zł i jakieś talerze piknikowe i sztućce ale mało interesujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Ultra Pro będzie ZIELONE trawiaste... ...wciąż zbieram się do napisania przepisów na garnuszek ;) (a potrzebne są potrawy czy sam sposób gotowania ryżu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Dziekuje za info :). Szkoda ze najwiekszego ultra pro nie dadza na promocje! :( wyposazam kuchnie I w wiekszosci MUSZA :) to byc produkty tupperware :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Jeszcze jedno pytanko! Co bedzie w prezencie dla gospodyni w maju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie jakieś fajne pomysły na ziemniaki w UP? Moja rodzina zdecydowanie preferuje ziemniaki do obiadów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Potrzebuję, pilnie jakiś sprawdzony przepis na śledzia w ultra pro, może ktoś ma swój wypraktykowany przepis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuppermaniaczka
Witam Proszę o przepisy, liczę na Pani doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
w podziękowaniu będzie kilka misek z seri tristar czyli tych zamykanych "łokciem", jeszcze takich nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
Ja też dołączam się do prośby o przepisy na potrawy z garnuszka ryżowego. Szczerze mówiąc myślałam, że tylko ryż się w nim gotuje, ale jęśli można caaaaałe potrawy, to chętnie skorzystam. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuziaS
Witam, Jeżeli ktoś ma do sprzedania ultra pro 3,5l w cenie znacznie niższej niż katalogowa, to proszę o kontakt zuzia@srt.com.pl. Chętnie kupię też do kompletu wersję 2 l (wtedy już bez drugiej przykrywki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Orientuje się może ktoś, ile kosztuje sam pojemnik od rozdrabniacza małego? Mam w planie kupić ten większy, który jest w promocji, a dokupić tylko pojemnik od tego małego. I tym samym będę miała dwa w jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuppermaniaczka
Multi Rozdrabniacz Zestaw uzupełniający kosztuje 54,90 -cena katalogowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuppermaniaczka
Czy ktoś wie co będzie w promocji w nowej ulotce ? Dla Gości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysj1
Czy ja również mogę nieśmiało prosić o przepisy do ryżowego garnuszka? Nie chodzi o gotowanie w nim ryżu (to praktykuję dość często) lecz o gotowanie jakiś fajnych potraw z ryżem w roli głównej. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani:)
W katalogu jest zestaw uzupelniajacy do multirozdrabniacza za 54.90, do malego rozdrabniacza zestawu uzupelniajacego w katalogu nie ma :( ale mysle ze z pomoca konsultantki uda sie kupic maly pojemniczek np jako czesci zamienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisiowysoczek
chciałam zapytać ekspertki co lepiej kupić mix maxa, kuchcika czy shaker ?? Kuchcik też chyba przygotowuje ciasto na nalesniki prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taperlerka
DO NALESNIKOW TO NAJBARDZIEJ PROPONOWALABYM KUCHCIKA POJ. 1,35 L. ALBO MIXMAKSA 0,75 L, ALE IDEALNIE SPRAWDZA SIE TEZ SZEF KUCHNI 1,3 L. SHAKER TEZ JEST DOBRY ALE MNIEJSZY OBJETOSCIOWO, CHYBA ZE POTRZEBUJESZ NA MALA ILOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, jako użytkownika a nie konsultanta, kuchcik jest znacznie lepszy i wszechstronniejszy. Mam mix-maxa i zupełnie go nie używam. Kupiłam go przed kuchcikiem i się srogo na nim zawiodłam. Ręka mnie bolała od machania nim a grudy jak były, tak zostały. Zresztą, co do mix-maxa podobne opinie były wielokrotnie na forum. A kuchcik jest zupełnie fajny. Co prawda, ja naleśniki muszę i tak robić w robocie elektrycznym bo kuchcik jest za mały dla mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraT
Mam pytanie dotyczące konserwacji szefa kuchni. Czy poza umyciem, coś jeszcze trzeba robić? Mój trochę piszczy kiedy cokolwiek rozdrabniam i konsultantka poleciła mi posmarować delikatnie te zębatki smarem silikonowym. Czy rzeczywiście można tak zrobić? W instrukcji nic o tym nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchniomaniaczk
Chciałam dopytać o wałek i stolnicę, czy opłaca się kupić te cuda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Wsrod moich znajomych zdania na temat walka a zwlaszcza stolnicy sa podzielone..w wiekszosci narzekaja na to,ze stolnica nie chce sie trzymac blatu..jednak jesli zastosuje sie do zasad uzywania stolnicy to wszystko jest ok. Osobiscie nie wyobrazam sobie innej stolnicy czy tez walka..nawet moja mama wymienila drewniane- na stolnice i walek tupperware..ciasto sie nie klei, latwo utrzymac je wiec w czystosci..a po zakonczonej pracy wystarczy zwinac I schowac w szafce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraT
Co do stolnicy, to niestety zastosowanie się do zasad używania, wcale nie gwarantuje sukcesu. Wiem, bo sama z nią walczyłam. Poprosiłam konsultantkę, aby mi przywiozła nową i razem próbowaliśmy ją "zamocować" do mego stołu. Niestety, nowa też się nie trzymała. Zwrócony mi pieniądze. Dlatego chyba jedynym sposobem jest przetestowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Na zupelnie gladkiej powierzchni albo na mokrym nie zadzialalo? :( u mnie tak.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraT
Równy stół i stolnica namoczona - nie trzyma się. Ale mój przypadek nie jest odosobniony. Wystarczy poczytać inne fora, to ludzie mają wiele problemów ze stolnicami. Dlatego patrzę na tupperware bardzo praktycznie. Są rzeczy bardzo fajne ale i są i zupełne "knoty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
W naszym przypadku takim "knotem" :) jest cud kuchenny. :( stolnica sie udala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkazdziszka
hej! wczoraj wygrzebałam z szafy szklarnię tylko starszej generacji bo bez rysunków co jak przechowywać. czy mogłybyście mi orientacyjnie napisać które warzywa umieszczać i z jaką konfiguracją otworków? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
Używam szklarni od kilku lat i zawsze mam jeden wentylek zamknięty jeden otwarty i nie patrze nawet na te obrazki. Wrzucam wszystko razem i jest OK Jeżeli włożysz dużo marchewki, pietruszki, seler i jabłko to jabłko może mieć posmak w/w warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
Jeżeli mogę jakoś pomóc w temacie cudu kuchennego to chętnie, ponieważ kiedyś byłam jego przeciwniczką a obecnie często go używam i moję zdanie zupełnie uleglo zmianie i polecam go :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×