Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość tuperek
hej, jestem nowa konsultantka i dopiero co odebralam torbe startowa. mam pytanie co do pierwszych tygodni z tupperware. jesli w pierwszym tygodniu bede miala zamowienia na 410zl to otrzymam 3 prezenty tak?(dzbanek, poj. na sypkie i pojemnik z czworki)? a co jezeli w 2 tygodniu sprzedaz bedzie tez za te 400pare zlotych? kolejny raz otrzymam te same prezenty? albo inna sytuacja- gdy w pierwszym tygodniu bede miala zamowienie na 200 zl, w drugim tez na 200 i w trzecim tygodniu "pracy" rowniez 200zl toczy to sie kumuluje i otrzymam ww 3 prezenty plus rozdrabniacz? nie moge sie polapac jak to rozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware
Liczy sie tylko pierwsze zamówienie, które złozysz na siebie po "startówce". Jeżeli złożysz za mniej niż 400 zł to nic nie dostaniesz. Natomist jeżeli w ciągu 6 tyg od rekrutacji złożyszz zamówienia 5 tyg po minimum 400zł w każdym, otrzymujesz otwieracz "Fryderyk" do puszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware
Najlepiej abys pierwsze zamówienie złożyła za 800zł wtedy zgarniasz wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
Najlepiej jak będziesz miała od razu na 800 zł to dochodzi chyba do noża i wtedy zgarniasz wszystko na raz , a kwoty z różnych tygodnie nie kumulują się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
PROSZĘ BARDZO O INFORMACJĘ CZY PROMOCJA NA UP ZOSTANIE PRZEDŁUŻONA NA TYDZIEŃ 5.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Tuperek jeśli w ciagu pierwszych 3 tygodni odkąd zostałaś konsultantką złożysz zamówienie za 400 zł to dostaniesz zawsze sypkie 350 ml+ świeżą czwórkę + dzbanek nowa fala. Jeśli w ciągu kolejnych dwóch tygodni złożysz zamówienie na kolejne 400 zł to dodatkowo dostaniesz rozdrabniacz i nóż. Możesz też złożyć dwa zamówienia za 250 zł,żeby mieć aktywność :) Jest to ważne bo jeśli zrobisz 5 party w ciągu 6 tygodni i wtedy w ramach podziękowania za aktywność dostaniesz jeszcze Otwieracz do puszek Fryderyk :) Co jeszcze ważne...po wykonaniu progu 400zł, 600 zł czy tez 800 zł dopisz sobie w formularzu zamówienia na dole gratisy,które Ci przysługują, bo dystrybucja nie zawsze monitoruje na bieżąco Program dla nowych konsultantek...no albo jak już wykonasz próg 800 zł to zadzwoń do dystrybucji i się upomnij i dostaniesz wszystkie gratisy razem :) Jeśli chcesz to podaj mi maila i zeskanuję Ci ulotkę z programem dla Nowej Konsultantki na pierwsze 13 tygodni albo zadzwoń do swojej menadżerki lub dystrybucji to Ci to potwierdzą. Bo z tego co widzę,to reszta dziewczyn jest nie do końca zorientowana w temacie i wprowadza Cię błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Do Arwent Nie wprowadzaj nowej koleżanki w błąd Nagrody za pierwsze party otrzymuje się tylko po złożeniu zamówienia po przeprowadzeniu przez siebie pierwszego spotkania, a ile prezentów dostanie zależy od wysokości zamówienia, jeśli złoży zamówienie na 400zł to dostanie 3 rzeczy, 600zł to 4 produkty i 800zł 5szt. Jeśli będzie składać zamówienia w następnych tygodniach z obrotem powyżej 500zł to dostanie nagrody za aktywność, bo od 3 tyg. grudnia tak zrobili. Zresztą jeśli koleżanka zgłosi się do dystrybucji i będzie czasem aktywna na mitingach to wszystkiego się sama dowie. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Miało być do Arwen 26, przepraszam za błąd koleżankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26.
Honia no nie wiem...nie wiem...klocilabym się...W ostatnim tyg. listopada wprowadzalam 2 nowe konsultantki i program dla nowych konsultantek był rozłożony na 13 tyg. Jedna z nich miała pierwsze zamówienie na 400 zł z groszami a drugie na 600 zł(nie licząc oczywiście party startowego za 400 zł).I bez problemu w 4 tyg. dopisałagratisy do zamówienia i otrzymała je z dystrybucji.A na początku stycznia obie dostały fryderyka za przeprowadzenie 5 party w ciągu 6 tyg. I nic mi nie wiadomo,żeby w grudniu zmieniały się zasady programu dla nowych konsultantek... Zresztą zawsze tuperka może zadzwonić do dystrybucji i tam udzielą jej rzetelnej informacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Oczywiście jeśli chodzi o otwieracz (5 party przez 6 tyg, wlicza się do tego party startowe) i ultra pro (trzeba przeprowadzić 10 party w ciagu 13tyg) masz rację, ale za pierwsze własne party dostaje się prezent tylko raz i nie są łączone inne do tego obrotu. Dlatego Ci zwróciłam uwagę, też sponsorowałam i zdobyłam wszystkie możliwe nagrody dlatego wiem o czym mówię, miłej niedzieli wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuperek
Ojej... Dziekuje Wam wszystkim za objaśnienia, faktycznie następnym razem jak będę w dystrybucji to dopytam o to żeby być na bieżąco. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Witajcie, oferta na Ultra Pro jest przedłużona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
a jakie są promocje na ten tydzień? a wiadomo co będzie od przyszłego tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
super, karlik dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Po Raz Trzeci ;-)
Witam serdecznie mam pytanko do Konsultantek: chcialabym sobie kupic narzedzie, w zalozeniu do siekania cebuli, ale...im wiecej zrobi, tym lepiej. Waham sie teraz - miedzy Szefem Kuchni a Rozdrabniaczem Plus? Czy Ktoras z Was moglaby mi wyjasnic roznice? Czy SK to rozbudowany o inne funkcje RP, czy tez typowo do siekania - cebuli, rzodkiewki, etc. lepszy bedzie Rozdrabniacz? Bede wdzieczna za pomoc ;-)! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
Jeżeli zależy Ci na ilości to lepszy będzie szef kuchni jest większy i ma inne funkcje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysj1
A według mnie rozdrabniacz sieka o wiele drobniej. Tylko, że niestety mniejsze ilości. Natomiast SzK żeby posiekać drobno to musisz go zapełnić do połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam pytanie do pań posiadających wiedzę na temat klubowicza tupera,namawia mnie konsultantka że bede mogła kupować 23% taniej i co 13tyg.musi byc zakup.Nie chce robic pokazów,tylko robic zakupy drobne na swoje potrzeby,czy warto w to wchodzić??? pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Mama po raz trzeci :) Jak dla mnie zdecydowanie lepszym produktem jest MultiRozdrabniacz! Z doświadczenia wiem,ze najlepszym rozwiązaniem jest zamówić rozdrabniacz plus i dokupić zestaw uzupełniający :) Dużo lepiej sieka od Szefa kuchni...przynajmniej taka jest moja skromna opinia... Rozdrabniacza używam praktycznie codziennie, a Szef Kuchni stoi w szafce :) Misiek15 jak najbardziej warto :) Zamawiasz 23% taniej, do tego dochodzą prezenty za aktywność, a zawsze ktoś znajomi jak zobaczy produkty u Ciebie to też coś zamówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Paulinka-1 na promocji jest: * Ziemniaczany tłuczek- 3 szt w cenie 2 za 59,80 zł * Wiadro Jumbo do kiszenia za 74,90 zł * Foremki do ciasta Hello Kitty za 18 zł i wszystkie Ultra Plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
samusiaija biuletyn wysłany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINKA-1
MOGE TEŻ PROSIĆ O TEN BIULETYN? PAULINKA-1@TLEN.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Paulinka-1 już poszło :-) Możesz spr. mail :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Też bym prosiła o biuletyn na eliza.michalik77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINKA-1
DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieesia52
ja także poproszę kosyra.ewelina26@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaola22
jak będzie cena ultra pro 5,7 z pokrywką po promocji i czy promocja jest ograniczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×