Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Linda37
Poproszę bardzo też :) Z góry dziękuję linda37@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
Wiad do: marwis wykakuje mi blad jak chce wyslać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię te produkty, szczególnie ofertę dla dzieci. Pojemniki na kanapki są rewelacyne, to samo z bidonami. Również proprosze ulotkę haszka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
Samusiaija podałam żle e-mail ma być wisniewskamarysia@wp.pl Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poproszę o nową ulotkę :) Mój e-mail: ewa.jasik@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maayday
witam mam do Was pytanie. za namową mojej koleżanki zaczęłam współpracę z tupperware. na party pierwszym party zebrałam kwotę ok 500 zł odebrałam produkty oraz dostałam upust 23% ale zestawu startowego nie!!! nic kompletnie z całego zestawu nawet katalogu czy przewodnika konsultanta. czemu ? na moje pytanie odpowiedziane mi że sie nie nalezy. czy tak rzeczywiście jest czy ktos tu robi jakis "przekręt" pytam bo jestem w tym nowa i w razie co to bede sie domagac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewna że zostałaś nowym konsultantem? Ile zapłaciłaś tzn od jakiej kwoty przyznano ci raba 23%? od 100 czy od 500? Bo je sli od 100 to torba się należy jeśli od 500 to to jakiś wałek i nie jesteś nową konsultantką - albo jesteś a ktoś już odebrał twoją torbę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Maayday dzwoń bezpośrednio do dystrybucji! Nie ma opcji, żebyś nie dostała zestawu startowego!!! Ktoś po prostu próbuje Cię oszukać!!! N a fv wszystkie produkty powinnaś mieć policzone -23% i powinna być dopisana torba konsultanta w cenie 93 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maayday
po pierwszym zamówieniu miałam juz dwa kolejne i przyznawano rabat 23%. wczoraj byłam na spotkaniu rozmawiałam z szefową i szczerze mowiąc nie dowiedzialam sie konkretnie czemu nie dostałam zestawu. zastanawiałam sie dziś czy nie zadzwonic do centrali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maayday
i wiecie co jesli cos kręcą zniechecili mnie na maxa do dalszej współpracy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
ja czekalam na swoj zestaw prawie miesiąc ale wiedzialam ze dostane i pytalam ciągle kiedy dostane.....ja bym pytala i dzwinila bo to jest napisane na głownej stronie czyli zagwarntowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
Do maayday Skąd jesteś? Może będzie ktoś z Twoich okolic i Ci pomoże wyegzekwować torbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Torbę startową nowy konsultant dostaje od razu, do pierwszego zamówienia, jeśli do taj pory nie dostałaś, to może Twoja koleżanka już zrobiła na Ciebie wcześniej startówkę, zapytaj jej. Jeśli tak nie było i nic się nie dowiedziałaś na mitingu, to dzwoń do Warszawy bo dla mnie to jest raczej przekręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
U mnie jest tak jeżeli robisz 1 party to masz do wyboru .Dostajesz torbę ale nie masz upustu , a jak nie chcesz torby to masz od razu zarobek i teraz jak to czytam powyżej to już sama nie wiem czy u nas też coś nie kombinują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Frank
Jak czytam Wasze dyskusje na temat zasad obowiązujących w tupperware, to aż chce się zacytować słynne słowa "niezły macie burdel w Archeo, siostry". To po prostu kompromitujące dla firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Ja miałam upust 23% + torbę w cenie 92 zł :) Więc wychodzi na to samo...400 zł x 23%=92 zł. I z tego co wiem, to wszystkie moje znajome też tak miały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka700
Ja dostałam przy zamówieniu za 400 zł torbę za 92 zł i rabat 23%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maayday
do Malwina Tupperware Warszawa jestem z Lublina jutro dzwonie do centrali , dam Wam znac co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
slyszeliscie o walentynkowej promocji dla konsultantek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
a co to jest za promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
że każda konsultantka która wyrobi 500zl w tygodniu 7 bierze udzial w losowaniu noża każda wygrywa tylko kwestia noża jest.....nie wiem jak u was ale u nas takie info dostalam(mam nadzieje że dobrze napisalam-zrozumiale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Konsultantka z serduszkiem za 500 zł na pewno otrzyma losowo wybrany nóż z KKSK, a pozostałe dostarczone do dystrybucji noże będą losowane aż się skończą.Party zorganizowane 14 lutego liczy się podwójnie. Wystarczy zgłosić 14 lutego, że organizujemy party, zebrać podpisy gości na swoim serduszku, a za każde 500 zł będzie można przynieść dwa serduszka, które wezmą udział w losowaniu noży i zwiększyć swoje szanse na wygraną. Każdy konsultant, który będzie miał w tyg.7 zamówienie na 500 zł i będzie obecny na meetingu ma pewny nóż z kolekcji kulinarnej szefa kuchni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwoleń
Wow, centrala rzuciła padlinę i wyścig szczurów już gotowy. Przygotować się do walki bo padlina nie wystarczy dla każdego...Wow, ale super być konsultantką tupperware. A w centrali się śmieją na całego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy i ja mogłabym prosić o nowa ulotkę e.katna@wp.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.pancerz
Mogę prosić o ulotkę? kaska.pancerz@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupperka
do maayday napisz do mnie na priv agg79@wp.pl spróbuję Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×