Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Arwen26
Masz rację :) Aczkolwiek podejście "byle sprzedać" nie zdaje egzaminu na dłuższą metę. W doświadczenia wiem, że lepiej przetestować produkt na własnej skórze, a dopiero potem go polecać klientkom :) A co do mandoliny, to miałam już okazję ją przetestować i jest to produkt o klasę lepszy od finezji...a nie będzie aż tak dramatycznej różnicy w cenie, więc klientki na pewno się skuszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
Ale na tej mandolinie nie zrobisz moich ulubionych drobnych słupków, jak na finezji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krecik77
Mam pytanie, może któraś Pani jest bardziej zorientowana. Cały komplet mandolity to jest: multi szatkownica + multi cięcie +rama tnaca w łódki? Czy jeszcze to nie będzie pełny zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26.
No tak :-) I tu muszę Ci przyznać rację! Nie dalej jak wczoraj tarlam jabłka do galaretki agrestowej na tej nakladce :-) Swoją drogą...polecam to połączenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26.
Krecik do mandoliny nie trzeba już nic więcej dokupywać. Multi cięcie i rama tnaca to inne urządzenie. Takie do podrecznego cięcia jajek i np.warzyw do sałatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krecik77
Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
jeśli ktoś jest z leszna lub okolic zainteresowany zakupem multiszatkownicy lub innych produktów tupperware to proszę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
Już słyszałam, że na allegro będą sprzedawać mandoliny za ok. 190-200 zł. Jaki jest w tym biznes (oprócz wysokiego obrotu)? No chyba, że ktoś będzie sprzedawał egzemplarz pokazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś jest z Warszawy lub okolic zainteresowany zakupem multiszatkownicy lub innych produktów tupperware to proszę pisać honapan@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad Daria 271 Odpowiedź jest prosta - będąc inteligentą konsultanką masz np. zamówienie na 3 mandoliny i niezbędną trójkę (cena po 23% 65zł). Składasz zamówienie na 2 mandoliny za 200zł sprzedaż, a 260zł ulotka - czyli nabijasz sobie 2x260=520zł - płacisz 400zł, trzecia na wzór za 160zł, a w prezencie bierzesz mega trójkę. Płacisz 566,50 a kasujesz 665zł = 100 zarobku + obrót + aktywność (którą też możesz sprzedać) + jak masz większy obrót nagrody za sprzedaż. Ostatecznie puszczasz na nową konsultantkę i masz jeszcze torbę "na sprzedaż". Pomysłów jest wiele... takie furtki robi Tupper i godzi się na to oczywiście nie oficjalnie, ale żeby zostać konsultanką podajesz tylko imię i nazwisko i raz się musi pojawić konsultant w dystrybucji. Dla mnie to za dużo kombinowania i jestem konsultanką i patrzę na to wszystko z boku i sie śmieję... ale Polak potrafi to niech korzysta. Tupper zależy na obrocie i ilości zrekrutowanych jak, gdzie i w jaki sposób się nie liczy, liczy się tabelka, procenty, wzrosty i cyferki. Ot codzienność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzę, że nikt nie zauważył, że poszły w górę progi obrotu do otrzymania prezentu przez gospodynię na party. Zamiast 400 -jest 450, nie 600, a 650 i nie 800, a 900 potem 1200 i w górę. Produkty nie zdrożały, a zdrożały punkty za produkty... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Zauważył...zauważył :P A pomyśleć,że jeszcze rok temu dostawało się prezent za aktywność po przekroczeniu progu 300 zł....Strach się bać co będzie za rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka700
Czy mogę prosić o nową ulotkę ? madziulka42_1990@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Kuleczka700 poszło :) Możesz śmiało spr @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Mam takie małe pytanko. Czy wzór konsultanta można kupić zawsze, bez względu na wielkość zamówienia, czy trzeba mieć jakieś minimum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
No właśnie też jestem ciekawa . Bo u mnie powiedzieli że jak chcę zamówić coś na wzór to muszę zamówić też coś z oferty , no i nie wiem jak to z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka700
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emy
Ze stolnicą można sobie poradzić. Ja kładę ją na cienkim bawełnianym ręczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILL
Ciekawa jestem czy są na forum konsultantki z Gdańska. Interesuje mnie sprawa kupowania wzorów dla konsultanta. Ponoć muszę złożyć zamówienie za 400 zł, żeby móc kupić takowy wzór. Trochę to dużo jak dla mnie. Czy mógłby mi ktoś potwierdzić lub obalić taką informację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mam prośbę czy ktoś mógłby przesłać mi nową ulotkę? Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Zwiększone progi zauważyłam, ale bardziej mnie dziwi brak aktualizacji na stronie.... Klientka pyta o produkt, chciała by sobie obejrzeć, poczytać i co? Linki odsyłają na allegro. Może to dystrybucje sprzedają na allegro? Tyle towaru za takie ceny.... Brak aktualnych informacji, ani ofert tygodnia, ani programu dla nowych konsultantek.... nie mogę pojąć. Może w Polsce nie ma informatyka, który byłby w stanie sprostać aktualizacjom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdzia1 w-wa
dziewczyny jeżeli chodzi o zakup wzoru konsultanta to nie moze on przekraczac 1/3 wartości zamowienia,czyli jezeli zam. za 600zl to nie można kupic wzorów za wiecej niz 200zl.,no i wiadomo ze nie liczy sie do obrotu :) zapraszam chetne osoby do wspołpracy i zakupów Warszawa i okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2013
Co do wzorów, to widzę,że to zależy od dystrybucji??? Ja mogę kupować wzory bez żadnego progu zamówienia, ostatnio zamawiałam same i też dostałam :-)) Mam jednak pytanko-czy ktoś miał okazję używać multi szatkownicy?Oglądałam filmik i robi wrażenie, ciekawa jednak jestem jak się on ma do rzeczywistości.I tak się zastanawiam nad zakupem...ale czy warto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda_33
Ja mam ten sam problem z szatkownicą. Na filmiku wygląda fajnie i aż chce się mieć. Ale kiedy zastanowiłam się ile razy w czasie ostatniego miesiąca potrzebowałabym tego narzędzia i dochodzę do wniosku, że ani razu. Większość rzeczy tnę nożem lub używam rozdrabniacza. Być może kilak razy w roku użyłabym jej na kilka chwil. Dlatego ja, mimo fajnego filmiku, rezygnuję. U mnie leżałaby cały czas w szafce a przecież nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dania Warwas
No tak, kiedy mija fascynacja marketingiem, zaczyna się włączać zdrowy rozsądek :-). Ja powiem tak - kupiła rok temu mandolinę bernera (która na pewno jest lepsza niż finezja) bo kiedy zobaczyłam filmiki na youtube, to byłam zachwycona. I....przez ten rok używałam jej może 2 razy. Nie chce mi się jej wyciągać, ustawiać, potem myć itd. Do pokrojenia pomidora, ogórka czy 3 ziemniaków to się po prostu nie opłaca. Dlatego, mimo ta ta szatkownica bardzo mi się podoba, na pewno jej nie kupię. Jedną już mam i tylko się kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
Do Karlik2 Kieruj swoje klientki na stronę Tupperware Siedlce tam jest aktualna strona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2013
Tak też myślałam o tej szatkownicy- jest fajna i ma wiele funkcji, ale tak naprawdę używała bym jej rzadko :-( . Dlatego prędze skuszę się na multi cięcie plus rama do cięcia w łódki-jest mała i poręczna, a też daje efektowne i szybkie cięcie produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 2013 jesteś zainteresowana multi cięciem to mogę ci sprzedać bo mam. Możemy to uzgodnić napisz honapan@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×