Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość tuperka
Z rekrutacjami jest tak dawać wszystkich co się ruszają, zamówi to dobrze jak nie to trudno. To z punktu widzenia dystrybutora. Niestety ten sam dystrybutor narzuca póżniej cele mg bo ma tylu na liście i niech ich goni do roboty niech kupują dla siebie albo na prezenty. a z nagrodami za rekrutacje zawsze ten sam problem czyli nie należy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tuperką, co do rekrutacji.Ja na razie nie mam problemu z moją menadżerką,nikt mi nie narzuca planu do wykonania.Kupuję dla siebie i znajomych.Zobaczymy jak będzie dalej.Ale odbioru swoich nagród za sprzedaż trzeba samemu pilnować,bo zauważyłam że różnie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze
honia --dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
Ja przepraszam jesli kogos urazilam,ale ja nie nie mam probleemu bo moja mangrka mi pomga jak nie mam zamowienia to mi cos dokladam żebym miala nagrode.ona pinuje moich prezentów a czesem wyszuka jeszcze cos co mi sie nalezy a ja to przeoczyłam wiec może ja tego nie mam i nie umie dostrzec waszych problemów albo jeszcze tego nie mam a sie okaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik77
Mam pytanie czy któraś z Pań spotkała się z kodami AB i ATT ? Nie mam pojęcia co one oznaczają. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos napisac co bedzie dodatkowo w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do młynka to się zapychają czy są mniejsze kawałki sera czy nie a tarki nie da się inaczej włożyć kody ATT nie wlicza się do obrotu a kod AB można kupić daną rzecz przy zakupie za określoną cenę produktów z katalogu jeśli dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik77
Mario dziękuję za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CMM
powiem Ci jak będzie,im zaczniesz zamawiać mniej tym mniej będziesz lubiana i milej widziana :). Niech konsultantki sprzedają bez marży, przynajmniej główny argument zniknie aby dać się zrekrutować , ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkajanowska
Cheesmart prostokątny 82,90-żółty i Piernikowy Skyline 59,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkajanowska
cheesmart i skyline to dodatkowe promocje w tym tygodniu. a w tygodniach 10-13 będą: maximilian 7,5l, mega maximilian 10l, KKSK Garnek 11,4l, Ultra Pro Brytfanka 1,8l, sito, Multi Szatkownica, Kudłaczek, Mop i ściereczka szefa kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
mogę prosić o biuletyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge tez prosic biuletyn dzim11@vp.pl z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuletyny
Załóżcie sobie jakieś bezpłatne konto na jakimś serwerze i niech ktoś umieści biuletyn i poda link. Każdy będzie mógł ściągnąć bez zaśmiecania forum ciągłymi pytaniami o ulotkę. Wtedy będzie lepiej dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
paulinka dziekuje za pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26.
Ja również poproszę o biuletyn :-) arwen26@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26.
Ja również poproszę o biuletyn :-) arwen26@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda37
ja też, ja też :) linda37@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
A ile mandolina będzie kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
mandolina będzie za 259,90, w nowym miesiącu jest dużo ciekawych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Dzięki, Paulinko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
a co jeszcze będzie w nowym miesiacu oprócz mandoliny? jakieś inne hity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Dziękuję Paulinka1 :) Oferta promocyjna 04.03-31.03 Multi Szatkownica 259,90 zł Sito 59,90 zł ErgoLinia Otwieracz do puszek 126,90 zł Maximilian 7,5 L 72,90 zł Mega Maximilian 10 L 79,90 zł Maximilian 7,6 L + 10 L +2,75 L 152,80 zł Silikonowa Babie góra 109,90 zł Ultra Pro Brytfanka + widelec do mięs universal 299,90 zł KKSK Garnek 11,4 L 1200 zł Kudłaczek 34,90 zł Ściereczka Szefa 49,90 zł Ściereczka mop 39,90 zł Ściereczka do szyb 45,90 zł Ściereczka do odkurzania 29,90 zł Kluseczkomania mała 34,90 zł Zestaw Multi cięcie+Multi ciecie rama tnąca w łódki 99,90 zł Mini maximilian 1,4 L 14,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
Dzięki. Czyli w zasadzie z ciekawych rzeczy jest tylko szatkownica. Ciekawe, jak będzie się sprzedawać bo 260 zł to wcale nie jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Proszę :) Daria271 a widziałaś filmik na youtube?? Nie wiem jak Twoje klientki, ale moje już od dawna chorowały na mandolinę...za tą cenę pójdzie jak świeże bułeczki :) Wrzucam linkacza dla zainteresowanych: http://www.youtube.com/watch?v=rrhNwKL3ga0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
Filmik jest czysto marketingowy i rzeczywiście robi wrażenie. Nie kwestionuję wartości tego produktu ani trochę. Super ale...zastanawiam się, jak będzie z rzeczywistym zastosowaniem. Wiem, możesz powiedzieć - a co mnie to obchodzi, byleby kupiono. Ale ja wiem po swoim przykładzie. Mam starą finezję i dostałam znacznie lepszą z wieloma przystawkami mandolinę boernera. I wiesz co? Cały czas używam finezji. Boerner to znacznie większa funkcjonalność ale..nie chce mi się jej wyciągać (jest znacznie większa), myć potem tych części itp. Finezję mam pod ręką i korzystam z niej znacznie częściej. To chyba trochę tak jak ze słynnym termomixem. Niby wszystko jest z nim ok. Super funkcjonalność ale...wiele osób z niego nie korzysta. Tak samo może być z tą mandoliną. Super ale dopiero każda z nas za jakiś czas się sama przekonana, czy zacznie uzywać nagminnie tej mandoliny czy dalej w zasięgu ręki będzie finezja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×