Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość konsultantka tupperware
Mam pytanie czy oferta z tyg 10-11 z ulotki z miskami została przedłużona bo znalazłam to na tupoerware poznan Poznań a na meetingu nic niewspominali o tym ze przedłużają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta jest przedłużona do końca tygodnia. Jeśli chodzi o gofry to nie zgadzam się z koleżankami; Ja tez myślałam, że to gadżet ale jak upiekłam w piekarniku, 8szt za jednym zamachem, super chrupiących gofrów, w ciągu 15min, to zdanie zmieniłam. Co do brzydkiej strony to i tak coś kładziemy na gofra lub przekładamy dwa razem. Gofrownica biorąca 1KW, piecze przeciętnie 1szt od 10-15min, w formach pieczemy 8szt - 15min. Po za tym piekarnik każdy ma, a gofrownica wiecznie zajmuje dodatkowe miejsce i to nie mało, foremki zwijam do szuflady. Ocena jednak należy do was, moja klientka która zakupiła 2 formy jest super zadowolona, po za tym możemy piec także różne małe zapiekanki, czy ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam wcześniejsze posty odnośnie kW na allegro i chciałam powiedziec ze asia85a ma racje z ciekawości sprawdziłam bo szukałam wiertełka do dekoracji wiertełko waży. 2dag a pani za 1szt wysyłki chce aż 7,50 zl po naciśnięciu 2 szt cena wysyłki 15 zl troche to uszkane za wysyłkę razem z koperta 1 czy 2 szt płacimy góra 3,60 zl polecony z nr nadania lub zwykly 2zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 gofrów naraz to oznacza posiadanie 8 foremek. jaka to cena będzie razem? Ja mam od 2 lat najtańszą gofrownicę kupioną za 60 zł i jest super. Nic się nie dzieje bo i nie używa się jej codziennie. I jeszcze jedno. Po co po raz kolejny kłamać odnośnie czasu pieczenia w gofrownicy? Gofry w gofrownicy piecze się 5-6 min. Rozumiem, że można manipulować informacjami, aby "tupperware" zawsze błyszczało, ale żeby aż tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kosztów przesyłek na allegro, to chyba każdy wie, że najtańszych rzeczy nie opłaca się kupować, bo koszty przesyłki są wysokie w Polsce. Zatem nikt nie będzie kupował gadżetów czy innych rzeczy do 15 zł tylko zamówi je u konsultantki. Ja tak zawsze robię. Wszystko co poniżej 25 zł zamawiam u konsultantki. Wszystko, co powyżej - zdecydowanie na allegro. Zamiast pisać bzdury na temat przesyłek, po prostu trzeba to przeliczyć. Jest wielu sprzedających i nawet jak jeden przegina z cenami, to można kupić od innego. Proszę nie uogólniać, bo to nieprawda. Rozumiem, że cały czas chcecie zdyskredytować allegro, ale jak już ktoś napisał, zamiast biadolić i kłamać, to lepiej skontaktujcie się z centralą i niech odgórnie zabronią. Podejrzewam, że żadna jednak nic tutaj nie zrobi, bo chodzi w pół zgięte w pokorze w dystrybucji. Taka jest prawda o was, drogie konsultantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do formy gofry, to wcześniej napisałam, że jestem zadowolona. Ale powtórzę za poprzedniczkami, że każdy ma wybór. Jeżeli ktoś woli tradycyjną to jego sprawa, ale nie mówcie, że silikonowe są do bani. Dla mnie super. Piekę coś w piekarniku w ultra pro na niedzielny obiad i wkładam gofry. Mam super deser dla wnuków. Zmieniam tylko dodatki. Szybko, sprawnie i oszczędnie. Natomiast zgadzam się, że maszynka do mięsa do porażka. Oczywiście chodzi o cenę, bo wygląda estetycznie i miele też dobrze. Ale widzicie są nabywcy, ja w tym tygodniu sprzedałam dwie, bez omawiania, na telefon. Kupiły osoby, których wcześniej na oczy nie widziałam, same zadzwoniły. Więc stosujmy się do zasady, że nie wszystko co dla nas jest be, dla innych też. Każdy produkt ma swojego nabywcę. I nie krytykujmy tych, którzy decydują się na zakup produktu, który nam nie odpowiada. To każdego osobista sprawa co robi ze swoim pieniędzmi, na co je wydaje. Pozwólmy innym dokonywać własnych wyborów, a nie narzucać własne. Natomiast allegro to bolączka większości konsultantek. Nic z tym nie da się zrobić. Każdy ma prawo tam sprzedawać, bo co jeżeli kupiłam sobie np. chlebak i jestem z niego nie zadowolona. Zwrócić nie mogę, ale odsprzedać mogę. Kto ma się zająć tym, i sprawdzać, czy to sprzedają konsultantki, czy inni. Żeby nie było możliwości sprzedaży firma musiała by wprowadzić całkowity zakaz sprzedaży swoich produktów na allegro. A tam sprzedaje wiekszość firm. Więc zostawcie to allegro, tam jak pisała któraś też nie kokosy. Znowu tak wielu nie kupuje, więc nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam propozycje zgłosić. Do skarbówki tych którzy. Maja ciągłą sprzedaż na allegro caly czas sprzedają i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Gość z 8;15 jakty tak tak sprzedajesz jak liczysz to w cale sie nie dziwie ze kiepski obrót masz. foremka z tupperware 1 szt foremki ma 4 szt na gofry + 1 foremka ma 4 szt daje razem 8 sztuk chyba logicznie wytłumaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Radze iść na korepetycje z matematyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja radzę iść na korepetycje z języka polskiego. Pisze się "wcale" a nie "w cale". O innych kulfonach nie wspomnę. Żegnam forumowiczki. Wybaczcie, ale nie jak widzę wpisy Asi, to podobnie jak poprzedniczki, uciekam stąd. Jeszcze trochę i na forum pozostanie wyłącznie fanatyczna z wielkimi brakami w edukacji Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Wcale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Idź idź idiotko po fakultetach jesteś i co z tego cioracz w tupperware bo nikt niechce cie przyjąć do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Zapraszam na moje forum tylko konsultantki z którymi da sie normalnie porozmawiać bo widzę ze nowe osoby ktore weszly do firmy nie maja prawa miec swojego zdania bo zaraz najazd najlepiej niech siedzą poprosu zazdrość was żera a może to wyścig kto bedzie miał najwiecej prezentów .Nie rozumiem tak protansciego zachowania Zapomniał wół jak cielęciem był być dobrym dla innych to za dużo dla mnie ja mam spotkania w poniedziałki ale już wiecej nie będę nikogo informować na tym forum bo nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o silikonach do gofrów, że piekę 8szt na raz, bo mam 2 formy, myślałam, że każda tu wie o tym. Na szczęście znalazła się osoba która mam nadzieję, rozwiała wątpliwości. Moja gofrownica piecze ponad 15min jednego gofra, więc nie rozumiem dla czego znów ktoś pisze o manipulacjach. Jak tu pisać szczerze, skoro zaraz są posądzenia o nie uczciwość. Co myślą sobie osoby które chcą wiedzieć prawdę. Jeśli ktoś nie ma na tyle kultury osobistej aby poczytać bezstronnej opinii, to uważam, że nie powinien tu w ogóle zaglądać a tym bardziej pisać bzdury lub kogokolwiek obrażać. Nie wspomnę o języku jaki tu się pojawił, brawo dziewczyny, mówicie same jakie jesteście swymi wpisami, brawo..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałam prośbę do administratora tego forum o zapoznanie się z ostatnimi wpisami pod kątem przestrzegania regulaminu obowiązującego na tym forum jednocześnie sugerując jego zamknięcie. Nie jest potrzebne nikomu forum na którym zaczynają padać już inwektywy. Nigdy tego nie było do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje jesteście z siebie już zadowolone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zamknie forum, na którym jest ruch, bo to zarobek na reklamach dla kafeterii, a skoro nie udało się zamknąć forum dystrybutorom, to tobie się uda??? powodzenia!!! zresztą co cię boli? przestań zaglądać i dotrzymaj słowa żegnając się, było źle i dobrze, a forum nadal trwa... ale nie, kusi żeby zajrzeć... i się po wyżywać na innych anonimowo... i to same kobiety :) zluzujcie, to na prawdę TYLKO forum, a nie walka o życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę zrozumieć skąd u ludzi tyle nienawiści do innych. Przecież nikt nikomu nie każe tutaj zaglądać. Po co się nawzajem obrażać. Więcej życzliwości. Przecież każdy ma prawo mieć własne zdanie, niekoniecznie zgodne z moim. Kulturalni ludzie to akceptują. Wypowiadam swoją opinię, a innym zostawiam wybór. Dlaczego jeżeli mi się coś podoba, a komuś nie, to jestem zaraz atakowana o stronniczość, przecież to chore. Jednemu podoba się kolor czarny, a innemu biały, i mam z nim polemizować i co więcej wyzywać go, często w bardzo nieprzyzwoity sposób. Ludzie opamiętajcie się. Czepiacie się Asi za błędy, a Wy ze swoimi wypowiedziami i jadem nie dorastacie jej do pięt. Dajcie już spokój, bo to naprawdę przykre,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety obudźcie się , byle jaka niby amerykańska firma wciska W kit jak kiedyś Amway . Płacicie krocie za kawałek plastiku. W sklepach są nawet duuuuźo lepsze produkty tego typu ale za wiele mniejszą cenę . Kobiety na każdej rzeczy ktòrą u nich kupicie musi zarobić cały łańcuszek ludzi. Wychodzi na to źe pojemnik tupperware za kilkadziesiąt zł tak naprawde jest warty 5 zł!!!!!!!¡!!! . Nie daj cie się dalej wkręcać . To są wyszkoleni manipulańci . Szkoda waszych pieniędzy . Pozdrawiam wszystkie rozsądne i mądre kobiety . Datiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Datiś Jak za pewne wiesz, mam prawo wydawać pieniądze gdzie chcę. Po za tym to nie tylko amerykańska firma zarabia, u nas nasze rodzime firmy też zarabiają i to wcale nie mniej, dyskutować by można o tym długo. Forum jest do porad a nie do oceniania czy ktoś jest rozsądny lub robi coś źle. Myślę, że sama powinnaś się obudzić zanim wyjedziesz następnym razem z taką opinią, o mądrości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Datiś. Pewnie sprzedaje te badziewia z biedronki i musi zarobić. A przecież nie ma firmy, która nie zarabiałaby na produkowanym przez siebie produkcie. Ten za 5 zł pewno w produkcji kosztuje 50 groszy. Tak wygląda życie. Nie jestem konsultantką, ale mam produkty. Jakość bardzo dobra. Kupiłam za 22 zł w biedronce miskę do ubijania mas i piany. Po włożeniu miksera miska zaczęła się łuszczyć z plastiku, tragedia, wyrzucone pieniądze. Kupiłam podobną z tupper i mam 2 lata, nic się nie dzieje. To samo z pojemnikami do przechowywania. Miseczki tanie pękają, pokrywki są nieszczelne, a jak kupiłam niezbędną trójkę, mam świeże, bo są hermetycznie zamykane. Przykładów można mnożyć, ale jak ktoś wyżej napisał, niech każdy kupuje co chce, jego pieniądze i jego wybór. A Datis jeszcze nie wie, że tupperware to nie tylko "plastiki" (plastik plastikowi nierówny), ale garnki ze stali szlachetnej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Do wszystkich życzliwych. Prowadzę bloga "tupperwarenowysącz", zachęcam do odwiedzania, a konsultantki proszę o komentarze i ewentualne uwagi, prośby. Chętnie będę zamieszczać to co Was interesuje. Blog powstał po to, aby pomagać tym, którzy robią party. Jeżeli możecie to proszę o polubienie tej strony na facebooku. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Halina Dziedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Znowu bede irytująca ale wolę wydać pieniądze na fajne rzeczy z Tupperware niż księdzu na tace dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Rodzaje plastików są dwa lub wiecej te z sklepu i marketów śmierdzą chinczyzną topią sie po spotkaniu z wrzątkiem a z tupperware kupisz i masz nic ci się z nimi nie dzieje i przed wszystkim sa bez zapachu plastiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Teraz się pochwalcie komu udalo sie wypracować 1100 zl tłuczek do mięs bez oszukiwania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
Tak mogę się pochwalić , udało mi się wypracować tłuczek , były to tylko 2 PARTY zarobiłam ponad 300 zł i otrzymam tłuczek który sprzedam i też zarobię , ale myślę pozytywnie i prawie wszystko mi się udaje życzę wszystkim powodzenia i tym kupującym i tym sprzedającym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiaderko od dwoch lat ale kisze w nim ogórki na zime.Już przestałam bawić sie w słoiki. W wiaderku trzymają się całą zimę pomimo że wyciągam po kilka w ciągu miesiąca i nic sie nie dzieje.Nie ma roboty a ogóreczki są twarde i smaczne.Ważne jest żeby przy każdym zamykaniu odpowietrzyć wiadro wieczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu dziś odbieram tłuczek już drugi, obrót miałam z 1 spotkania (1273,90), moja gospodyni tez jest zadowolona bo dostanie cały zestaw allegry w pięknym fioletowym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×