Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

jeszcze piekę Chlebek pszenny 1kg mąki pszennej tortowej przesiać,w pół szkl.letniego mleka rozpuścić pół kostki drożdży z łyżką cukru,jak podwoi objętość wlać do mąki dodać łyżkę oleju,2 łyżeczki soli ,1 łyżeczkę mielonego kminku i 1 czarnuszki,i letniej wody na oko aby ciasto było miękkie wszystko wyrabiam jak nie klei się do ręki jest gładkie odstawiam przykryte, jak podwoi objętość wyciągam dzielę na 2 i formuję chlebki kładę na największej blaszce,lub do keksówek, keksówki 1,8 litra i odstawiam w ciepłe miejsce jak podwoją objętość wstawiam na 50minut na 200stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w Pile dalej sobie pomagamy, razem jeździmy na mitingi. Mój wypróbowany przepis na rogale krucho-drożdżowe; -1kg mąki -2 kostki margaryny - 1szkl śmietanki (może być słodka 12%) -1 kostka drożdży -2 łyżki cukru (lub 1 łyżeczka jak chcemy na słono) Mąkę rozkruszamy z margaryną w misce jak na kruszonkę, drożdże rozkruszamy w lekko podgrzanej śmietance i dodajemy cukier, mieszamy w mix maksie, jak podwoją objętość dodajemy do miski, dokładnie wyrabiamy i zostawiamy do pierwszego otwarcia pokrywki. Na rogalomanii większych rogalików wychodzi 64szt. Robię dość cienkie ciasto, dzielę je na 8 części, to zależy jakie lubicie. Piec w temperaturze 180 - 190 st około 20-25 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też nic w kwestii dnia kobiet dystrybucji nie podam bo jestem tym zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wiadomo już co z bazylami 1,3l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Mogę prosić przepis do kopytkomani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bazyle beda - nie wiadomo jakie- czy te katalogowe czy jakas limitowana wersja. u nas tez nic nie bylo na dzien kobiet- nawet tulipana - na domiar zlego w gazetce pisalo ze na meetingu bedzie niespodzianka z okazji dnia kobiet. niespodzianka byl jej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przetestowanych przeze mnie rzeczy, mogę ocenić, że warto - duże pudełko do lodówki na zieleninę (takie z wkładką-półeczką), miskę z pokrywką do wyrabiania ciasta drożdżowego. Nie warto - rozwijaną stolnicę, wałek do napełniania wodą. Pojemniki do przechowywania żywności są fajne, ale nie warte tej ceny, zwykłe tańsze są równie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas było super. Z okazji dnia kobiet różne drinki, pewnie będa przepisy na tupperware nowy sącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas dystrybutor pojechał na urlop , tak żeby się wymigać od tylu bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Bydgoszczy też nic szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam tylko narzekacie przecież 8 był w niedzielę .lepiej napiszcie co zrobić żeby klientki nie kupowały na allegro bo jak tak dalej będzie to ja się wypisuję robię party tracę czas a one myślą że co my nie mamy co robić,firma niech się nie dziwi bo my wtedy pracujemy za darmo a firma i tak daje przyzwolenie na sprzedaż na allegro dużo ludzi odchodzi bo nikt za free pracował nie będzie ja już zgłaszałam problem w dystrybucji teraz na was pora a i nie przyjmujcie reklamacji jak ktoś u was nie kupował już kilka osób próbowało a wiem że były u mnie na party a potem kupiły na allegro, więc ja zostałam bez wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie proszę jak pierzecie ściereczki do szkła aby były białe bo przetarłam nimi szyby i nijak nie mogę doprać a chyba wybielać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre będą siedzieć cicho bo same sprzedają na allegro przyłapałam swoja menadżerkę i kilka osób z mojego otoczenia zgłosiłam do swojego biura a oni tylko się uśmiechnęli wiedzą doskonale ze kazdy sprzedaje żeby tylko sprzedać a im też zalezy żeby towar schodził a ja robię party ledwo na 500 zl bo każdy kupuje tam gdzie taniej codziennie słyszę bo na allegro jest taniej itp pociągnę jeszcze troche i przestanę sie w to bawić i dokładać do tego mentalność jest tez taka ludzi ze wolą tanio i dużo i porównują te plastik z marketu chińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie wolą chińszczyzny z marketu, ale to samo, co Ty sprzedajesz, wolą kupić po prostu taniej. Powiedzmy sobie szczerze - na allegro sprzedają głównie managerki. To oryginalne produkty. Firma mnie przyzwyczaiła do tego, że po co mam kupować ultra po u konsultantki za 300 zł, skoro mogę to samo mieć od innej konsultantki za 230 zł? Prosta kalkulacja. 70 zł zostaje mi w kieszeni za to samo. Jaką mam zatem motywację, aby kupować na party? Żadną. I nie jest to moja wina, że tak postępuję, ale waszej kochanej firmy za którą byście głowę oddali bo tak jej bronicie. To centrala i dystrybucje robią wszystko, aby ludzie kupowali na allegro a nie na party. Nie będzie towaru na allegro, to będzie kupowanie na party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda , ja sprzedaję na party , wprawdzie ciężko jest umówić party , ale jak już jest to klientki są konkretne co nie tracą czasu na allegro . Również poza party sprzedaję, jak wiem że klientka na coś od dawna poluje , to daję jej znać , że jest promocja . Nie raz było tez tak że było kompletne zero . Takie jest ryzyko handlu . Miałam sklep i wiem , że czasami siedzi się cały dzień klienci wchodzą oglądają i nic nie kupują , niektórzy są wręcz upierdliwi . Cierpliwość popłaca, czasami taka maruda może zaskoczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Pań ma na zbyciu patelnię 28cm i mały rondelek 1l z serii silver w rozsądnej cenie? Tylko ta seria mnie interesuje i dokładnie te 2 naczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak kupujecie z allegro to macie od niej bloczek ze jest gwarancja bo z tego co mi wiadomo w tym roku weszlo desrebucje nie będą przyjmować reklamacji o od osób prywatnych ktore kupiły sobie na allegro "taniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie konsultantki. Nie atakujcie ludzi, że kupują na allegro. Po co te kiepskiej jakości uwagi? Problem leży w waszej kochanej firmie. Tylko w niej. Gdyby firma chciała, w ciągu 2 tygodni nie byłoby nikogo na allegro. Dlaczego tego nie zrobi? Przecież to wasi managerowie głównie okupują allegro. Dlaczego do nich nie zwrócicie się z krytycznymi uwagami? Lepiej na niewinnych ludzi "naskoczyć", prawda? Lepiej ludzi nastraszyć brakiem gwarancji, prawda? Tylko tchórze tak robią ! Szukacie problemu, tam gdzie ona rzeczywiście istnieje. Przecież ta cała organizacja jest po prostu chora, pełna układów i układzików. Tego nie widzicie. Lepiej ludzi postraszyć brakiem gwarancji. Prymitywne metody które tylko świadczą o poziomie intelektualnym autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przyjmuję od osób które u mnie nie kupiły lub nie mają orginalnego potwierdzenia zakupu a uwierzcie mi jest sporo takich którzy się przyznają ze kupili tanio albo na allegro i jak widzę co mają to było sprzedawane kilkanaście lat temu a oni kupili bo okazja była niektórzy dostali stare śmierdzące jakby latami w piwnicy leżało teraz żałują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady nie oszukujmy sie na allegro sa biezace oferty. prosto od dystrybutowa wedruja na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Pani to nie grozby ale cała prawda ja odeszłam z firmy jak menadżerka przy zamówieniach kazała mi wciskać jej stary towar a na dodatek uszkodzony miałam to robić żeby nie kapneli się przy odbiorze nie godzę się z takim traktowaniem ani konsultantek ani klientów ,więc ostrzegam moje i inne klientki zanim kupicie zażądajcie gwarancji pisemnej przy zamówieniu są blankiety na odwrotnej stronie zamówienia jest gwarancja.ciekawe ile konsultantek odeszło z tego samego powodu bo słyszałam że teraz pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikomu nie mówię, że nie ma kupować na allegro. Jednak na allegro nie dają prezentów takich jak na party. Nie ma mile spędzonego wieczoru ze znajomymi. Macie później problem jak używać, myć i co gotować. Na żadnym spotkaniu nie serwuję takiego samego dania, dziewczyny się zajadają nowymi daniami. Takie cudowne to allegro a ciągle chcecie nowych przepisów, co i jak... Chcecie tanio to radźcie sobie we własnym zakresie, nie szukajcie porad u wrednych konsultantek... Prawda jest brutalna, a firma ma nas w du..., zresztą klient tak samo jest lekceważony jak konsultant, liczy się nowy narybek bo kupi dla siebie, a klient nie ten to zdarzy się inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś kompetentny i odpowie jak prać ściereczki do szkła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś mieć instrukcje od osoby u której kupowałaś! Ta jest najbardziej kompetentna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje klientki nie mają problemu z praniem i innymi poradami, mogą dzwonić kiedy tylko zajdzie potrzeba. Moje drogie koleżanki to forum jest tylko dla tych co kupują na allegro bo są nie doinformowane, ciągle nas krytykują i chcą darmowych porad, zgadzam się z przedmówczynią, jeśli my za darmo doradzamy, dajemy przepisy to allegro będzie jeszcze lepiej kwitło. Firma ma nasze postulaty o zrobienie porządku na allegro w głębokim poważaniu, a my same sobie strzelamy w tył.. Szanujmy swoją wiedzę, nie ma nic za darmo, kto chce tanio niech porady ma u tych co kupuje. Może to nie którym da do myślenia, że lepiej kupować u kompetentnej konsultantki, niż być nie doinformowanym, a jeśli macie kiepską konsultantkę, to szukajcie, znajdziecie taka która was zadowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie, jaki jest sens istnienia tego forum? dla kogo ono jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wałek, matę i kilka pojemników na żywność. Jakość w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forum jest dla wszystkich i dlatego tyle tu hejterów (tego nie zmienimy) , a każda konsultantka dużo krzyczy za plecami, a w oczy nic nie powie , niestety tak jest wszędzie . Wszystkich się nie zadowoli . Niech każdy kupuje gdzie chce , takie prawo rynku , a towar jest naprawdę godny polecenia , mimo że jest dużo zbytecznych gadżetów . Ludzie są różni i dla niektórych rzeczy uważane przeze mnie za zbyteczny gadżet są z niego zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktos chętny na obieraczki mam po 24 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja myślałam że koleżanki konsultantki mają jakiś patent na pranie ściereczek bo według instrukcji się nie dopiera a tu od razu na mnie naskakują ,a chwaliłyście się że chętnie pomagacie mniej doświadczonym konsultantką i tu znowu wychodzi szydło z worka,i dziwicie się że nikt z wami pracować nie chce pomyślcie o swoim zachowaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×