Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
dziwne ze naprwde dzialasz w tupperware tak na serio a nie potrafisz o biuletyn sie postarac. wszystko sie zgadza: hs - czeesmart z różowa kratka byl za 29,9 od 750zł z innymi podziekowaniami, za 550 byl zamiast innych TG, chlebak za 5 party ktore umowione bylo w grudniu byl bez deski, a za sprzedaz 4000 garnek byl tylko jeden - wiec o pomylce nie ma mowy z sitem do szparagów 4,8l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic tu cie nie naciaga dystrybutor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sobie pilnować samemu jak ktos zawalił to chyba ty .jak cos niewiesz masz wątpliwości to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie ta wyprzedaz ze starego katalogu sie do niczego nie wlicza?? bo w nowym systemie jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim woj jest wyprzedaż , bo u nas nie słyszałam żeby była ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po meetinguy dostalam maila o wyprzedazy czesci produktów które byly w poprzednim katalogu a nie ma ich w nowym badz sa w innym kolorze ale do zamowienia sie chyba nie wliczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zamówienia się nie wlicza wpisuje się w uwagach do dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Ja mam na biuletynie wyprzedaż produktów listę pisze to ze wlicza sie do opustu ale jeszcze nieskladalam zamówienia. Dopiero w piątek mam party to mówicie ze trzeba pisac to w uwagach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprzedaż wlicza się do obrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam katalog i wybrałam trochę rzeczy... np silikonową stolnicę, wałek, chlebak, pojemniki na tort, tłuczerk do ziemniaków i inne... W sumie dość sporo się uzbierało tylko nie wiem czy warto? Proszę użytkowników o radę i informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gabriela, tak warto, nie wiem skąd jesteś, ale pamietaj, że jeżeli robisz zakupy za 400 zł nalezy Ci się prezent za podziekowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabriela fajne sa tez miseczki niezbędna trójka do wędlin warzyw można utrzymać żywność do 2 tyg jak chcesz poznać opinie a nie tylko slowo na forum ze warto to odezwij sie do mnie na priv natalia474@poczta.fm bo stolnica to jest kawałek ceraty ktora nie zawsze sie trzyma mam klientki zadowolone i niezadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki, która wie co będzie w nadchodzącym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przyszly tydzien jest jeszcze ta swiateczna ulotka, moze cos dojdzie ale wątpię. dobrze by cos dali czego na co dzien nie ma w katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za aktywnosc bedaw marcu jeszcze witalinki, nowa mata silikonowa, tłuczek KKsk oraz jakis malinowy dzbanek ale nie wiadomo co w jakim tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
A ściereczki do szyb kiedy będą jeszcze w promocji ? Musze sobie kupic bo swoja oddalam mamie z tupperware ona mi dala tez do szyb z jan niezbędny dwa razy umylam i juz się po zaciągała zostawia mi smugi tragedia nie polecam podróbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz to mam ściereczki. Mogę wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do asia85 kup sobie scierkę z ACT pięć razy lepsza niż tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Z act to tez cena jest nie mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jest warta swojej ceny. Ja używam jej już 5 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, jak wygląda praca ze ściereczką ACT, ale dla mnie tupperware to wielki zawód. Porażka całkowita jeżeli chodzi o szyby. Za te pieniądze nie warta. Kupiłam trochę z konieczności ściereczkę do szyb w biedronce bo teraz mają przy kasach promocje. Nie wiem nawet co to za firma. Cena - ułamek tupperware. I znacznie lepsza. Spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka tupperware narzeka, że ACT jest drogi. Tak, jakby Tupperware było bardzo tanie. Gratuluję tupetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jest warta swojej ceny. Ja używam jej już 5 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam ściereczkę z ACT i tupperware, obie są naprawdę dobre, jednak słuchając opinii koleżanek, lepsza jest tupperware. Jeśli ktoś narzeka to najprawdopodobniej źle jej używa, wystarczy źle wyprać lub wykręcić, no i się narzeka. Uwierzyłabym, że są nie dobre gdybym sama ich nie stosowała. No cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też posiadam obie i uważam, że z ACT nie równa się z tupperware. Ta druga dużo lepsza, co najmniej o dwie klasy. Jak już inwestować to w tupper. Ja swoją mam jak tylko firma wypuściła do sprzedaży i okna mam na błysk. A wierzcie mi mam co myć. Znajoma poleciła mi z ACT kupiłam i porażka. Co jak co, ale ściereczki firmie tupperware się udały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ta z tupperware jest do kitu i nie chodzi tu o pranie wyrzymanie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ze sowich ściereczek tupperware też jestem zadowolona . AC nie znam , nawet nie słyszałam o firmie i nie mogę porównać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściereczka do szyb firmy Tupperware jest b.dobra.Bez użycia siły można wyczyścić wszystkie zabrudzenia,ślady poprzczone po muchach.Myjemy samą wodą,wyciskamy mocno . Często są promocje.Ostatnio kosztowała 35 zł. Polecam.Każdy ma wolny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15
A jak prawidłowo należy używać tej ściereczki do szyb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×