Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Karlik2
To super szef jest ofertą dla każdego nie tylko dla Gospodyni, jak ostatnio Kuchcik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Zelnik
A co sądzicie o tym ekstra szefie kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jak rozdrabniacz tylko większy i wygodniejszy od szefa zwykłego. CENA TEŻ W TEJ CHWILI JEST DOBRA .MOŻNA NIM WSZYSTKO ZROBIĆ I CIASTO ,MIĘSO ,ZIOŁA I LEPIEJ POCIĄGNĄĆ ZA SZNUREK NIŻ KRĘCIĆ RĄCZKĄ. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Czy to oznacza, że Szefa wersja klasik można również używać do krojenia/siekania mięsa? Do czego jeszcze używacie Szefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
Tak daleko bym nie szła w optymizm, że Szef kuchni ten ciągnięty za sznurek posieka mięso. No chyba, ze gotowane , pokrojone kosteczkę i w niewielkiej ilości. Inaczej tego nie widzę. Mam takie urządzenie, nie narzekam, ale mięsa surowego nie sieka. Jest też jeden mankament, często sznurek blokuje się i wówczas dostaję szału, średnio blokuje się ze 4 razy podczas siekania. Odsprzedaję Szefa, wolę mandocheffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
Ja wolę starego szefa niż nowego 10 razy. Z tym siekaniem mięsa to święta prawda. Generalnie nie sieka a informacje o tej funkcji są czysto marketingowe. Z tym sznurkiem to też bywa różnie. Poza tym, starym szefem często tarłam ziemniaki na placki czy rozdrabniałam całe opakowanie ogórków kiszonych na zupę. Ostatnio testowałam to tym nowym. Nawet nie drgnął i nie chciała ciągnąć "na siłę", bo pewnie by się sznurek urwał. Blokuje się zatem znacznie szybciej niż stary. Dla mnie, mimo takiej a nie innej nazwy, to typowy multirozdrabniacz. Jeżeli na tym ma polegać postęp firmy w zakresie szefów kuchni, to jest to raczej duży krok w tył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
A tak z innej beczki. Widziałyście te nowe garnki tupper? Stare jakościowo może były takie sobie, ale przynajmniej były ładne. A te, z tymi czarnymi rączkami jakość pewnie odziedziczyły po starych, ale za to jest brzydkie jak noc. Nie rozumiem tego pomysłu z tymi garnkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdzia1 W-wa
chętne osoby które chciałyby kupowac sobie 23% taniej i nie tylko :) oraz te które chcą zostac konsultantkami i sprzedawać innym -mile widziane :) Warszawa i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdzia1 W-wa
nic o tym nie piszecie a jest około 40 produktów w katalogu które są 20% tańsze, z powodu zmiany katalogu na wiosenny :) i tak np.optima 260ml i 640ml, zawsze sypkie, wałek, mix max, liliana,candy, duza miska do ciasta,shaker,kluseczkomania,wieza dekor,pierożek,cytrusik,finezja dzbanek, finezja krajalnica,silikonowy pędzelek i pare innych. ZAPRASZAM CHĘTNE OSOBY DO ZAMAWIANIA U MNIE,piszcie na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Fakt, np. wałek i stolnica mają być w kolorze biało-niebieskim. Cena pozostanie bez zmian. Droższa o 5 zł będzie Liliana. Będą w katalogu również nożyczki za 94,90 zł. Z oferty zniknie m.in. kuchcik i mała optima. Na szczęście większość cen pozostała bez zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariosek
a czy ktoś może wie czy mega trójka podrożała czy została bez zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYMBOL PROMOCJINAZWA POLSKACENA DETALICZNA DO WYCZERPANIA WŁASNYCH ZAPASÓW SW01Optima Pojemnik 640ml15,1 SW03Optima kratka mała8,7 SW04Optima pokrywka mała8,7 SW05Deska do Breadsmarta46,3 SW06Księżycowa Zastawa Pojemniki na przypr42,3 SW07Nóż do sera83,9 SW08Kuchcik151,9 SW09Multi Rozdrabniacz Zest.Uz45,5 SW11Lunch Box44,7 DO WYCZERPANIA WŁASNYCH STANÓW - PO SKOŃCZENIU ZAMÓWIENIA NOWYCH KOLORÓW SW16Zawsze Sypkie Plus 1l35,9 SW17Zawsze Sypkie Plus 1,6l39,9 SW18Zawsze Sypkie Plus 2,2l43,9 SW19Maximilian 7,5l74,3 SW22Wałek47,9 SW24Mix Max47,9 SW26Liliana z talerzem60,7 SW27Słodki Młynarz59,9 SW28Candy61,5 SW31Finezja Duża Miska do ciasta71,9 SW32Finezja Mini Miska do Ciasta19,9 SW38Mini Wałek - uchwyt27,9 SW39Finezja Rolka18,3 SW40Finezja Radełko26,3 DOMÓWIENIA NA SZTUKI SW02Optima pojemnik 260 ml12,7 SW15Zawsze Sypkie Plus 350ml27,9 SW20Duża miska do ciasta55,9 SW23Shaker39,9 SW25Finazja Dekorator53,5 SW30Finezja Dzbanek 1l34,3 SW33Finezja Krajalnica95,9 SW34Finezja Tarka Słupki35,9 SW35Finezja Tarka Wiórki35,9 SW36Silikonowy Pędzelek34,3 SW37Kluseczkomania okrąła63,9 SW41Pierożek15,9 SW29Finezja Cytrusik26,3 SW10Tuptusie Szczoteczka22,3 SW12NF Sól i Pieprz29,5 SW13NF Kubki z uchwytami(2)28,7 SW14NF Kubki z uchwytami(2)28,7 SW21MiniMax Harmoniusz 950ml29,5 SW42Alegra Taca111,9 SW43Wieża Dekor37,5 LISTA PRODUKTÓW WYPRZEDAŻY KTÓRA POTRWA DO NIEDZIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że zaznaczyłaś "WYPRZEDAŻ"- jak to każda wyprzedaż w swoim znaczeniu ma - kto pierwszy ten lepszy i do wyczerpania zapasów - 90% tych produktów już nie ma, zapasem były stany magazynowe dystrybucji i jeśli już w niej się dane produkty skończyły (np w Poznaniu nie ma już żółtej liliany) można je zamawiać w cenach katalogowych, ale w nowej kolorystyce czyli fioletowej. Polecam upewnić się przed zamówienie czy otrzymamy dany produkt. Powodzenia - 20% to dobra cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowatupperka
Witam wszystkie Tupper maniaczki :) znam firme od lat, mam duzo pudelek, pudeleczek, cudow, przyborow itd a od niedawna jestem takze konsultantka jezeli macie w swoich zbiorach przepisy bylbym wdzieczna za udostepnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
Mam prośbę do konsultantek. Chciałam zapytać, co oznacza X na opisie a raczej na rysunku jaki jest na szklarni. Domyślam się, że oznacza iż nie wolno trzymać narysowanych tam owoców i warzyw w lodówce prawda ? Trzymam zatem pomidory na zewnątrz, a w szklarni powstaje para, która się skrapla. Doradżcie co robię żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuperka
a w jednej dystr wyprzedaż jest w normalnej cenie, są też noże z kksk które miały być losowane dla aktywnych konsultantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowatupperka
warzywa i owoce oznaczone X nie wymagaja przechowywania w lodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowatupperka
u nas juz nic nie jest dostepne w wyprzedazy.. a para skraplajaca sie w szklarni to chyba rzecz normalana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
nowatupperka, bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
Jeżeli któraś z pań otrzyma za aktywność zestaw tarka + ostrza i będzie zainteresowana sprzedażą to jestem tym zainteresowana , oczywiście w dobrej cenie . mój meil wisniewksamarysia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o więcej informacji na temat mundoliny. Czy ostrza radzą sobie dość łatwo z twardymi warzywami? Czy przekładanie i ustawianie ostrzy jest mało skomplikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Dla mnie obsługa mandoliny jest prosta, łatwo się zmienia ostrza i obsługuje pokrętła. Jednak aby zrobić romby, kostkę lub kształt gofra trzeba trochę poćwiczyć. Pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Dokładnie tak jak napisała Honia :) Obsługa jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna :) Do mandoliny jest załączona książeczka z instrukcją oraz dwustronna obrazkowa instrukcja. Pod mandoliną jest zamocowany schowek na ostrza. Zmiana ostrzy jest prosta. Grubość cięcia ustawia się tylko przez przekręcanie pokrętła. I co najważniejsze noże są piekielnie ostre...wiem co mówię...ja przez swoje lenistwo nie użyłam osłony i paskudnie rozcięłam palec :/ Ps. Jessy podaj mi swojego maila to podeślę Ci info z przewodnika konsultanta oraz filmik. Tam jest wszystko precyzyjnie napisane i pokazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jessy1980
Nie ma sensu zadawać pytania konsultantkom, czy dany produkt jest dobry, łatwy w obsłudze itp. Zawsze odpowiedź będzie jedna - tupperware jest NAJ pod każdym względem. Zobacz na opisy konsultantów na allegro...garnki to najwyższa jakość na rynku (kompletne bzdura), noże sa najlepsze na rynku (kolejne kłamstwo) itd..Ci ludzie są tak zachłyśnięci tupperware, że nie oczekuj innej odpowiedzi. Albo oglądnij w internecie film o praktykach Amwaya. To ten sam mechanizm czyli typowy MLM. A o co chodzi w takim systemie, każdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve_ewunia
Od jakiegoś czasu jestem konsultantem Tupperware i nie zgadzam się ze stweiwrdzenem, że wszystko jest NAJ. Są produkty lesze i gorsze. Ja swoim stałym i nowym klientkom zawsze polecam to co lubię, używam i wiem, że jest dobre. Oczywiście jeśli któraś chce coś do czego nie jestem przekonana to mówię jej o tym, proponuję zamiennik, a jeśli nadal jest zainteresowana wtedy odpuszczam i zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve_ewunia
Moje ulubione Cappucino. W Mix Max'ie lub Shaekerze wymieszać energicznymi ruchami: 100ml mleka zagęszczonego lub zwykłego 3 łyżeczki kawy rozpuszczalnej 1 cukier waniliowy 1 łyżeczka cukru pudru Następnie wlać do filiżanek do 1/4 wysokości i dopełnić wrzątkim. Lub Latte Machiato. W Mikserze Cappucino ubić mleko (wcześniej podgrzane np w mikrofalówce), przelać do przezroczystej szklanki (3/4) i powoli wlewając dopełnić kawą rozpuszczelną. Jeśli ktoś słodzi przed wlanim mleka na dno szklanki wsypać cukier. Mam jeszcze sporo łatwych i smacznych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
jessy1980 poszło :) Chciałam zauważyć, że nigdy nie twierdziłam, ze produkty Tupperware są naj pod każdym względem i strasznie irytuje mnie wrzucanie wszystkich konsultantów do jednego wora. Wciskanie klientom produktów na siłę nigdy nie przyniesie skutku. Ja aż za dobrze pamiętam czasy, gdy sama nie byłam konsultantką i jakie miałam scpeptyczne podejście zarówno do cen jak i jakości. Część produktów mnie przekonała, ale zdarzyły się też rzeczy na których się zawiodłam...wspomnę tu chociażby o serii noży universal...ale to może dlatego, że używam serii fiskars edge i porównanie wypada tak a nie inaczej. Żałuję, że wypadła seria noży kksk, bo tu już jakość była o niebo lepsza i mogłam je polecać klientkom ze spokojnym sumieniem. No ale cóż...takie życie. Natomiast nikt mi nie powie, że maximiliany, ultra pro, otwieracz, wyciskacz, bredsmart, cheesmart, niezbędna trójka, rozdrabniacz czy też tuptusie mają jakąś sensowną konkurencję na rynku. Bynajmniej ja nic lepszego w podobnej cenie nie znalazłam...a trochę w temacie siedzę pracując w studiu mebli kuchennych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
Właśnie oczekuję na naczynia Ultra pro. Mam mały półmisek z pokrywką do grillowania i przekonałam się, że wspaniale się wszystko piecze. W niedzielę piekłam 5 małych udek, miały chrupiącą skórkę a w środku były wilgotne. Kuzynka jest konsultantką tupperware i dawno temu kupiła sobie zestaw Ultra pro, kupiła go również druga kuzynka, tylko ja byłam nie przekonana. Jak kupiłam sobie w promocji półmisek do grillowania, przekonałam się na dobre. Już planuję co upitraszę w naczyniach na Święta. Cena jest wysoka owszem, ale na promocji jest blisko połowę niższa. Kupuję naczynie 5 l , 3 l i pokrywkę ok 1,8 litra za niecałe 500 zł. Z natury rzeczy nie lubię spedzać życia w kuchni. Wolę zamarynować mięso, włożyć do naczynia, ustawić czas i temperaturę i zapomnieć, ze coś tam się piecze. Nie przypisywałabym złych intencji konsultantkom. Każdy człowiek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Witam, udka w Ultra Plusie fajne, a jak z myciem naczynia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×