Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość rozella
Basia Zielnik mandochef będzie w sprzedaży ponoć po 20.03. moja kuzynka była na prezentacji i owszem grubość kostki można regulować. BLokuje się te ząbki pokrętłem i blokuję takim oznakowaniem z kłódeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Zelnik
Dzięki. Tylko, że ja i tak nie kupię od lokalnej konsultantki tylko poprzez allegro. Cena 195 zł + dokument sprzedaży więc bez problemu mogę reklamować w razie czego. Zresztą od tej osoby już kupowałam wiele razy i nawet szefa kuchni reklamowałam w lokalnej dystrybucji. Nie muszę czekać bo jutro już ją będę mieć w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
Basiu , ja też oglądałam aukcje, ale tam było zaznaczone, ze po 20-tym wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamani:)
Witam! Mam pytanie odnosnie sprzetu: multi ciecie. Do czego oprocz osemek z jajek mozna uzywac i ile nakladek tnacych wchodzi w sklad urzadzenia? Warto inwestowac w to urzadzenie majac tarke finezje? Dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala 28
Dostałam multi cięcie w prezencie. Musisz uważać, aby to, co tniesz było dość miękkie bop inaczej nic z tego nie będzie. W sumie to żadna rewelacja. A za cenę ponad 70 zł na pewno można sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia zakopane
Dokładnie chciałam napisać, to co powyżej. Najlepiej pójdź na jakiś pokaz i niech Ci to pokażą. Sprawdź. Pobaw się tym. Nie słuchaj bełkotu marketingowego tupperware bo wiadomo, że chodzi im tylko o jedno. Sprawdź i sama się przekonasz, czy to jest warte ceny, którą za to chcą. Moim zdaniem cena jak zwykle, ustalona chyba na innej planecie (prosto z kosmosu) i za tą funkcjonalność 3 x za wysoka. Ale to tylko moje zdanie bo pewnie zaraz usłyszysz opinie konsultantek, które będą miał odmienne ode mnie zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
Ja od kuzynki /konsultantki/ usłyszałam, że mam sobie odpuścić, bo za te pieniądze mało użyteczne. TYle samo zabawy możemy mieć za znacznie niższe pieniądze kupując zwykły krajacz do jajek, tam też odwraca się jajko . A pokrojenie jajka na cztery części to można sobie w rękach zrobić, znacznie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda37
Zwykły krajacz do jajek? Powodzenia. Miałam już cztery zwykłe i były do d.... W multi cięciu "struny" do cięcia są ostre o mocno naprężone. Uważam , że rewelka, a za jakość się płaci. Przecież ja Wam tego nie sprzedaję, więc dlaczego miałoby mi zależeć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia zakopane
Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz produkty innych firm o bardzo wysokiej jakości i cenie 2-3 x niższej. Rozumiem, że dla Ciebie liczy się tylko tupperware i nic więcej, ale nie wrzucaj wszystkich innych firm do jednego worka pod tytułem "do d....". Spróbuj swoim super multi cięciem pokroić kiwi jak na filmiku :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda37
Wiesiu, jeśli nie lubisz produktów tupperware, to nie wiem co tu robisz :) a swoją drogą jeśli możesz to podpowiedz mi jakiej firmy "krajalnica do jajek" jest tak dobra jak multi cięcie, z chęcią kupię i porównam. Ja używam multi cięcia i jestem bardzo zadowolona, ale Ty chyba nie używałaś go. Nie wkurzaj się, że jestem maniaczką tupperware :) ale zanim się na temat jakiegoś produktu wypowiem, to sama muszę go wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
Dla jasności wytłumaczę, że jestem fanką tupperware. Cena mnie nieco odstręcza, nie wszystko jest mi potrzebne. Kupuję kiedy już jest obniżona cena. Mam u siebie szklarnie które świetnie się sprawdzają. Mam durszlak z nakryciem, rewelacja, garnek do ryżu, wazę ktora jest idealnym termosem. Kilka przydatnych jeszcze drobiazgów też posiadam. Obecnie czekam na mandochefa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia zakopane
Ja mam wiele produktów tupperware ale zachowuję się tutaj z rozsądkiem. Po prostu dla mnie ten przyrząd do cięcia nie jest wart 99,90 zł i tyle. Tupperware ma rzeczy dobre i ma wiele bubli i absolutnie nie zgadzam się, że wszystko co tupperware to automatycznie najwyższa jakość. Myślę, że seria KKSK to pokazała. Dlatego dla mnie multi cięcie może być przydatną pomocą ale nie za cenę 100 zł. Bo tyle na pewno (weług mnie) nie jest warte. Cóż, może jestem jeszcze za małą fanatyczką, aby brać wszystko, co ma napis tupperware...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Turska
Zmienię temat. Jakie są Wasze opinie o nożach Universal? Pomijam wygląd i estetykę, która może się podobać (lub nie) , ale to już kwestia gustu. Chodzi mi o jakość samego ostrza. Nie wiem,o co chodzi i czy tylko ja jakoś źle trafiłam, ale moje są po prostu beznadziejne. Tępią się w bardzo krótkim czasie. Ostrzę je tupper myszką, ale to pomaga na bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda37
Widzę, że nie ma chętnych do odpisania... Moje noże myję ręcznie, w zimnej wodzie i wycieram do sucha. Jak narazie nie mam problemów i jestem zadowolona. Jeżeli robisz tak jak ja i się tępią, to musisz reklamować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Turska
Rozmawiałam już na temat reklamacji i "nie ma ku temu powodów". Powiedziano mi, żebym sobie kupiła noże KKSK bo są z twardszej stali a universal to raczej noże z najniższej półki. Wcześniej używałam noży mniej znanej i cenionej firmy berghoff i kupiłam tupperware bo według opinii mojej konsultantki " to najwyższa jakość na rynku". Dzisiaj mogę powiedzieć, porównując stare noże berghoff i te universal, że jednak stare jest znacznie lepsze i trwalsze. Niestety, dla mnie osobiście te noże to porażka. A kosztowały prawie 300 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena Star
Jestem konsultantką i mogę Ci powiedzieć, że tępienie się noży nie jest podstawą do reklamacji. Niestety noże universal sa wykonane z miękkiej stali węglowej bez dodatku metali wzmacniających. Stąd trzeba je często ostrzyć. Jeżeli kupisz lepszą serię noży berghoff czy fiskars, to mimo, że są tańsze niż universal, to już mają dodatek chromu i często molibdenu. Zwiększa to ich wytrzymałość. Ja używam tylko KKSK, bo universal według mnie rzeczywiście są kiepskiej jakości. A co do multi cięcia, to moim zdaniem nie jest to warte 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda37
nie rozmawiaj z konsultantką w sprawie reklamacji, tylko jedź do dystrybutora. Może trafiły Ci się wadliwe. Oni wysyłają je do reklamacji i się okaże. Nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyla
ja też bym reklamowała do skutku - wiem że były różne wątki dotyczące reklamacji - ale ja wierzę mimo wszystko :-) że Tupperware Polska zależy na zadowolonym i profesjonalnie obsłużonym kliencie - 3mam kciuki za powodzenie Madziu Turska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Turska
Rozmawiałam dzisiaj z centralą i oni też nie widzą podstaw do reklamacji z powodu tępiących się noży. W zasadzie powiedziano mi to samo, co powyżej napisała jedna z Pań konsultantek. W ramach ocieplenia relacji zaproponowali mi wymianę moich używanych noży na nowe KSKK za dopłatą Jak usłyszałam cenę, to podziękowałam za rozmowę. Cóż, następnym razem będę bardziej rozsądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem konsultantem mam noże uniwersal i też się strasznie tępią dla mnie uniwersal nie powinny nazywać się nożami czasem można lepsze kupić na bazarze hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyla
smutne to niestety :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdzia1 W-wa
moi drodzy a na jakich deskach kroicie?,jeżeli na szklanych to wszystko jasne,noże wtedy szybko sie tepią :( nalezy używac desek drewnianych lub plastikowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Turska
Oczywiście, że używam tylko desek drewnianych. Zamknijmy temat noży universal. Wszystko co chciałem wiedzieć na temat ich jakości, dowiedziałam się z Centrali Tupperware. Ja w każdym razie już dziękuję za tą niezwykle wysoką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek Bydgoszcz
Sprawdź nóż Fiskars Edge. Wykonany ze specjalnej stali japońskiej (a nie jak chińszczyzna w nożach Universal) z domieszką chromu i molibdenu. Cena na allegro noża szefa kuchni 55 zł czyli 25% noża KKSK. On jest nawet tańszy niż nóż szefa kuchni z serii universal a jakościowo nawet nie ma co porównywać. Aż wstyd, że tupperware zrobiło niże ze zwykłeś stali węglowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek Bydgoszcz
I sprawdź też ostrzałki do noży bo tutaj też tupperware musi się jeszcze długo i dużo uczyć od fiskarsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaanna25
Wiecie gdzie można znaleźć oferty tygodniowe?? I jak można zdobyć najwięcej prezentów, bo man wrażenie że oni o wszystkim nas nie informują. Niestety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kroję na desce drewnianej i co i nic są do niczego i tyle fiskars jest dużo lepszy i ostrzałki też ma lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . w tym tygodniu bazyl 2,1 l za 39,90 2 szt. 69,80 tłuczek kk 199,90 i nowy exstra szef za 159,90 jak na prezentacji będą zakupy za 650zł to każda osoba będąca na prezentacji może zakupić tego szefa taka jest oferta na 11 i 12 tydzień polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×