Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Arwen26.
Ja ze swojej multiszatkownicy jestem bardzo zadowolona!!! Finezję też mam i jest to dobre uzupełnieniem mandoliny.Ale moim skromnym zdaniem nie powinno się zestawiac na prezentacjach tych dwóch produktów,to jak zestawic lamborghini z skromnym porsche :-P .A jak się już opanuje obsługę szatkownicy,to nie ma opcji,żeby być z niej niezadowoloną :-P Ja biorąc szatkownicę na 2 party i dając możliwość przetestowania jej na żywo przez gospodynie sprzedalam już 6 szt,więc niech nikt mi nie mówi,że się nie sprzeda :-P Sprzeda się świetnie,tylko mało kto wyłoży 259zł za produkt,którego nie widział :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena_53
Masz rację. Nie powinnam się dziwić, że konsultantka tupper kłamie. A z szatkownicą to jest tak, że najważniejsze pytanie brzmi, czy ja jej potrzebuję, bo mam tyle pracy "dla niej". Jeżeli tak i stać nas na 250 zł, to można brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Arwen26, skąd miałaś już multi szatkownice? U nas dopiero teraz wchodzi i udało mi się poprosić, żeby dostać je wcześniej bo w normalnym trybie.... od dziś aktualna oferta, zamawiamy w poniedziałek 11.03. towar u mnie 19.03. W jaki sposób załatwiłaś wcześniej szatkownicę? Kwestia dogadania się z dystrybucją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26.
Dostałam jako prezent za sprzedaż w styczniu.Ale u nas w dystrybucji była też możliwość kupienia wcześniej szatkownicy,bo zalatwialam jeszcze koleżance-konsultantce :-) Jak się bardzo chce,to można wszystko załatwić :-) Aczkolwiek z tego co widzę to dużo zależy od dobrych chęci dystrybucji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda37
Czy ktoś już wie co będzie dodatkowego w tym tygodniu? Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Jestem konsultantką i w odniesieniu do Mandoliny mam mieszane uczucia. Zanim nauczyłam się na niej pracować minęło sporo czasu i nerwów. Nie jest tak łatwo jak na filmie, chyba że interesują nas same plasterki to wówczas jest rewelacyjna, ale kostka i romby to masakra, trochę nerwów kosztuje przez jakiś czas. Kolor wg mnie tez porażka zwłaszcza przy marchewce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Fakt...trochę czasu i przede wszystkim cierpliwości trzeba poświęcić mandolinie, żeby osiągnąć pożądany efekt :) Moim zdaniem warto...a reszta niech oceni sama :) Co do koloru, to niestety chcąc trzeć na niej marchewkę czy buraki to potem musimy się bawić z cytrynką. Aczkolwiek przepłukując wcześniej zimną wodą jest zdecydowanie mniej przebarwień :) A jak czasem mi się nie chce, to w przypadku marchewki chwytam za finezję i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda37
Arwen26 Ty napewno już wiesz co jest na ten tydzień.... nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
promocje na tygodnie 10-11 miska do ciasta 3,5l - 44,90zł pojemnik na jajka - 49,90 silikonowa babia góra - 109,90 cheesmart mini - 34,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda37
Dzięki Paulinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda37
a mogę liczyć na ulotkę ? linda37@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Czy mi się wydaje czy cena cheesmarta mini ostro w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
Przez blisko 30-ci lat używałam mandoliny niemieckiej firmy B. Nie powiem, sprawdziła się. Do dzisiaj ją mam, ale z upływem działań i lat nieco się ząbki stępiły. Pora na nowe. Ze wszystkich zaprezentowanych szatkownic, właśnie mandocheff wywarł na mnie największe wrażenie. Z tej racji, że daje mnóstwo możliwości. W tym miesiącu dotrze do mnie, już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 1973
Paulinka zrobiła blog na którym publikuje produkty w promocji. Proszę, nie zaśmiecajcie forum niekończącymi się wpisami z prośbami o wysłanie ulotki. Wejście na blog nie wymaga wiele wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 43
Czy wie ktoś, czy tarka wiórki z finezji nadaje się do starcia chrzanu (do buraczków)? Chcę, aby chrzan był bardzo drobno starty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Dostałam swoją multiszatkownicę. Super. Plasterki super. Kostka z ziemniorów do zupy na przykład super. Kostka z jabłka - ok, trzeba poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
W nowym katalogu, który wchodzi w życie za dwa tygodnie nie będzie produktów z serii KKSK. Teraz można zrozumieć tzw. promocję na garnki KKSK i rozdawanie noży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala 28
Podobno sam rynek najlepiej weryfikuje jakość i cenę produktów. I jak widać - zweryfikował !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwusia
Szukam konsultantki ze Szczecina lub Goleniowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka700
Witam mam prośbę czy mógł by mi ktoś przesłać zeskanowane przepisy do kluseczkomani bo zapodziałam gdzieś swoją książeczkę a są mi bardzo potrzebne. pozdrawiam madziulka42_1990@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Ją jestem z Gryfic to całkiem blisko Goleniowa. czy coś konkretnego Cię interesuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILL
To dlaczego wyprzedają i rozdają serię KKSK było dosyć oczywiste od samego początku. Ponoć ta seria wcale nie generowała zysków, a zajmowała dużo miejsca w magazynach. Mam pytanie do dziewczyn, które widziały już nowy katalog. Dużo będzie drożej w tym roku? Jakie produkty powróciły, a co oprócz już wspomnianego KKSK odchodzi do lamusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILL
... jeszcze jedno. W ofercie dla gospodyń pojawia się jagodowy książę? Podobny jest do Liliany, jakie ma zastosowanie? Może ktoś ma jakieś przepisy? Ogólnie, czy to produkt wart uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyla
niestety obawiam się, że liliana noże zginąć w nowym katalogu - a to byłaby duża szkoda. Przejrzałam katalogi wiosenne z Francji i Italii i tam liliany już nie ma, za to jest jagodowy książę. Jeśli zaś chodzi o przepisy dla księcia to w większości te same co do liliany. Dla mnie jagodowy książę to przy lilianie ubogi rewny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
W niemieckim katalogu nie ma niczego z serii KKSK. Nie też lilianny ani księcia. Z nowości nie zauważyłam kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Zelnik
Mam pytanie do Pań używających mandoliny tupperware. Czy można w niej regulować rozmiar kostki? Czy te wysuwane ostrza też są regulowane jeżeli chodzi i szerokość między nimi? Zastanawiam się bowiem nad zakupem tupperware lub boernera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
Ja słyszałam z dystrybucji, że mają być bardzo fajne nagrody wyłącznie za..rekrutację. I coś managerka mówiła, że chcą bardziej kontrolować nowych konsultantów i ich osiągnięcia. Z centrali popłynęły wieści, że niestety ilość konsultantek nie przełożyła się na odpowiednią sprzedaż. Mają zatem wprowadzić jakieś mechanizmy weryfikacji nowych konsultantek i nawet słyszałam, że konsultantka ma dostać nagrodę za rekrutację dopiero wtedy, kiedy zwerbowana przez nią osoba osiągnie odpowiedni poziom sprzedaży. Pożyjemy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×