Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Mam to i jest bardzo wygodne i ostre można faktycznie robić bardzo różne rzeczy w dużych ilościach lub małych i bardzo szybko .Mycie bardzo proste .Miałam taką szatkownice wcześniej tylko innej firmy i była używana przez wszystkich domowników tyko mniej funkcji .Ta teraz wszyscy używają i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wzorów można zamawiać same wzory i nic po za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2013
Dzięki hona!!! :-* Zamówię to jako wzór lub dorzucę do obrotu, gdyż mam już klientki na produkty z ulotki na marzec :-)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILL
Witam, kurczę chciałabym zacząć prowadzić blog kulinarny Tupperware. Taki z poradami, prezentacjami. Myślałam, że zaopatrzę się w większą ilość tych naczyń. Wzory dla konsultantek to bardzo dobra okazja żeby kupić produkty w rozsądnej cenie. Przecież jak mam sprzedawać innym kobietkom coś czego sama nie wypróbowałam? A uzbieranie kolekcji to nie lada wydatek. Swoją drogą to bez sensu, prawie wszystko tu zależy od menadżerki i dystrybucji. Coraz bardziej bezsensowne mi się to wszystko wydaje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samusiaija
Witam,co do blogu hm ja myslalam o filmikach z tupperwre ppniewaz tych jest b.malo maprawde.nie raz szikalam jak mozna wykorzustac pene naczynie czy sprzet ii nie bylo filmiku nawet na mandoline nie ma w j.polskim tylko w niemieckim,przepisy sa przekazuwane z ust do ust zamiast pokazywane,czesto sie zdarza ze kolezanki konsultantki pytaja jak cos zrobilam bo klientki mowia ze zakupily sprzet i sie nie da a ja na facebooku pokazuje ze jednak sie da.poruszulas wazna kwestie i mysle ze jest to bardzo przydatne.problem jest tez z hazetkami wiec moze mozna cos pomyslec.z goru przepraszam za bledy pisze szybko z tel.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaadamska
czy ja również mogę dostać ulotkę ma maila: asiaadamska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Mając na uwadze nieaktualne info na stronie firmowej i wzorując się nie co na Siedlcach przygotowałam stronkę na face. Mam nadzieję, że uda mi się (i starczy mi zapału) być na bieżąco. To dopiero początek więc wymaga sporo pracy. Wszelkie uwagi proszę zgłaszać, zawsze jest coś do poprawienia, ulepszenia. Nazwa profilu na facebook: Tupperware Gryfice-Świdwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karlik2 - chciałabym stanąć w obronie administratora strony tupperware.pl dlatego, że jest na niej bardzo aktualne info! Oferta, która się tam znajduję obowiazuje do 3.03 czyli do niedzieli. Owszem bywa, że nowa oferta jest uaktualniana po 2-3 dniach, ale to dopiero za tydzień. Jedyne co mogę mieć im za złe to to, że raz wrzucają ofertę specjalną na dany tydzień, a raz nie wrzucają jak np teraz cheesmarta prostokątnego, ale może nie wcałej PL jest na niego teraz promocja tylko w Poznaniu. A wrzucenie informacji o PM na twojej stronie fb o tupperware trochę za bardzo mi nie pasuję. Może stwórz dodatkową stronę funpage PM, a nie wszystko do jednego wora. Ja prowadzę Tupperware Poznań na fb - i tak jak pisałaś, że szukają przepisów tak zainteresowanie stroną jest słabe. A strona Tupperware Polska na fb działa bardziej w formie marketingowej i też nie ma ogromnego wzięcia... ale zycze wytrwalości i pomyślności w prowadzeniu strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINKA-1
tupperware-leszno. blogspot. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINKA-1
ZAPRASZAM www.facebook. com/#!/tupperware.leszno?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Dzięki bardzo za uwagi. Specjalistą od sieci nie jestem i jak na razie umiem stworzyć profil na facebook. Co do aktualnych informacji to nawet te dla nowych konsultantek tez nie są dokońca jak powinny. I co z akcją rekrutacja - miseczki z niespodzianką. Poza hasłem w biuletynie nic. Dziś jest 1 marca i ani razu nie słyszałam gdzie będą, wogóle nic o akcji niby jest a nie ma. Przepisy będą, ale nie da rady wszystkiego na raz. Przepisy różne, dla jednych podstawwe, dla innch może nowość. Fajnie by było gdyby dużo osób zgłaszało swoje. Fajnie by było, gdyby dużo osób wrzucało swoje zdjęcia, przepisy. Nie tylko klienci, nie tylko regionalnie. Np Paulina z Leszna - jeśli ktoś jest zainteresowany z tamtego regionu chciałbym, żeby znalazł jakieś info bezpośrednio do niej. Teraz Facebook jest popularny i bardziej przejrzysty niż forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczki z niespodzianką były na stoiskach "zakochaj się w tupperware" dla osób które umówiły się na Party,czy coś takiego.Na pewno miseczki nie były dla nowo zrekrutowanych.Na stronie tupperware jest informacja o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Akcja miała być przez cały luty (?), pisałam na FB kiedy i gdzie będą te stoiska. Odpisali, że informacje dostępne będą później. Teraz informacja na stronie jest (zachodniopomorskie ominięte) a sądzę, że powinna być najpóźniej 1 lutego i również info w biuletynach. Ostatnie spotkanie 17.02 a potem już nic czy to miało być ledwo 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik77
Witam serdecznie. Mam pytanie czy Panie są zorientowane : Jeżeli w ciągu 6 tygodni zrobi się 5 party dostajemy otwieracz do puszek gratis. Czy nalezy to rozumieć tak : że w jednym tygodniu zrobie 3 party, w drugim 2 party. To mi sie nalezy , czy nie. Lub czy należy w każdym w 5 tygodniach po 1 party? Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Aby otrzymać otwieracz, musisz zrobić przynajmniej 1 party z obrotem minimum 400zł, przez 5 tygodni. Nie liczy się 3x w jednym tygodniu. Zamówienie z jednego tygodnia wpisujemy jako całość i od sumy zamówienia można zamówić podziękowania dla gospodyń. W przypadku 3 party zamawiasz 3 różne podziękowania. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik77
Dziękuję Honia. Może źle napisalam w jednym tygodniu 3 party po 1.000 zł (każde z osobnym podziękowaniem). Też się nie liczy jako 3 party?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Lepiej to rozłożyć na kolejne tygodnie jeśli jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik77
Dziekuje za pomoc Honia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marobis
Mam problem. Zrobiłam w cudzie kuchennym marchewkę. Zabarwił się. Jak doczyścić? Proszę o radę. Pozdrawiam Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Jeśli naczynie się przebarwi, wystawiamy je na słońce, czasem nawet do tygodnia, zależy od przebarwienia. Na słońcu schodzą przebarwienia i zapachy. Jeśli przepłuczemy zimną wodą naczynie przed myciem zapobiegniemy przebarwieniom po następnym gotowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria271
Tak sobie obserwuję sprzedaż szatkownicy na allegro (194 zł i wzwyż) i powiem Wam, że szału nie ma. Filmik wzbudził spore zainteresowanie ale...chyba nie do końca przekłada się to na zakupy jak początkowo sądzono. Co by nie było - jednak 250 zł trzeba wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
a no bez rewelacji tak wszyscy czekali,i wogóle a teraz cisza w sumie mnie sie tez odechcialo możemi jeszcze ochota wróci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
co do cucu kuchennego to mnie sie tez odbarwil troszczeke ale troszke cytrynki i zeszło ale tez nie za pierwszym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Kuchta
A ja się skusiłam i już mam swój egzemplarz. I powiem szerze, że żałuję. Film na youtube zupełnie zamieszał mi w głowie. A z tym cięciem nie jest wcale tak super jak na filmiku. Kupiłam. Raz użyłam. Teraz wszystko do codziennych posiłków tnę nożem. Jak ktoś chce kupić, niech na spokojnie się zastanowi bo to kupę kasy. Konsultanci zachwalają, że to wyjątkowa cena (wiadomo, o co chodzi tak naprawdę) , a moim zdaniem, to po prostu 250 zł i żadna mi tam okazja. Kupiłam z gorącą głową i mówię szczerze, że teraz nigdy bym tego nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuperka
A ja kupiłam na allegro mandolinę ibilli za 68zł i jest super, też podobała mi się ta z tupperware ale wiedziałam , ze nie będzie tania. a swojego zakupu nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena_53
Trochę w nawiązaniu do poprzedniego wpisu. Byłam w sobotę na party i z tą szatkownicą to jakaś paranoja. Konsultantka dosłownie wpadła w jakiś amok Jaka super, atrakcyjna cena, niepowtarzalna, hit itp. I co najgorsze, dla osób niezorientowanych chwyt poniżej pasa - porównywanie z krajalnicą finezja. na zasadzie - bierzcie tą, bo finezja niewiele tańsza a znacznie mniej zaawansowana. To czysta manipulacja, bo finezja jest po prostu 3 x za droga na to, co sobą prezentuje. Dlatego finezja nie stanowi żadnego odniesienia cenowego. Jak zwróciłam uwagę, że na rynku są inne rozwiązania, to odpowiedź była taka " są, ale tupperware to najwyższa, niedościgniona dla innych jakość i nic nie może się porównywać w tupperware". Pomijam już fakt, że to po prostu czyste kłamstwo. Zresztą padają podobne słowa opisujące garnki tupper na allegro - najwyższa światowa jakość. Śmich mnie bierze. Tupperware to nic innego jak typowy MLM więc wiadomo, o co chodzi takiej konsultantce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Mam inne pytanie. Czy jest jakiś określony, maksymalny czas realizacji reklamacji? Oddałam do reklamacji najnowszy model szklarni 6,1 i okazało się, że dystrybucja jej nie mam. Kiedy zapytałam, kiedy będzie, odpowiedź padła taka "Nie wiemy. Jak przyjdzie, to będzie. Jak nie, to dalej będziemy czekać". Kiedy zażartowałam, czy do maja będzie, pani mi odpowiedziała "Nie wiem, być może ale nie jest to pewne bo to produkt spoza katalogu". To, co ja mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
No i pięknie. JA zamówiłam sobie multiszatkownicę i co? Czekam radośnie a tu takie opinie. I momentalnie przestałam się cieszyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
do Bożenki 53- dziwię się , że Ty się dziwisz, o co konsultantce chodzi :) Do Karlik2 - nie czytaj opinii innych bo zwariujesz, ile ludzi tyle opini a z szatkownicy będziesz zadowolona, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×