Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Warto mieć: miskę do ciasta, tłuczek do ziemniaków, obieraczkę, otwieracz do puszek, wyciskacz do czosnku,rozdrabniacz i oczywiście pojemniki do mrożenia oraz kilka sztuk miseczek typu trójka, czwórka. Unikać wszystkich błyszczących typu elegancja, victoria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
Dla mnie hitem, którego używam conajmniej raz dziennie i nie tylko ja, jest Kuchcik. Chyba nie ma go teraz w katalogu, a jak był to baardzo drogi, ale w jakiejś super promocji- bardzo polecam. Bardzo lubię też wałek. Szefa kuchni mam, ale mnie nie powala jakoś szczególnie. Kuchcik dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
Faktycznie, zgadzam się z poprzedniczkami. Też polecam otwieracz do puszek, jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojemniki do mrożenia nie nabierają kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam lilianę, wszystkie moje stare przepisy z tortownicy przerobiłam na lilianę.Zwłaszcza teraz w lecie za chwilę będą truskawki ,wrzucamy na spód zalewamy galaretką do tego kefir czy jogurt naturalny rozmieszany z galaretką i w kilka minut mamy zdrowy deser. A drugą moją ulubioną zabawką jest rogalomania .Świetna zabawa dla dzieci ,wystarczy tylko zrobić ciasto i lepiej się bawią niż zabawkami.Trochę sprzątania póżniej w kuchni ale mniejsza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam maselniczkę, pojemniczki - bazyle, szczelne miski i miseczki, lubię tez akcesoria neo i te wcześniejsze - praktika - ale kupowałam je w bardzo dobrych cenach (ok. 10-15 zł/szt), pewnie w normalnej bym się nie zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
Jeżeli ktoś by postanowił, że mogę mieć tylko jedną rzecz Tupper, to wybrałabym małą łyżkę silikonową Neo. Uwielbiam oszczędność, a dzięki tej łyżce mogę posmarować margaryną dwie dodatkowe kromki chlebka, do końca zjadam dżem czy konfitury nad którymi przecież się tyle napracowałam i sa rarytasem :) ułatwia mi też życie przy pieczeniu itp. wszyscy w domu bardzo lubimy tą łyżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to mi się podoba kilka rad co kupić.Proszę o więcej .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja2525
Witam do LAYOLA co robisz w kuchciku że tak go codziennie używasz ? Podaj jakieś przepisy , bo mój stoi i się patrzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z silikonów nie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neo łyżka do mieszania z dziurka - bardzo dobra i łatwo się nią miesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie kuchcik tez teraz stoi , początkowo byłam pod wrażeniem ubijania białka , robił to szybko, ale z czasem przestało mi się to podobać jak miałam zbyt wiele mycia . Do niczego innego nie potrafię znaleźć zastosowania bo jest delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mini silikonowa łyżka jest the best - potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
U mnie w domu bardzo często robi się omlety biszkoptowe z jajek. Ubijam w kuchciku białka, późnej dodaję resztę składników i jeszcze mieszam. Gdybym zrobiła to zwykłym mikserem, to piana by opadła. Często też ubijam śmietanę, niekoniecznie kremówkę- ja często do różnych deserów używam Śnieżki i super się ją miesza w kuchciku. Poza tym od kiedy mam kuchcika, nie kupuję majonezu- tylko robię sama. Ciasto na naleśniki, jeśli ich niewiele potrzebuję też w nim mieszam. U mnie się on sprawdza, ponieważ robię takich rzeczy dużo. To jest świetny produkt, ale jak każdy musi być przemyślany pod kątem przydatności. Przecież nie ma sensu, żeby rzecz za prawie 200 zł leżała nam w szafce. Podoba mi się w nim i zadziwia mnie jednocześnie, że ubija szybciej niż mikser i nie pobiera prądu. Jeżeli chodzi o mycie, to wiadomo raz na jakiś czas trzeba rozłożyć i dobrze wyczyścić. Na codzień jednak, tylko zaraz po użyciu trzeba mieć odruch żeby go porządnie opłukać i już- na suszarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
Żeby nie było, że ja jakąś fanatyczką jestem :) jeśli ktoś dałby mi wybór: albo kuchcik, albo mikser elektryczny, to wybrałabym elektryczny. Jest bardziej wszechstronny. Lecz kuchcik jest, jak dla mnie idealnym gadżetem ułatwiającym życie w kuchni. Lecz zdecydowanie POWINIEN być tańszy, jeśli cena będzie okazyjna to warto rozważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
A ja uwielbiam Kluseczkomanię.Kluseczki waniliowe,szpinakowe,ziemniaczane,serowe i inne po prostu rozpływają się w ustach.Bardzo często używam Extra szefa,siekam,rozdrabniam,robię lody,sorbety,drinki,placki ziemniaczane,pyzy,siekam zioła ,rozkruszam lód itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
do gość Iwa. Czy mogłabyś zdradzić przepis na lody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Przepis na lody. ------------------------- Wszystko robimy w szefie kuchni lub w rozdrabniaczu. 0,5 kg.mrożonych jagód włożyć do szefa kuchni lub innego rozdrabniacza i posiekać,dodać cukier waniliowy,pół szkl.cukru,dobrze posiekać,do tego dodać ubitą w kuchciku (lub mikserem)śmietanę(0,5 l śmietany żółtej 30%),lekko wymieszać łyżką silikonową.Nakładać do pojemników i zamrozić. Smacznego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Mamy w promocji szef kuchni,więc wymieniajmy się na jakieś fajne ,szybkie przepisy .Lody Iwy są świetne,wystarczy,że na spotkaniu zrobimy lody lub shake,drinka.To wszyscy lubią.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Kolorowe pojemniki do mrożenia nie zabarwiają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwa z tym lodem to lekko się zapędziła ,mi się nie udało lodu skruszyć ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA10
Nie kruszcie lodu w szefie kuchni, ani rozdrabniaczach, bo stępicie noże... te produkty służą do rozdrabniania warzyw, owoców, orzechów itp., ale nie do rozkruszania lodu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc zaza
Do goscia kika Podaj jakies przepisy na shake i drinki :) Bede wdzieczna Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
loda to ja zrobie ale tylko facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wielu latach znowu zaczęłam kupować produkty tupperware i są takie których bym nigdy nie zamieniła na inne ale i wieloma jestem rozczarowana. Te z przed 15 lat służą mi super, te kupione teraz jest bardzo różnie. Uważam , że jakość bardzo spadła, a ceny są bardzo wysokie. Kupuiłam zestaw noży na prezent i szybko się stępiły. Mówi się, że produkty te nie mają zapachu , a świeża czwórka, sypkie i butelka, które kupiłam mają dziwny zapach i przechowywane w nich produkty chłoną go. Woda dziwnie smakuje. Wstyd mi bo te produkty dałam w prezentach rodzinie i znajomym. Z reklamacją jest problem, z zwrotów nie przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję tylko to co mi potrzebne , co mi się przydaje jedyny problem dla mnie to kolory , problem ze skompletowanie w tym samym kolorze, np: mam perły z granatowymi pokrywkami w katalogu są z czarnymi, a w ofertach z fioletowymi - chyba nigdy nie skompletuje albo alegra mam czerwono-białe i czerwono-czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich niezadowolonych osób przybywa , więc niech się firma zastanowi , bo na jakość narzeka coraz więcej osób zwłaszcza tych co znają firmę wiele lat i mają naczynia z początków firmy - nie do zdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
białe pojemniki do mrożenia nie zabarwiają się używam ich od dwóch lat i jestem zadowolona . chociaż lodowiec niestety te silikony już łapią kolory i zapach. Zachciało mi się pietruszki pomrożonej w kostkach i musiałam jedne cały lodowiec przeznaczyć do tego celu , bo złapał zielony kolor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt skompletowanie całej serii w jednym kolorze to wymaga gimnastyki . zbyt często zmieniają kolor, przecież dla ułatwienia można mieć w ofercie kilka różnych kolorów w pełnym asortymencie , każdy kupuje co mu się podoba , a nie akcje że teraz np bella w kolorze zielonym, a za pół roku już tylko róż i fiolet . Jak się człowiek niepospieszny , a będzie mu zależało na całości to może się przeliczyć . Jedyne wytłumaczenie to zysk dla firmy jak chcesz mieć komplet to kupuj całość od razu , a nie rozkładaj w czasie. Dla firmy to jest logiczne, jednak z punktu widzenia klienta to jest nieposzanowanie klienta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×