Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość Iwa
Popieram Kikę ,oferty z ulotki na Dzień Dziecka i Matki(sniadaniówka z przegródkami,maratończyk,muszelka duża,butelka z dziobkiem)bardzo się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny poradźcie, bo mam problem z kluseczkomanią. Odebrałam zupełnie nową i okazało się, że średnia końcówka (w sumie najbardziej dla mnie potrzebna) nie chce zaskoczyć. Pozostałe dwie mocują się idealnie a ta nie zaskakuje. Produkt zupełnie nowy więc jestem bardzo zaskoczona. Powiecie, że mogę reklamować. Jasne, pofatygowałam się nawet do dystrybucji i powiedziano mi, że to tak nietypowy produkt, że będę musiała czekać ok 90 dni na nową końcówkę. No to, co ja mam zrobić? Czuję się po prostu fatalnie bo bardzo liczyłam na ten produkt i ciężko na niego zapracowałam na party. Jak nowy produkt może być od razu zepsuty? Gdzie ta wspaniała jakość tupperware? Jestem bardzo zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłam się powyżej - chodziło mi oczywiście o kopytkomanię a nie kluseczkomanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd jesteś może coś wymyślimy z tą końcówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do GOŚCIA 19.54... niestety taka jest procedura, że na reklamacje czekamy do 3-mcy. Mogę Cię tylko pocieszyć, że jeśli Twój Dystrybutor przesłał reklamację, to być może otrzymasz szybciej. Ja jeszcze nigdy nie czekałam tak długo. Życzę Ci cierpliwości i zadowolenia z Kopytkomani...ja jestem nią zachwycona... robię też równiutkie mielone ha ha ... Pozdrawiam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ;) jestem od tygodnia konsultantka i mam mały problem bo będę mieć party na 12 osób a mam tylko 8 gadżetów czy można je jakoś dokupić w dystrybucji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam. Gadżety możesz dokupić w dystrybucji. Ale to nie jest przymus,że trzeba dawać gadżety.Możesz zrobić losowanie(jak masz jakiś produkt,który możesz dać).Jeżeli mogę coś podpowiedzieć,to ja robię losowanie po zebraniu zamówień.Panie,które nie chcą brać cenników proszę o wpisanie swoich danych nazwisko i nr.tel.,bo będą brały udział w losowaniu.I nawet,gdy nic nie zamówią mamy do nich kontakt i możemy za kilka dni do nich zadzwonić i porozmawiać. Powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziękuję za szybką odpowiedz ;) a jakie są jeszcze gadżety oprócz: nożyka do cytrusów, łyżaczeki, lejka, poławiacz do jajek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj NOWA KONSULTANTKO :) Najlepiej zrobisz, jeśli zadzwonisz do osoby, która Cię wprowadziła i wszystkiego się dowiesz :) Gadżety są różne, ale też trzeba o nich powiedzieć, pokazać jak je wykorzystać... Proszę nie popełniaj błędów konsultantek, które tu szukają informacji, tylko pytaj u źródła...koleżanki konsultantki w dystrybucji, menadżerki lub dystrybutora. Pozdrawiam i życzę Ci POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo ;) tak zrobię ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam majówkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co było i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powracając jeszcze na chwilę do kopytkomanii, to zdecyduję się na zakup nowej końcówki. Dzisiaj się dowiedziałam, że można ją kupić od razu (15 zł) a na wymianę reklamacyjną muszę czekać do 3 miesięcy. Nie rozumiem takiego traktowania klienta ale szkoda mi już nerwów. W każdym razie to było moje ostatnie party i ostatnia przygoda z tupperware. Jak to łatwo stracić klienta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdza się kolejny raz jak Tupperware traktuje klienta, który już za towar zapłacił.... Fabrycznie nowy towar posiada wadę produkcyjną i trzeba czekać 3 miesiące na nową. To skandal, bo jednocześnie oferują zakup "od ręki" nowej końcówki za 15 zł. Czyli mają żeby sprzedać ! Ja też rozstałam się z firmą po styczniowych zawirowaniach i iście profesjonalnym podejściem do reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Majówkę (menażka) trzy pojemniki o poj 900ml każdy prostokątne + uchwyt. Oczywiście Nowe. cena 55zł więcej info marshall_8@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystam z produktów tupperware 15 lat są ok pierwszy raz oddałam , a właściwie chciałam oddać pojemniki do reklamacji , bo uważam - nie tylko ja - że mają dziwny zapach i zawartość w nich przechowywana nim przechodzi usłyszałam, że nie przyjmą reklamacji i zasugerowano, że użyam kiepkiej jakości produktów używam pojemników tupperware i zawartość jest również dobrej jakości zawiodłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o reklamacjach dużo się mówi, a w praktyce nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem każdy wyrób może się zepsuć i po to jest gwarancja, aby można było go zareklamować. Sposób realizacji reklamacji w Tupperware zostawiam bez komentarza. Dziwi mnie jednak to, że zupełnie nowe produkty mają wady. Coś się dzieje z jakością lub kontrolą jakości, bo takie produkty nie powinny nawet trafić do dystrybucji. Bo tutaj jej przykład z końcówką do kopytkomanii i ja nie rozumiem dlaczego chcesz reklamować samą koncówkę. Ja bym zażądała wymiany całego kompletu bo był nieużywany. Tak na marginesie, to moja konsultantka powiedziała mi, że w czasie pierwszego pokazu na którym demonstrowała maszynkę do mielenia, pękł nożyk. Wada produkcyjna. Pytanie tylko, czy aby nie za dużo tych wad. Może jednak chiński sposób badania jakości nie jest europejskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam i korzystam z produktów tuperware od początku istnienia firmy w Polsce i stwierdzam że z roku na rok jakość spada. Produkty zakupione wiele lat temu służą do dziś a teraz jakość spadła i jest dużo wad i z gwarancją nie jest tak łatwo i szybko jak mówią. Jeśli chodzi o dziwny zapach to dużo osób skarży się na butelki a firma uważa że są atesty i jest wszystko dobre i to kiepską jakościowo wodę Panie tam wlewają . Mam znajome w innych dystrybucjach i dziwne tylko , że wszyscy w całej Polsce kiepską wodę tam wlewają, bardzo dziwne. Może jakaś wadliwa seria była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś już był na zapowiedzi lata????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy można zwrócić produkt tupperware? jeśli nie to dlaczego? jeśli tak to co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jak tam zapowiedz lata????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam;) kochane konsultantki bardzo proszę o porade:) potrzebuje pojemnika na płatki duże co byście zaproponowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ziołowych krasnali i olbrzymów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na płatki proponuję zawsze sypkie 4,3l, pojemnik jest duży i wygodny przy otwieraniu oraz wyjmowaniu z szafki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze zwrotem produktów zawsze był problem (było to praktycznie niemożliwe), ale to się zmienia. Podaną do UOKiK inną firmę działającą w podobny sposób jak Tupperware i okazuje się, że wytyczna jest taka, że nieużywany produkt można zwrócić w ciągu 14 dni (wcześniej było 10 dni). Co ciekawe, do tego ustosunkowały się już dystrybucje twierdząc, że zwroty ich nie dotyczą, bo umowa sprzedaży jest zawierana między klientem końcowym a konsultantką i to konsultantka jest zobowiązana do zwrotu pieniędzy i to ona ponosi w 100% ryzyko takiej transakcji. W tupperware na ogół się mówi, że zwroty są niemożliwe ale to po prostu kłamstwo. Poszukam wykładni prawnej, to Wam napiszę na co należy się powoływać przy zwrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zwrot jest 10 dni i jest to napisane na karcie gwarancyjnej!!! i dystrybucja musi uznać zwrot!!! A jesli nie uzna można udać się na drogę prawną!!! Tylko jeden warunek - produkt musi być nowy nieużywany i oryginalnie zapakowany!!!! a często klientki uzywały i chcą oddać ... w tedy nie ma możliwości zwrotu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga Stobrawa
Dystrybucja nie musi nic uznać. Klientka zamówiła u mnie cały zestaw zastawy księżycowej i się wycofała. Dystrybutorka powiedziała, że to mój problem, bo ja jako niezależny byt sama decyduję, co robię z zakupionym towarem. Dystrybucja nie bierze odpowiedzialności za działania konsultantek. Musiałem potem sprzedawać to na allegro bo nie miałam co z tym towarem zrobić. Konsultantka nie jest pracownikiem Tupperware więc nie ma co mówić, że firma cokolwiek MUSI. Firma tak się ustawiła, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Za wszystko zawsze obwinia się konsultantkę. Pracuję w tej firmie 8 lat więc wiem, jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Jadwigą. Ja też kupiłam dla klientki szefa kuchni i kiedy ta się rozmyśliła, zostałam z nim. w dystrybucji powiedziano mi, że zrobię dobry uczynek, jak go oddam komuś z rodziny lub dla biednych.... Poziom tych ludzi jest po prostu żenujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za firma.... masakra... jestem konsultantką i nigdy w sumie nie miałam takiej sytuacji żeby klientka mi coś chciała zwrócić ale byłam pewna ze jeśli zaistnieje taka sytuacja mogę bez problemu towar zwrócić do dystrybucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×