Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
aktywnosc 250 i losowanie leżaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp bo u nas jest ustalone za za największa sprzedaż a co z nagrodami za rekrutacje które miały byc w lutym bo u nas ciszaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na wszystkie pytania o należne komuś rzeczy następuje grobowa cisza. Dlatego mam dość i nie biorę udziału w żadnym konkursie... NIech się zapchają tym, czego nam nie wydają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lutym za rekrutacje były ultra pro, u nas już wydano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi rekrutacje co były chyba w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie chyba 48 tydzień , co miał być dodatkowy prezent niespodzianka . Jest niespodzianka jaka na razie niemiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przykro ktoś jest bardzo niesłowny w tej firmie ,ja też tak postanowiłam jak widzę co góra robi i żal mi tych Dziewczyn co do tej pory czekają to nie fer ,wrócę morze jak coś się zmieni,albo wydadzą zaległości bo nie będę sprowadzać nikogo do firmy i się tłumaczyć za samą GÓRĘ,aż wstyd mi.a miała być firma pomagająca kobietom a tu widzę tylko upokorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyraźnie widać, że w firmie nas olewają. Dlatego musimy o tym mówić jak najwięcej żeby nowe Konsultantki nie miały potem do nas pretensji... Niedługo będą same nowe "słupy" - fikcyjne wprowadzenia " w imię zasad". Ale to już nie mój problem... Warto dodać, że firma realizuje swój nowy biznes plan i dzięki podniesieniu ceny za AC o całe 90 groszy należy się spodziewać poprawy jakości obsługi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny więcej optymizmu. Na nasze miejsce zawsze ktoś się znajdzie. Najgorsze jest to, że tydzień 48 to rządy pani Kariny, a pewnie ta nowa teraz sie wykręca, zawsze może powiedzieć, że to nie ona obiecywała. Ja tez nie palę się do nowych konkursów, typu Genewa itp. Już to przerabiałam, ale zarabiam tu nieźle i nie muszę miec dodatkowych zachęt do pracy w postaci prezentów, wystarczą mi pieniądze, które zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzień 48 nie obiecywała Pani Karina, ponoć to sam szef Rick jakiś tam obiecywał , tym bardziej nie rozumiem poślizgu. A jak Was się drogie Panie podoba leżak ? Gadżety z logo firmy na losowanie, a w jednej dystrybucji poszli o krok dalej dla najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisałam się do Tupperware aby kupic kilka rzeczy taniej. ok to jest dobre, ale smieszy mnie zachowanie konsultantek na metingach jak sa wpatrzone w dystybucje i wierza im w kazde slowo , a słowo REWELACYJNE to powtarza się co chwila. Dystrybucje niezle sa wyskolone aby sprzedawac prosukty nowym, i ten wieczny sztuczny uśmiech az mdli. i wlasnie z tego sztucznego zachowania przestalam już kupować i sprzedawac znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak kończy większość z tych myślących - reszta zamienia się w kopie dystrybutorek, które każde zdania zaczynają lub kończą słowami "no powiem Wam - REWELACJA" .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz u nas w dystrybucji rządzi teraz słowo mega fajne :) Zgadzam się ten uśmiech na twarzy aż razi taki jest sztuczny . Na zjazdach , zapowiedziach bije po oczach , jest tak wyćwiczony , widać ten fałsz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie drażni to że pozują , że u nich jest przyjazna ,miła ,rodzinna atmosfera. Wg mnie to w rodzinie Pani Dulskiej wszystko jest cacy, kolorowe i bez zarzutu. W normalnej rodzinie jest i konstruktywna krytyka i nikt za powiedzenie prawdy nie dostaje buta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robią wodę z mózgu, jak w każdym marketingu, ale znam takie firmy co robią kompletne pranie mózgu. Jedna na A, druga na Z. Konsultantów mają jak zahipnotyzowanych. Przeorali psychikę ludziom na całego. Ci słabsi psychicznie krzyczą i są agresywni. W Tupperware przynajmniej można ponarzekać i powiedzieć prawdę o produktach. Bo przecież nie wszystkie są takie mega fajne i rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MEga fajne, rewelacja i "śliczne"/ "piękne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
cudowne, niezastąpione, potrzebne, i możnaby tak długo - ale dla wielu skrótem myślowym jest rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam wyżej, więcej optymizmu. Pokażcie mi idealną firmę. Ja tu jestem bo naprawdę świetnie zarabiam, czasami bez wychodzenia z domu. Mam klientki, które na telefon zamawiają towaru na 1000 i więcej. Co do produktów to większość jest naprawdę dobrych i warto je posiadać, ale nie ma co wpadać w tuppermanię, bo są takie bez których można się obejść. Ja ogólnie jestem z produktów zadowolona, znalazłoby się kilka, których nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiii
może ktoś chce kupić micro szybkowar chętnie odsprzedam... nowy nieużywany (mam za małą mikrofalę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c**y nie da si e tego czytać!!!! idźcie sie utopić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że już wiadomo co będzie w nowym programie proszę o podzielenie się na forum ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy tu wejdę pojawia się ten durny temat ludzie, ogarnijcie się z tymi psimi miskami!!! pomocy plastik chiński nas zalał, topi, dusi...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz będą głosować, że to nie plastik. A do gościa od c...y: swój swego zawsze rozpozna. Po co tu zaglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie plastik to porcelana na świąteczny stół , czasami szkło do picia wina . W każdym razie tworzywo idealne , niezastąpione i musisz je mieć , bo bez niego życie jest mniej kolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja potwierdzam bez niektórych rzeczy już bym się nie obeszła i każdy powinien je mieć ,ale są i takie których nie dałabym nawet wrogowi ,więc jak jesteś niezadowolony to poprostu napisz z czego sądzę że ktoś wcisną ci miski do mikro które nadają się do grzania tylko wody bo tłuste potrawy odpadają, bo od nich łuszczy się materiał ,według mnie to im się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie fajny jest też dekorator, tuba tak. Super są szklarnie, cheesmarty, miski do przechowywania, rozdrabniacz. Na pewno więcej mają dobrych produktów niż tych złych. Obieraczka, tłuczek to rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy na grilla tez dajecie porcelanę?? Bo ja podaję sałatki, dipy, sosy, chleb na elegancji lub alegrze i wszyscy pytają skąd mam takie ładne naczynia, wyglądają super. Soki w dzbankach z diamentowej kolekcji. Myślę, że mimo Waszej krytyki nie mam się czego wstydzić, wręcz przeciwnie podobają się. A mięsko z ultra pro paluszki lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani powyzej - nie rysuje sie pani alegra?? ja posiadam miski ktore niestety wygladaja okropnie - dostalam je jako podziekowanie gospodyni w listopadzie i jestem zawiedziona - po krotkim czasie zmatowialy - wyglaly pieknie owszem, ale dopki nie zaczelam ich uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje się nie porysowały, a mam czarno-zielone, chyba już cztery lata, nawet myję w zmywarce, chociaż podobno nie powinno się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×