Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny czy macie jakies przepisy na salatki co mozna zrobic w szefie kuchni?? Podzielcie sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od marca jestem konsultantką,6x zamówiłam powyżej 500 zł jakie powinnam otrzymać prezenty?dzięki za wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnas otrzymać torbę konsultanta, cztery prezenty za konkurs czterotygodniowy, czyli ! tydzień - dzbanek, obieraczkę itd, drugi tydzień - rozdrabniacz, trzecia aktywność - otwieracz do puszek. Jeżeli byłaś aktywna sześć razy po party startowym to jeszcze dwa noże. Ale gdzie masz managera to on powinien cię informować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze powinna otrzymać prezenty za aktywność za każdym razem inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę przepis na lody tygrysie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
O widzicie jaka klasa i kultura......loda zrobię facetowi......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Drink bananas. --------------------- Do szefa kuchni należy włożyć pokrojonego na 3 części banana,zmiksować,do tego dodać 150 ml.rumu,2 łyżki cukru pudru,300 ml. soku ananasowego,1 cytrynę pokrojoną w plastry.Wszystko zmiksować.Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
O widzicie jaka klasa i kultura......loda zrobię facetowi......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Drink pomarańczowy. =============== Do mix-maxa wlewamy 200 ml. wódki,do tego 3 żółtka,2 łyżki cukru pudru,300-400 ml. soku pomarańczowego.Wstrząsnąć kilka razy.Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę przepis na lody tygrysie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metryka 1984
mam do sprzedania szefa kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggggggiiiiiiiiiiiiiiiii
sprzedam micro szybkowar nowy- nieużywany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest za aktywnosc w tym tyg i czy cos dochodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
Dziewczyny, wiele z Was chwali bardzo obieraczkę. Jeka jest jej przewaga na zwykłą? Dwa główne powody, dla których ją kupiłam to Wasze polecenie i leworęczny mąż. Dodałabym jeszcze, że obiera cieniej niż inne obieraczki i że ten pałąk nad ostrzem ma wyżej, więc obierki lepiej spadają. Coś jeszcze? Bo jest dobra, trzeba przyznać. Tylko po tylu pozytywnych komentarzach spodziewałam się czegoś spektakularnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Hej,i widzicie konsultantki przestały tu zaglądać i nie ma nam kto napisać co za aktywność w tym tyg.? . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie swoje menadżerki niech wam powiedzą jak chcecie być przygotowane do pracy to polecam mitingi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za aktywność min.500 zł,można kupić za 1 zł-Nowa Fala deserowy pucharek 4 sztuki.Za aktywność min. 700 zł.można kupić za 1 zł. Nowa Fala pucharek 8 szt.+NF talerz 2 szt.+NF salaterki 3 szt.W dystrybucji Lublin z okazji urodzin tylko w tyg.19 -kluseczkomania okrągła 59.90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie obieraczka jest tylko dlatego że bardzo dobrze mi się nią obiera, zdecydowanie lepiej niż innymi, ale jakiś nadzwyczajnych właściwości nie ma . Jednak jak mam kilka do wyboru to zdecydowanie wybieram z Tupperware . Lubię ją i tyle . Konsultantki zaglądają , jednak zdecydowana większość tych co przestała na interesujące meetingi chodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje co jest za aktywność w tym tygodniu w rzeszowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo co wszędzie, jest napisane wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIULA59
Dziwię się konsultantkom, że tu pytają o nowości, prezenty... Dziewczyny macie swoje dystrybucje, swoje menadżerki i cotygodniowe spotkania - mitingi ☺. Tam powinnyście szukać odpowiedzi na Wasze pytania, aby uzyskać wyczerpujące informacje. Konsultantka, jako pierwsza ma ten przywilej, a nawet obowiązek poznać nowy produkt, aby następnie dokładnie podzielić się swoją wiedzą na party ☺. Wasza nieobecność na mitingach, brak kontaktu z menadżerem powoduje niewiedzę, a co za tym idzie niezadowolenie klientek, bo nie potraficie fachowo wytłumaczyć walorów produktów. Wręcz bulwersują mnie tu wpisy konsultantek, które krytykują produkty... nie dziwią mnie krytyczne wpisy klientów, bo jeśli takie niedoinformowane konsultantki je sprzedają, to tak się właśnie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie się zgadzam ale co do produktów to niektórzy mają rację ale są i tacy którzy z własnego lenistwa nie dbania o produkt opisują że to produkt zawinił a nie to że nie potrafią zmywać i tak naprawdę to one psują opinie całej firmie ,nie czepiam się natomiast tych którzy naprawdę mają rację i powinni tutaj pisać po to stworzono to forum.a co do konsultantek to straszny przemiał teraz jest i te co do firmy wpadają raz na pół roku to niewiele o produkcie wiedzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania nowa
witam! jestem nową konsultantką i chciałam zapytać czy ktoś mógłby mi przesłąć ceny częsci zamiannych do produktów tupperware? moja menadżerka z którą mam częsty kontakt niestety zawsze zapomina mi podrzucić, a moje klientki chcą dokupić niektóre rzeczy i głupio mi ciągle im odmawiać. od ponad miesiąca przywozi mi też zamówione noże do szefa kuchni i nie wiem czy ciągle rzeczywiście coś nie przychodzi, czy ona ombinuje zeby zapraszać ja na pokazy. nigdy nie mam wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz podjechać do swojej dystrybucji i tam poprosić powinni przysłać ci cennik i poproś to będą przysyłać co tydzień biuletyny i to ty powinnaś za tym jeżdzić a nie menadżerka.my same tym się zajmujemy taka praca nie można się kimś wysługiwać bo klienci czekają potem piszą że reklamacje trwają miesiącami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrgo margo margo
Ania nowa skąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania nowa
Jestem z rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrgo margo margo
Ania dystrybucję masz na miejscu... podejdź sobie w piątek popołudniu lub w poniedziałek o17 na miting na magazynie powinnaś dostać listę... a jak nie to dzwoń do Pani dystrybutor może ci wyśle ... o wszystko trzeba się upominać kilka krotnie bo niektórzy maja problemy z pamięcią...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak swoją drogą to nie rozumiem... czemu sama nie załatwisz sobie tego co trzeba na mitingu lub przy odbiorze towaru... tylko przez menadżerkę..??? samemu prościej i szybciej jak mieszkasz w mieście gdzie jest dystrybucja...a Rzeszów jest takim miastem co innego jeśli mieszkasz daleko od dystrybucji... to w biurach terenowych faktycznie menadżerowie i dyrektorzy regionalni załatwiają takie sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka pjemnosc maja te pucharki do lodów za aktywnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×