Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Gdzie można zobaczyc ta nowa ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do filmikow to jesli masz konto na fb to mozesz sobie zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam...Jakie wymiary ma pojemnik na przekąski?...ten,który jest w tym tygodniu na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) potrzebuję wzorów na pojemnik na przekąski 2 sztuki -49,80zł, butelka 750ml -24,90zł, maratończyk 415ml -34,90zł, z góry dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia12512
Witam ! drogie panie napiszcie jak mogę wyczyścić Ultra Pro , zrobiły mi się takie brązowe zacieki , szmatka z Tupper też nie daje rady a kupiłam ją bo mówili że jest przeznaczona do Ultra Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja doczyściłam denaturatem potem natarłam delikatnie olejem i wygląda jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zwykłym mleczkiem, najlepsze Zepterowskie,ale inne też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Naczynie do pieczenia ultra pro lub + po upieczeniu trzeba namoczyć w gorącej wodzie z płynem.Potem łatwo się myje ściereczką Tupperware.Jeżeli jest już zapuszczone,to łatwo spryskać płynem do tłuszczu najlepszy z Biedronki lub Cif-em niebieskim ,pozostawić na pół godziny i wyszorować druciakiem sprężynkowym.Można posmarować olejem i jest jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Nową ofertę zobacz na fb.Tupperware Grójec.Zawsze zamieszczam nowości. Sniadaniówka z przegródkami-14,5 cm na 14,5 cm.Jest super,przegródki są wysokie,żywność się nie pomiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość kika...dziękuję za odpowiedź:-)...zachęciłaś mnie do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kika się popisała -druciakiem sprężynowym tego nie myj bo zniszczysz sobie to każda dobra konsultantka wie druciak podrapie ci naczynie ,a niektóre mleczka są za ostre i zrobi się matowe ja myję denaturatem lub płynem do naczyń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie ! Mówili, że szmatka jest do ultra pro a jest po prostu do niczego. Zobaczcie dziewczyny ten absurd. Kupujemy naczynie za 300 zł( w promocji) a potem nie można go domyć normalnymi sposobami! Trzeba na forum wymieniać się pomysłami na dovzyszczenie naczynia. To jest chore. Denaturatem i natrzeć oliwą i wygląda jak nowe! No gratulacje! Co jeszcze wymyślilicie żeby wyglądało za taką cenę jak nowe. Po prostu skandal!!! A wściekam się, bo tez mam kilka ultra pro w różnych kształtach. Są świetne ale już dawno nie wyglądają jak nowe - po jednym użyciu widać plamy. I nie mówcie mi , że jestem brudas i nie umiem domyć naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że jesteś brudas... musiałaś nie domyć już za pierwszym razem... korzystając z niedomytego Ultra Pro przypiekłaś pozostawione resztki sosu, czy jedzenia, to teraz trudniej Ci doczyścić. Sama widzisz, że inni sobie radzą i mają jak nowy... ja też nie mam problemu, więc wina jest Twoja, a nie produktu. Zamiast mącić ludziom w głowach podszkol się z porządnym myciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nowego ultra pro nie rozkonserwujemy to znaczy nie umyjemy woda z plynem to nie domyjemy go pozniej niczym .namaczanie nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Czysciocha z 22.36! Napisałam, że po jednym użyciu wyszły plamy a więc nic mi wcześniej nie zaschło. Nie jest moim zamiarem mącić, piszę to co jest moim doświadczeniem. Nic o mnie nie wiesz, aby mnie obrażać. Najlepiej zarzucić komuś, że nie umie używać prostego w końcu naczynia niż spojrzeć prawdzie w oczy - za taką cenę produkt powinien być dobry i w wyglądzie i w funkcjonowaniu. Tak robią rzetelne firmy, których wyroby są po prostu drogie. Pojemnik po użyciu ma się domyć i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Pisałam pojemnik ultra pro po upieczeniu namoczyć w gorącej wodzie z płynem na 2 godziny i wyszorować ściereczką Tupperware.I na 100 % się umyje. I nie ma żadnej rysy,bo ściereczka nie rysuje. A jeżeli ktoś ma stare ,nie domyte plamy,to pozostaje druciak sprężynkowy,lepiej mieć lekką ryskę,niż piec w brudach.Ja myję druciakiem Amway,on jest delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś juz zna i ma chęć podzielić sie informacją ...jaka jest aktywnosc na t 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnych rzeczy nie rozumiem. Mam ultra pro różnych kształtów już od sześciu lat. Piekę mięsa, robię zapiekanki, używam niemal codziennie i nie mam żadnych plam. Po każdym użyciu wkładam do zmywarki, jeżeli coś przywarło nalewam wody z płynem zamykam i myję po 10 minutach. Ani jednej plamki są jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię tak jak piszesz hnadczuk, a jeśli coś przywrze to po wymoczeniu ładnie odchodzi. To jest zaleta tego pojemnika, ze się nie przypala. Przynajmniej mnie się nie zdarzyło. Ale plamy wychodzą jakby z tworzywa. Niestety nie mam zmywarki, myję ręcznie a jednak wygląd tego naczynia mni nie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pożyczyłam ultra pro i oddano mi z plamami jak się okazało sporo polewali oliwą i się zapiekła dziwne ale domyłam denaturatem ,ja osobiście piekę bez tłuszczów i nie mam problemów z plamami ,poza tym zdrowsze jedzenie i polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam już kiedyś że wszystkie naczynia należy po zakupie rozkonserwować czyli domyć wodą z płynem i zagotować pierwszy raz wodę ,może te plamy są wynikiem niedomycia z substancji zabezpieczających tak dzieje się w niedomytych garnkach,i pojemniki,miseczki kubeczki też się myje przed włożeniem jedzenia bo są zabezpieczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ultra pro to rewelacja. Najlepsza co może być. Używam i nie mam plam, a zmywarki też nie posiadam. Po prostu dokladnie myję i tyle, nie używam denaturatów, oleju. Zresztą na mój rozum jeżeli z zewnątrz posmaruję olejem to kaplica, przecież każdy wie, że tłuszcz ma wyższą temperaturę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do GOŚCIA 8.39... Chyba po przeczytaniu kolejnych opinii zrozumiałaś, że produkt ULTRA PRO jest REWELACYJNY tylko Ty sobie z nim nie radzisz... proponuję pogłębić wiedzę u Konsultantki lub w Dystrybucji. Pozdrawiam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Jeśli chodzi o Ultra Pro używam już kilka lat i nie tylko w domu. Po każdym użyciu zalewam wodą z płynem zostawiam na co najmniej 1 godzinę i dokładnie myję, powiem jest super nigdy nie miałam problemu z domyciem, nawet jak zapiekło się coś na ściance. Nigdy nie używam żadnych druciaków bo po zarysowaniu byłby problem z myciem. Jednak jak się nie domyje raz to później mają dziewczyny brudne naczynia. Jak mam zawieść takiego nie domytego brudasa do reklamacji to aż się nie dobrze robi, bo najpierw siedzę i domywam ile się da. Jest mi wstyd, że niektóre klientki nie dbają o swoje naczynia. Na szczęście jest ich mało, a może po prostu myją bez okularów i nie widzą nie domycia, jednak najlepiej jest narzekać a my się później wstydzimy, mówię wam obciach totalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Natą. Ja też gdybym sama nie doprowadzała produktów do stanu używalności to wstyd było by je reklamować. Niektórzy kupują i myślą, że jak jest 30 lat gwarancji to można z tym robić co się chce. Tym narzekającym pokazałabym stolnice, obieraczki, ultra pro przynoszone przez klientki do reklamacji i wtedy by zobaczyły jak to jest. Tragedia. Jak ma się stolnica przykleić skoro jest nie myta, zalegają na niej warstwy mąki, ultra to produkt naprawdę łatwy do utrzymania czystości, i tak by można pisać o każdym produkcie. O wszystko trzeba dbać i to nie jest kwestia ceny, tylko rozwagi. Czy brudne buty zaniosę do reklamacji nie - bo mi nie przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ultra Pro jest dla mnie rewelacyjny.Długo zastanawiałam się aby je kupić,czytałam opinie i na tym forum.Jedni zachwalali,a inni twierdzili że nie upiecze się w nim kurczaka, tak żeby była zarumieniona skórka.Ci co tak mówili,to chyba nigdy nic nie piekli w tym naczyniu.Cena też była zaporowa.Ale była promocja i kupiłam.Nie żałuję tego zakupu,piekę w nim różne mięsa ,kurczaka,ziemniaki,warzywa.Na kurczaku jest chrupiąca skórka.Nie dodaję żadnego tłuszczu do pieczenia.Z myciem też nie mam problemów.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie jaka jest aktywnosc w tym tyg?? i czy poza ulotka z brazylia jest cos dodatkowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ac 250 - segregator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AC37 – Zestaw Ergolinia wyciskacz do cytrusów, tarka oraz Nowa Fala Kubki piknikowe to jest aktywnośc na ten tydzień, i niestety nic nie dochodzi w ofercie:(((((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Dochodzi.Cała nowa ulotka obowiązuje od tyg.21,czyli teraz. Oferty są ciekawe ,ceny konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×