Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Oni tylko myślą żeby im dobrze było jak zaczną podnosić progi to ja sie zwalniam albo niech zaczną produkować nowości bo np różne rzeczy do kuchni też dla dzieci bajery a propos co to jest opłata logistyczna przy zamówieniach co już kombinują? WIADOMO CO BEDZIE W NOWYM TYGODNIU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówienia powyżej 400 zł dla siebie? O czym Pani pisze? Ja myślę o zakupach dla siebie w rodzaju miski czy innego drobiazgu i absolutnie nie chcę wydawać nawet 200 zł miesięcznie na tupperware. Wam się wydaje, że ludzie mają nie wiadomo ile pieniędzy na "plastyki". Rozumiem, że dla konsultantki 400 zł to nic, ale tak nie jest dla typowej klientki. Tupperware to drożyzna jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem managerem i naprawdę ktoś tu robi krecią robotę. Nigdy nikogo nie zmuszam do robienia zamówień. Każda konsultantka zamawia kiedy chce i na ile chce. Mam taki kontakt ze swoją grupą, że dziewczyny nie muszą chodzić na meetingi, bo maja bieżący przekaz ode mnie. Ale kiedy mogą to chodzą, bo u nas naprawdę dużo się dzieje. Zawsze coś gotujemy, podajemy pomysły na tanie party, omawiamy produkty, więc warto być. Dlatego mam takie, które kupują tylko dla siebie. Oczywiście trzeba pamiętać, żeby zamówienie na minimum250 wpływało przynajmniej raz na 26 tygodni. Więc bzdur nie piszcie, dwa razy do roku po 250 to jest tylko 500zł. Każda jak jest pasujący jej produkt w promocji kupuje sobie nawet za 50zł. Ktoś napisał wyżej po co jak wtedy można kupić na allegro, no właśnie po to, aby nie dać satysfakcji tym, którzy tam prowadzą nielojalną wobec swoich koleżanek sprzedaż, tylko po to aby zgarnąć prezenty. A przy okazji jak jestem to te prezenty mogę zgarniać ja. Zgadzam się, że firma nie proponuje nic ciekawego starym klientom, ale na tym polega ten biznes, żeby trafiać do nowych. W Niemczech ponad 90 procent społeczeństwa ma te produkty, a u nas tylko 20. Kończąc, zachęcam tych którzy chcą mieć taniej, aby jednak zostali konsultantami, warto. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przynajmniej Pani oficjalnie przyznała, że tupperware nie ma nic do zaoferowania "starym" i lojalnym klientom i strategia firmy bazuje na szukaniu coraz większej liczby nowych "jeleni". Porównywanie z Niemcami jest nieuczciwe. U nich tupperware kosztuje tyle, co u nas a prosze porównać zarobki. Nie dziwię się zatem, że ich po prostu stać na takie zakupy, bo są w rozsądnych (dla nich) cenach. Natomiast jakoś żadna managerka nie zwróciła uwagę, że w Polsce to jest po prostu za drogie. Nie może maszynka do mielenia kosztować więcej niż elektryczna. Nie może nożyk do niej kosztować tyle, co 8 nożyków do zelmera. To jest po prostu chora praktyka tupperware w Polsce. Rozumiem, że chcecie się obłowić i zarobić jak najwięcej, ale z takimi cenami ciężko będzie zwojować polski rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę. Przez 8 lat byłam wierną klientą tupperware. Prawda też taka, że od 2014 roku nic nie kupiłam, bo firma nic nie ma ciekawego w ofercie. Teraz rozumiem dlaczego. Po prostu firma tupperware ma w głębokim poszanowaniu starych, wiernych klientów. Warto to zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi starymi klientami to coś nie do końca tak. Co firma tupperware miała by dla nich produkować. Nie bardzo rozumiem. Jeżeli np. candy produkuje pralkę i ja już ją kupiłam to mam żądać od nich żeby wyprodukowali kosiarkę. Totalna bzdura. Kazda fabryka produkuje określony asortyment i nie będzie go zmieniać, bo ktoś już coś kupił. Przecież to są koszty. Jedni mają maszyny do produkcji pralek, inni telewizorów, a jeszcze inni do produkcji takich produktów jak tupperware. Nie bądżcie śmieszne. Ja też kupiłam to co chciałam i nie wymagam, aby ktoś dla mnie zmieniał produkcję. Ta pani manager ma rację, ten produkt ma trafić do jak największego grona odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzieliście. Sklep curver. Jest internetowy. Take away super a ceny kilka zl np pojemnik twist zakrecany 2szt poj pół litra 7zl. To za 500zl mam cala kuchnie. Albo odpowiednik sypkie plus w Ikei. O wiele tansze i jeszcze z uszczelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powtarzając pytanie zadane stronę wcześniej - jak to jest w tupperware, że chcecie docierać do jak najszerszej grupy odbiorców i w tym celu stawiacie na rekrutację a jednocześnie z roku na rok sprzedajcie coraz mniej? Coś jest nie tak w tej waszej strategii. Pytanie najważniejsze - czy potraficie sobie uczciwie odpowiedzieć, gdzie popełniacie cały czas ten sam błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błąd jest tylko po stronie dystrybutorów, którzy z pięknych czasów kiedy sprzedawało się samo, chcieliby nadal nic nie robić i zamiast motywować grupy (tutaj powinny pojawić się nowe szkolenia dla nich od TuppPolska, ale nie typu, że idąc na Party mamy pytać się i zawieszać na nos każdemu z osobna, że idziemy na Party). Tylko motywujące konsultantki, ktore z zakupów dla zabawy i dla siebie chciałyby biznes doprowadzić do rangi pracy na stałe - ale i w zamian coś powinny dostać: - aktualne narzędzia pracy - strona tupperwareparty to kpina, - strona tupperware.pl zalicza Lilianę do naczyń do pieczenia (to nie ułatwia pracy), - dystrybutorzy poprzez wolną rękę co do warunków ich pracy wprowadzają konsultantki w błąd i uczą menedżerki pracy naciąganej i w kłamstwie, - mozliwość zablokowania sprzedaży na allegro produktów nowych (tylko używane by się tak świetnie nie sprzedawały) - nie wspierać tych co najwięcej oszukują i sprzedają bez marży byle się załapać na Kolację Vip - umożliwić swobodniejszy przepływ informacji (jedni mają zdjęcia z wyprzedaży inni nie), - możliwość egzekwowania tego co napisane czarno na białym (cała firma opiera się na tym, że ktoś coś powiedział, a wszystko zależy od tego jak to zinterpretuje dystrybutor patrz wyżej) - przedstawienia drogi do założenia firmy i wyciągnięcia z tego jak największych korzyści, ale dystrybutorzy nie lubią wystawiać fv - ujednolicone narzędzia pracy - ulotka raz w miesiącu, a nie raz tak raz siak i nikt nie wie jak pracować - program motywacyjny dla "starych" konsultantek a nie tylko podsycanie nowych (może 2rodzaje AC - produktowe a drugie upustowe), - wszystko rozgrywa się o pieniądze, jak dobrze dacie zarobić konsultantce nie utrudniając jej tej pracy, nie gmatwając i nie okłamując może będzie z tego chleb, a jak na razie firma zachowuje się jakby chciała się zwinąć - a w momencie kiedy przychodząc na spotkanie w dystrybucji "nowi" zobaczą "wyczesane" pracujące konsultantki to więcej się do tego zachęci (teraz od starszych uczą się jak kombinować), a jak wszyscy traktują to na chwilę dla zabawy to są efekty jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sama sobie odp na pytanie czy warto się zapisać do Tupperware jak ty chcesz kupować za 20 zl. To życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro Wy wiecie, gdzie są problemy w firmie, to dlaczego nie wie tego centrala, gdzie ludzie w W-wie zarabiają za rozwój tej firmy bardzo duże pieniądze? No chyba, że to wszystko już zaczyna toczyć się własnym życiem. Centrala sobie, dystrybutorzy sobie itd. Każdy tworzy swoje własne państwo oparte na swoich zasadach. Dziwne, że szefowa na Polsce nie zrobi w końcu z tym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góra widzi słyszy i zrobi niebawem rewolucja jakiej nikt nie przypuszczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, żeby góra była zdolna do zrobienia czegokolwiek. U nich liczą się tylko rekrutacje. Brak szacunku dla konsultantów lojalnych, o czym świadczy allegro. Czemu góra nie zablokuje tej sprzedaży, która nam robi krecią robotę. Są firmy, których nowych produktów nie można kupić na allegro, bo jest zakaz. Tupperware zależy tylko na sprzedaży, a nie ważne jak to się odbywa. Jeżeli piszecie o Pani z Krynicy to czemu góra ją jeszcze wyróżnia, klaszcze jej na każdym zjeździe, skoro wie jak ta Pani działa. Niestety nie zabija się kury znoszącej złote jajka. A tak na marginesie tak słabego dyrektora Tupperware Polska jeszcze nie było, zresztą cały sztab pozostawia wiele do życzenia. Tam powinni pracować ludzie, którzy znają produkt, robili party. Wiele razy pisano na tym forum i ja powtórzę "lepiej mieć 10 osób pracujących solidnie" niż 1000 rekrutacji i osoby, które nic nie robią. Trzeba postawić na tych, którzy pracują, którzy przestrzegają zasad obowiązujących w tej firmie, są lojalni wobec swoich koleżanek (czyli nie sprzedają na allegro, bez marży) i może wtedy będzie lepiej. A tak to wierzcie mi, bo trochę już pracuję, po prostu czasami ma się dość. Nie narzekam, bo można nie źle zarobić. Ale fakt, że są równi i równiejsi wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie co w tym tyg dochodzi i jaka aktywność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktywność-sypkie promocje-noże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w tym tygodniu doszlo jakies inne podziękowanie dla gospodyni do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą uwielbiam noże tupperware chodzi mi ote co sa w promocji teraz używam je od 8 lat i raz ich ostrzyłam Zuzia kowalewska napisałam ci @ z linkiem do mojej grupy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprzedaz juz zakonczono?? bo miala byc jeszcze przez ten tydzien a w systemie jeje brak poprostu schodzi firma na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas mówiono o wyprzedaży tygodniowej, więc nie wiem skąd te informacje, że miała być w tym tygodniu też. Nie chodzicie na meetingi i potem rozsiewacie plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie plotka - akurat ja chodze na meetingi, a poza tym mam oficjalnego maila od dytrybutora, ze wyprzedaz w tyg 25 i 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wyskoczą z wyprzedażą w środku tygodnia tak ja tydzień temu z tymi scierkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć od 14 rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest juz w systemie:) wiecie co nas czeka w lipcu?? u nas prezentowano podziekowania tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie będą podziękowania w lipcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noże universal ostrzone tylko raz w ciągu 8 lat? Jestem 4 lata managerem ale dawno nie słyszałam takich głupot. Powiedzmy sobie szczerze. Noże universal wyglądają bardzo ładnie, ale jakościowo....to bardzo słaba i miękka stał. Każdy użytkownik to powie. Jak ktoś się zna, to mają twardość HRC 53. Słabizna ale i tak były pozycjonowane przez tupperware. Od początku było wiadomo, że firma chce być identyfikowana z nożami KKSK, bo one są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wyprzedaż jeszcze w tym tygodniu.Dziś miski perła 1,1 l,miski perła 2,1 l i Sypkie Long.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko ille kosztują te noże lepsze za takie pieniądze to bez laski można kupić inne porządne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko z tupperware jest bardzo drogie. Niestety, cena noży zupełnie nie odzwierciedla ich jakości. Zresztą, tak samo jest z garnkami. Przykładowo noże fiskars functional form biją jakością na głowę tupperware universal a kosztują kilka razy mniej. Bardzo wiele osób kupuję jednak tą bujdę tupperware o ich najwyższej jakości i płaci za to 10x tyle, co ich wartość. Najgorsza jest nieuczciwość konsulktantek, które wciskają te noże jako produkty najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako poodziekowanie w lipcu bedzie: 550 miska gwiazda 5l, 750 dodatkowo1,5l, 950 dodatkowo 3l. - piekne kolory lub 550 eko miska 5 l do wyższych poziomów dodatkowo łyżka do lodów oraz mini magdalenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×