Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
chodzi mi o to , ze zamawiam sporo- dla siebie, znajomych i rodziny. kogo mialam zrekrutowac to zrekrutowalam, a teraz pomimo ze systematycznie zamawiam to nie pojade na zjazd krajowy bo nie zrobie trzech rekrutacji - dla firmy licza sie nowe, które ciagna 13 tygodni i stare mendzreki które zbijaja w swoje zamówienie towar z polowy dystrybucji, a ja taka systematycznie kupujaca ale nie robiaca obrotów rzedu 10tys miesiecznie sie dla firmy nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się nie liczysz. Masz marżę, prezenty za aktywność, sprzedaż. Tzn., że jak Ty rekrutowałaś to było ok, a teraz jak inni rekrutują, to jest be. Oj nie ładnie. Każdemu kiedyś rekrutacje się urwą. Ja jak bym chciała jechać to zrobię to bez problemu i narzekań. Mam tyle prezentów od firmy, że jeżeli komuś zaproponuję prezent za wejście, myślę, że nie pogardziłby. Daję ultra pro, jakiś garnek, których mam na pęczki i osoba się godzi, a zrobić 3000 w trzy miesiące można. Więc po co te kolejne narzekania. Tylko pomyśleć, a nie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze, ze sie nie zrozumiemy chodzi mi o osoby które non stop rekrutuja, sa chwalone na zjazdach itd a tych nowych osob nie ma, martwe dusze i nic wiecej, ja jak rekrutowalam to osoby, które chca kupowac dla siebie taniej - nie zawsze wysylaly po 550 by miec aktywnosc i TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z tymi ultra pro i garnkami w prezencie by ktos sie zrekrutowal to nie przesadzajmy mys musiala miec milion obrotu w roku by cie bylo stac na taka rozrzutnosc:)) HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby w Tuppeeware miały rządzić takie osoby złośliwe jak wy to by dopiero było źle. Kto wam zabrania fikcyjnie rekrutować prezenty są świetne i nie znam innej firmy która tak dba o swoich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam, że lepiej gdyby zeszli z ceny - klentów było by wiecej, niz kusili prezentami za rekrutacje zakupy na allegro świadcza o tym ze ludzie chca tych produktów, ale szukaja tamgdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się 100% z wypowiedzią wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dodatkowa oferta na my Tuppeeware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak od wczoraj, ale już wczoraj nie było niektórych np.: SW19 czy SW32 itd. dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za oferty pod tymi numerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ich niema niewiem co tam bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były sky line i silik.pędzelek.To są wyprzedaże do wyczerpania zapasów.Trzeba zamawiać szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak - tylko jak otrzymałam widomosc o wyprzedazy w czartek o 17, to np pojemnikow do mrozenia juz nie było (sw29)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wyprzedaży produktów juz niema za to na allegro po wystawiane za wczasy są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny - na ten tydzien taka zacheta na meeting - napiszcie co tam nowego w ofercie i co za aktywnosc to pytanie sie czesto pojawia, bo mamy meetingi we wtorki o 18 a tez chcemy wiedziec wczesniej - to tak by nie pojawiały sie ciagle te narzekania ze wciaz pytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowa oferta na stronie internetowej my tupperware .A co jest za aktywność na 550 zl i 950 zl napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w my tupperware jest tydzien 28 jeszcze - napiszcie co dochodzi:) jest cos ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dochodzi dzbanek z kubkami 59,90 zl miska nowa fala 4,3 l + miniaturki 84,90 zl maly książę 4 szt 139 zl poloranik 99,90 zl kuchcik 149,90 zl rozdrabniacz plus 139,90 zl cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I maly sherker 30 zl Podziękowania dodatkowo neo przybornik plus akcesoria lub zestaw Qautro + 500 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o uczciwą opinię na temat maszynki do mielenia. Pojawiły się na tym forum bardzo skrajne opinie, z większością negatywnych. czy to oznacza, że ona po prostu słabo i ciężko mieli? Powiem szczerze, że zastanawiam się nad tą maszynką lub elektrycznym zelmerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do elektrycznej sie nie umywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie maszynka elektryczna . W elektrycznej zmielisz prawie wszystko bez najmniejszego wysiłku , w tupperware niestety trochę się zmęczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszynka zelmer z przystawkami do szatkowania warzyw kosztuje jak dobrze poszukasz ok 170 zł. Teoretycznie ta sama funkcjonalność, co maszynka do mielenia i tarka z serii fusion. Tylko za te dwa produkty musiałabyś zapłacić w Tupperware pewnie min. 500-600 zł. Chyba nikt nie rozumie polityki cenowej tupperware ale z drugiej strony są osoby, które kupują te maszynki na allegro po ok 250-300 zł więc ja już sie niczemu nie dziwię. A porównywać nie ma nawet co. Elektryczna po prostu śmiga i kilogram miesa zmielisz w 2 minuty. Tupperware przy tym to po prostu kompromitacja w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszynki ręcznej nie należy porównywać do maszynki elektrycznej,tylko do ręcznej. Maszynka ta jest idealnym rozwiązaniem na działki,tam gdzie nie mamy prądu.W porównaniu do ręcznych maszynek innych firm jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na działce się nie mieli mięsa....Poza tym, skąd wiesz, że jest rewelacyjna w stosunku do innych maszynek ręcznych? Testowałaś wszystkie? Ja mam ręczną maszynkę stalową , która kosztowała 20% tupperware i na pewno jest wytrzymalsza, ma 10x tańszy nożyk i jest niezniszczalna w porównaniu do plastyku. Skoro kobieta powyżej pyta o porównanie z maszynką elektryczną, to nawet nie ma co porównywać. w 10000% elektryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny. Zastanawiam się do kupna na allegro pierożek tupperware. Czy to się sprawdza? Jaki jest fajny pojemnik na wędliny do lodówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foremka pierożek jest ogromna chyba że lubisz jeść pierogi na pól talerza Powinna być stanowczo dużo mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierożek sprawdza się na pierogi z owocami lub na pierogi pieczone drożdżowe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie na wędliny do lodówki najlepszy jest cheesmart.Jest nazwa podpowiada,że na sery.Na sery jest rewelacyjny,ale na wędliny też,sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak uważam ja ja mam duży chestmart i służy mi tez za chlebak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×