Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Na czym polega rewelacyjność podziękowań? To chyba żart osoby, która tak o tym napisała. Porażka kompletna. Kolejny typ pojemnika typu przerost formy nad treścią. Przecież każda rozsądna gospodyni, to mnie wyśmieje, jak jej zaproponuję taki fajny pojemnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co byscie chaciały ultra plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym super potrzebne pojemniki do trzymania surowego mięsa i ryb. Mam całą lodówkę takiego mięsa, które trzymam dniami i tygodniami i marzę o takim pojemniku. Codziennie kupuję świeże mieso tylko po to, aby je móc włożyć do super-pojemnika. Specjalnie kupuję i nic z nim nie robię, bo mam super pojemnik do takiego mięsa. Firma spełnia moja marzenia. No i jeszcze jednej konsultantki na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysły centrali będą zweryfikowane przez poziom sprzedaży. To najlepsza miara. Nieoficjalnie, pierwsze półrocze jest złe i sprzedaż coraz niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dodatkowa oferta specjalna jupii. min obieraczka uniwersalna korkociąg 2 szt zestaw optima mała elegancja salaterka 4 szt na meetingu nic nie mówili o dodatkowej ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12345
Witam drogie panie czy któraś wie jak doczyścić ultra pro? próbowałam zamoczyć je w gorącej wodzie z płynem ale to nic nie dało z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a konsultantki jak zwykle narzekają no przewalone macie po TG nie bedzie sie chciało sprzedawać na allegro prezenty są jak najbardziej fajne pomijając te gosposie co już je maja porostu trzeba szukać nowych gospodyń i tyle a nie płakać bo centrala tamto i siamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak wszystko jest takie fajne i atrakcyjne i centrala dba o Was jak o własne dzieci, to dlaczego coraz mniej sprzedajecie? skoro same tutaj piszecie, że to nie wina centrali, to znaczy, że Wasza ! W końcu wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ultra Pro namoczyć od razu po upieczeniu w gorącej wodzie z płynem na min.2 godz. i umyć .Doszorować ściereczką Tupperware.Lub po użyciu do zmywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenistwo konsultantek za bardzo sie trzymacie jednych i tych samych gospodyń które wszystko mają zamiast zachęcać nowe kontakty jest tyle młodych osób co o tupperwarze nie maja pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niektórzy nie chcą mieć, nie ma co na siłe umawiac party lepiej zrobic party u Pani, która tupperware zna, lubi i używa, a przede wszystkim ma poczucie że produkty sa warte swej ceny- bo do tanich nie naleza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ultra pro czyszczę pastą specjalna koleżanka moja sprzedaje po 15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co będzie nowego w nowej ulotce na promocji godnej uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj będzie,będzie dużo fajnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dokładnie?? jakas konkretna informacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle ktoś z swojej złośliwości nie zdradzi u mnie jutro rano o 9 będzie wszystko w systemie to napisze a wieczorem po mettimgu więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale można się pośmiać na tej stronie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No same głupie baby tu są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawstne;/ bo ja jakbym znała ofertę to bym sie podzieliła z tego co widze po nowych ofertach allegro, to w promocji będą: obieraczka pionowa, wszystkie ventsmarty, pojemniki do mrożenia, szef kuchni i witalinka. bez szału, ale adekwatnie do sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te rzeczy już są w promocji dużo osób sprzedaje szefa kuchni bo byly niedawno za aktywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale był czarny, a na aukcji jest czerwony, pozatym wysyłka po 15 sierpnia - to raczej nie przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szef czerwony,obieraczka,wszystkie ventsmarty,witalinka,igloo,bliżniaki,miniaturki,butelki,kuchcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największa kompromitacja to firma Tupperware Polska. Mamy 3 sierpnia i strona firmy cały czas pokazuje promocje lipcowe. Kompletny brak kompetencji i profesjonalizmu. Żałosna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa oferta a tak naprawdę ciągle to samo... Miesiąc w miesiąc te same produkty w promocji...nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz jakaś fanatyczna konsultantka odpisze, że ciągle nic się nie podoba. chciałybyście ultra pro za darmo... a co do produktów, to firma daje to, co ma. A ponieważ asortyment jest niezbyt szeroki, więc i duża powtarzalność. Zobaczcie, że rok w rok, katalog jest coraz uboższy. Firma po prostu koncentruje się na nowych klientach, które nic nie mają niż na wiernych i wieloletnich. Te ostatnie już wszystko kupiły, co firma miała do zaoferowania i teraz z punktu widzenie firmy, takie panie są bezużyteczne. czy takie ubóstwo produktowe i strategia otwartości wyłącznie na nowych klientów się sprawdza? Spadający poziom sprzedaży każdego roku pokazuje coś innego. No ale jak widać nikogo w W-wie to nie interesuje. Oni są najmądrzejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa nie wprowadzi nowości,bo nas nie stać .Za mała sprzedaż katalogowa.Nie chodzi tu o nowych ,po prostu firma nie ma kasy.My sprzedajemy tylko produkty promocyjne i wtedy jak jest dobre Tg.i aktywność,a wtedy to firma dokłada do tego.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy DG można kupić na mitingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy chyba od dystrybucji - u nas nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmy nie stać? No nie, nie ośmieszajmy się takimi stwierdzeniami. Przecież "przebitka" na produktach jest kilkukrotna. Pojemnik, który jest sprzedawany np. w cenie 50 zł, firmę kosztuje w rzeczywistości maksymalnie 5 zł. Przecież to hurtowa produkcja w Chinach. Koszty wytworzenia chińskie a ceny produktów zachodnie. Nie wiedziałam, że tupperware to taka biedna firma, która jeszcze dopłaca swoim konsultantkom poprzez dawanie im prezentów i innych bonusów. Aż mi się szkoda zrobiło. Na ogół daję datki na lokalne schronisko na zwierząt. Teraz chyba wyślę dla tupperware w Warszawie, bo skoro są tacy biedni i pewnie pracują za głodowe min 10 000 miesięcznie, to trzeba ich wspomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×